poster

Adidas versus Puma (TV film)

 • Česko

  Adidas a Puma - duel bratrů

 • Německo

  Duell der Brüder - Die Geschichte von Adidas und Puma

 • Německo

  Die Turnschuh-Giganten

  (neoficiální název)

Drama / Životopisný

Německo, 2016, 113 min

 • Johnny.ARN
  ****

  Duken sa asi upísal rolám významných ľudí z nemeckých dejín. O triedu lepšie ako Benz po všetkých stránkach. Zákulisie, vzťahy, vyhrotené situácie, fragmenty skutočných udalostí a skvelý dobový feeling, Nemecká TV produkcia možno práve takýmito filmami trafila zlatú žilu a ja budem len rád, keď budú pribúdať. 4 z 5(8.12.2016)

 • mira007
  ****

  Je to sice televizní film, kde jako pěst na oko blikají digitální efekty, ale story je to celkem dobře natočená a pro každého kdo chodí kolem těch dvou značek každý den, tak na ty boty bude koukat trochu jinak. Zajímalo by mne zda je pravdivá historka, že Jesse Owens zaběhl Olympiádu v jejich botách zatímco jejich boty obouvala i nacistická sportovní reprezentace.(29.7.2017)

 • klukluka
  ***

  Žádný skvost, ale ta skutečnost, že jsou Adidas a Puma firmami dvou bratří, pro mě byla vždycky sama o sobě velice zajímavá a jsem rád, že jsem se díky tomuto filmu dozvěděl, jak to tehdy bylo s bratrským rozkolem. Film hodně straní Adolfovi, u Adidasů z něj měli určitě větší radost, pokud si ho tedy přímo nenechali natočit.(1.2.2017)

 • Marty7CZ
  ****

  OBROVSKÝ ULTRA PŘEKVAPENÍ, po 100 letech kladně hodnotím Deutsche film a vo to víc si to vychutnávám!!!!! Německej TV film vypadá tak trochu stylově jako Bratrstvo Neohrožených a je vidětkaždým coulem, že to byl hodně drahej projekt. Vyjímečně sympatik němec herci a hlavně ten příběh, prostě výtečný. Obřích 80 německejch %. P.S. o tom, že Adidas a Puma je z jednoho rodinnýho baráku jsem vážně netušil....(5.3.2017)

 • BOURQUE
  ***

  Príbeh o „súboji“ dvoch bratov, ktorí vybudovali (dnes už) impérium najznámejších športových značiek. Dejepis (hlavne obdobie 1939-1945) tu tvorí len pozadie. Trošku mi chýbajú tie „detaily“ (napr. testovanie topánok) a zachytenie súperenia vo veľkom. Každopádne môžem odporúčať. Osobné hodnotenie: 74% (***) (13.11.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace