poster

Mlčeti zlato (TV seriál)

 • USA

  Game of Silence

Drama

USA, 2016, 7 h 10 min (Minutáž: 43 min)

Hudba:

John Debney

Hrají:

David Lyons, Nikki Tomlinson, Eileen Grubba, Michael Raymond-James, Larenz Tate, Bre Blair, Claire van der Boom, Al Sapienza, Gregory Alan Williams, Owen Harn, Matt O'Leary, Tom Nowicki, Conor O'Farrell, Sherry Richards, Myles Grier, Ian Gregg, Chuma Gault, Sharon Garrison, Gary Deutsch, Ashley LeConte Campbell, Carlacia Grant, Brandon Spink, Deidrie Henry, Demetrius Grosse, Joshua Mikel, Jimmy Gonzales, Linds Edwards, Pritesh Shah, Judah Lewis, Cranston Johnson, Terri Abney, John Newberg, Laurie Fortier, Derek Phillips, Wayne Pére, Justin Welborn, Jeryl Prescott, Ryan Poole, Deborah Ayorinde, Wilbur Fitzgerald, Presciliana Esparolini, Miles Doleac, Julie Ivey, Tom Proctor, Sharon Lawrence, Darla Delgado, Sam Medina, Paula Marshall, Shane McRae, Darin Cooper, Carly Pope, Taylor St. Clair, Joel de la Fuente, Lisa Hampton, Richard Haylor, Anna Arden, McCarrie McCausland, David Maldonado, Denitra Isler, Richard Fullerton, Mike Kimmel, Tony Demil, Don Hartman, Dean Cudworth, Susan Williams
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viviak
  **

  no pilot teda vyborny a hlavne som rad, ze sa da predpokladat o com to vlastne cele bude takze uz len sledovat ako sa to bude vyvijat. trochu zamrzela hned smrt prveho zo 4ky ale myslim, ze mala svoj vyznam. herci-nove tvare az na 2 takze ja som spokojny. taktiez ma milo prekvailo, ze to zrejme bude aj o flashbackoch-teda dufam, ze ich nestopnu po 1 diely, pretoze su urcite dobrym ozivenim celeho deja a som rad, ze to nezahrali len tak, ze ukazali na zaciatku minulost a pak koniec-vsetko uz len pritomnost. po druhej ep je uz uplne jasne, že to bude bieda. coz je skoda lebo pribeh nie je najhorsi. inak na neila z OUAT sa fakt neda pozerat.(14.4.2016)

 • koldin
  ****

  Uvidíme, jak se to rozvine, ale pilotní díl docela navnadil:)(14.4.2016)

 • yvona
  ****

  Nechápu kokoty,kteří mají potřebu sdělit svůj názor ihned po shlédnutí pilotu nebo po dvou,třech epizodách seriálu. Je stupidní seriál nedokoukat a přitom komentovat.. Zápletka není složitá, naopak velmi jednoznačná. Ale v několika prvních dílech se holt musíme prokousat všemi souvislostmi. To není u seriálů nic neobvyklého. Vydržte,po 3. epizodě to dostává grády a napětí se stupňuje až do konce. Doufám, že bude další série, protože desátou epizodou to zase až tak úplně nekončí.Teda končí,ale vrátka pro další sérii zůstávají otevřená.(28.9.2016)

 • Morholt
  **

  Ono se to od začátku tváří jako seriáloví Spáči a pilot celkem navnadí. Ale pak už je to díl od dílu horší. Zápletka sice není zase tak špatně vymyšlená,ale vše sráží naprosto kokotsky se chovající postavy a příšerně hrající Raymond-James, kterého jsem ještě jakž takž snesl v první epizodě, ale pak už to nešlo. Po pátém díle končím. 35%(25.5.2016)