poster

Kutil Adam (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2016, 30 min

 • Tommassi3
  odpad!

  Další geni(t)ální tah zombie TV Barrandov, která znovu konkurenci přetáhla selebritu, tentokrát Adama Nováka - Kdo to kruci zas má bejt ?! - vnuka prkenného Přemečka Podlahy.. Vlastně v důsledku nejde o žádnou novinku dlouhodobého plánu jejího castingu, oni by totiž na Barrandově sáhli jistě po Přemečkovi, kdyby to bylo možné.. Jistě samotný moderátor by mohl přinést změnu přístupu a osvěžení do dávno vypuštěného rybníčka kutilskozahrádkářských pořadů, kdyby ovšem tu naivně zamýšlenou teenagerskou cílovku podobné typy pořadů vůbec zajímaly.. Naprosto obsahově šílený a formálně směšný nonsens v podobě dalšího dokonale zbytečného projektu..(3.12.2016)

 • Rarity_MLP
  odpad!

  Naprosto zbytečný pořad plnící funkci jakési trafiky pro jistou celebritu, o níž však jaksi nikdo nikdy neslyšel. Opravdu netuším, pro kterou skupinu diváků je tento brak určen, zda-li pro předškolní děti, mentálně zaostalé jedince nebo lidi se zručností končící utržením papíru. Sorry jako, ale nápady typu výroba kuželek z pet lahví a podobné blbinky, patří spíše do Kouzelné školky, než do pořadu určeného primárně dospělému divákovi.(6.9.2017)

 • Pulper
  odpad!

  Viděl jsem jeden díl, konkrétně tři scény. 1. Praktický květináč z podprsenky. Do každého košíčku dáme mikrotenový sáček a do každého kytičku s hlínou. Podprsenku zavěsíme za ramínko a to můžeme pověsit, třeba na zeď. To je pohled, co? 2. Kurz pro mladé kutily. Tohle je nová vrtačka a tohle je stará vrtačka. U nové vrtačky můžete nastavit spoustu věcí, u staré ne. Tady máme několik vrtáků a hádejte, na jaký materiál se používají. Už někdo z vás někdy vrtal? Všichni? Tak si zkusíte vyvrtat díru do prkna. Výborně, všichni jste to zvládli. 3. Wargamming. Obchod kdesi v Praze narvaný krabicemi s díly plastových vojáčků pro stolní bitvy. Adam si jednu figurku postaví a my si zatím s promoterem (rozuměj vedoucím obchodu) pokecáme o tom, jaká je to úžasná zábava, jak si můžeme figurku sestavit, namalovat a poskládat si takhle celou armádu a jaká jsme báječná komunita. Pro zajímavost, pět figurek stojí zhruba 500 Kč, celá armáda vás vyjde asi na 3000-6000 Kč a dle slov promotera vydrží tuším zhruba rok. Toť zábava pro každého. Adam je tam jen proto, že je vnukem Přemka Podlahy a kde vzali toho druhého, vážně netuším. Oba jsou to ale kutilové k pohledání.(5.4.2016)

 • honajz2
  odpad!

  Kutil Adam mi radikálně změnil život. Celé léto jsem díky jeho zlepšováku měl v podpaží neustále dámské vložky, abych se nepotil a nemusel utrácet strašné sumy za deodorant. A nemůžu si stěžovat, krásně to vonělo! Jen se za mnou všichni otáčeli a koukali na mě jak na magora... Taky jsem si díky jednomu zlepšováku udělal domácí květináče. Čórl jsem mamce tři podprsenky a do každého košíku si zasadil nějakou hezkou rostlinku a pověsil v obýváku. Krásné, ne? A protože se mi hnusí zvedat prkénko na záchodě, přilepil jsem pod něj lžíci a nyní ho zvedám jen tou lžící! Je to velmi hygienické, doporučuju. A takových zlepšováků je plný pořad. Sice občas z toho vypadne něco zajímavého a užitečného, ale to je tak každý patnáctý zlepšovák, zbytek jsou kraviny nebo haluze, které jsem vypsal výše. Jen tak dál, jednou Adam bude lepší jak Láďa Hruška! odpad!(14.9.2020)

 • kingik
  odpad!

  Slušná konkurence pro Láďu Pušku. Nápadů je plná salva, žádný z nich se ale nedá použít, abyste si nepřipadali trapně. U konkurenčního Pušky se divák alespoň zasměje, jakým stylem je to podáváno. Tohle se bere příliš seriozně, přitom inteligenci to vůbec nepobralo. Soudný divák si musí připadat trapně, už jen když na to vyjeveně kouká. Moderování pořadu pro odvážné kutilské tvory spadá tradičně do podružné kategorie. Nic proti kutilům, tohle je jejich urážka. Říká si to o zrušení. Potomek Přemka Podlahy, vnuk Adam, slušně vymetá každý kutilův kout a devalvuje tak kutilovo desatero, které jeho proslulý děd kdysi založil a úspěšně praktikoval řadu let. 0/10(11.10.2017)