Pařba o Vánocích

Vianočná žúrka

Office Christmas Party

Komedie

USA, 2016, 105 min

Rozpočet $45miliónovTržby USA $54,767,494Tržby Celosvetovo $114,501,299Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ klasická americká tuctová blbina, pár zábavných scén sa tu nájde ale ináč to je prestrelené /45%/(9.5.2017)

Na to, že jde o totální vykalkulovanej produkt, aby bylo na co chodit o vánocích se mi to docela líbilo. Zasmál jsem se a Olivia Munn je sexy. Etudu, kdy Jennifer Aniston mlátí Ruské gorily si ale mohli odpustit.(19.7.2017)

// Distribútor: Paramount // Počet premietajúcich kín v USA: 3,210 // Otvárací Víkend v USA: $16,890,204 //(19.4.2017)

• LIVINGDEAD

Krásná a nikdy nestárnoucí Jennifer Aniston. Bez ní, by ale byl film Pařba o Vánocích odpad.(28.4.2017)

„Nezabudnite, že čokoľvek dnes v noci urobíte, vás bude strašiť do konca vašich profesijných i osobných životov. Bavte sa.“ Toto by som chcel vidieť radšej ako sitkom, než ako film. Príliš sa mi do toho nechcelo, ale nakoniec bola výsledkom fajn komédia s niekoľkými fakt vtipnými, drsnými vtipmi. Ale len čo sa začne riešiť scenár (internet, potenciálny klient, pasáčka), začína to nebezpečne zaváňať nudou. Hoci herci môžu pôsobiť nezáživne a nezaujímavo, treba povedať, že všetkých nakrúcanie zrejme dosť bavilo a je to vidieť. Vrátane Jennifer Aniston v ďalšej zábavne vulgárnej úlohe. Nie je to nič svetoborné, ale celkom ma to bavilo. Dole klobúk za veľké množstvo suchých hlášok („Milujem ten film, kvôli nemu to robím.“, „Čakal som, že to bude horšie.“, „Sú to len semafory.“, „Všetci tu vyzerajú ako emocionálne dno.“, „Vieš, čo sa tým snažím povedať?“). „Tam, kam ideme, žiadne peniaze potrebovať nebudeme.“ – „A to je kam?“ – „Ideme si pre uznanie.“(2.4.2017)

• H34D

V prvé řadě nevyužitý potenciál. Na place máte fajn herce, docela dobrý nápad a přesto je výsledek takový nijaký a nezajímavý. Jako oddychovka, kulisa, anebo cokoli, čemu nebudete věnovat plnou mozkovou kapacitu by to šlo, více však ani ťuk. 5/10(25.3.2017)

"Kdybys vzal všem pití a rozsvítil, bude to tu jako v práci." Tak to je potřeba přitvrdit. Mě tedy příliš nepotěšilo, že za takřka veškerou zábavu může strejda Kokain, ale pařba to rozhodně nebyla špatná. A jelikož ještě občas cítím tlak v trenýrkách, tak musím poděkovat za obsazení tupé Savannah, bojovné Carol i svůdné Tracey, neboť s těmi bych si užil i na mnohem nudnějším večírku. Z mužského obsazení bych tam vzal jen černého "Tarzana" Waltera, jehož ztracená serióznost rozhodně stála za opětovné nalezení.(2.7.2017)

Příjemná komedie s vánoční atmosférou a slušnými herci. Úvod je trošku zdlouhavější, ale jakmile začne párty o zábavu je postaráno až do konce. Kdo má obdobné filmy v oblibě neměl by být zklamaný. 75%(18.3.2017)

Když rutinní improvizovaný stand up s trochu vyššími production values, tak asi takhle nějak, no. Nejede to na maximum, ani to nenudí. Neurazí to odvahou ani konzervatismem, prostě to "je". A "je" to ok.(11.12.2016)

Občas solidní záblesk, nicméně šlo z toho určitě vytěžit více. Filmu delší dobu trvá než se rozjede. Jako parádní bych viděl scénu v zasedačce, kde se postavy utvrzují, že párty nakonec přecejen bude. Druhé plus vidím v komediálních jistotách Kate McKinnon a Jennifer Aniston, tentokráte v roli chlapa. 60%(13.4.2017)

Český distributor to chytře nasadil coby duchovní pokračování Hangoveru a u traileru v kině jsem se docela bavil, ale nic moc jsem ani čekat nemohl (zvlášť když bytostně nesnášim Kate McKinnon). Vylezlo z toho přesně očekavané přisprostlé dítko, které zmizí v záplavě tzv termínovaných komedií (tedy, že film reálně existuje jen v krátké době v širokém nasazení) a za rok si už na něj ani kvůli ověřenému komediálnímu obsazení nikdo nevzpomene. Občas jsem se pousmál, ale díky několika o trošku nadšenějších recenzím jsem čekal přecijen malinko víc a jelikož jsem před pár dny viděl Why him?, kde to doslova srší nápady, Vánoční pařba nemá nárok. Asi nejvíc mě bavil Jason Bateman s Olivií Munn (Newsroom ftw!). Viděl jsem s nim hodně filmů, včetně Z cizího krev neteče, který u nás prakticky nikdo nezná, takže se asi považuji za jeho fanouška. Celkově bohaté obsazení (až na jednu světlou výjimku) dělá 90% filmu a nic dalšího prostě film nenabízí, ovšem to asi ani nechtěl...6/10(19.3.2017)

• Shakers

To zas sú vianočne grcanice kade tade. Niektoré scény boli vtipne a pekne natočené, to musím uznať, ale ako celok je to jeden pekný hnoj bez lepšieho príbehu alebo vtipného nápadu. Celý film zachraňovali viac menej iba herci. 45% - 2*(5.12.2017)

• JohnnyD

Toto má byť súčasný výkvet SNL? Číry priemer, ktorého absencia zmysluplného príbehu by až tak nevadila ako minimum vtipných momentov a tých pár, čo funguje, je nanajvýš priemerných. Kino bolo plné, ale nesmial sa nikto.(17.12.2016)

Českým názvem to připomíná Pařbu ve Vegas, Pařbu v Bangkoku a Pařbu na třetí, tak díky obsazení a kvality Jennifer Aniston a Jasona Batemana mi zas připomíná Šéfy na zabití. Celkově nenáročný film, který moc neurazí, ani moc nepotěší i když pár dobrých scének a vtipů se vyskytlo. Třeba Kate McKinnon v roli ombudsmanky ve firmě. Titulky mi přišly divné. Příjemná ČSFD projekce.Firemní večírky doporučuji organizovat jinak.(11.12.2016)

• -OverLord-

Neznalého diváka může český překlad trochu zmást, ale samozřejmě to nemá s trilogií Hangover nic společného. Vlastně jak se to vezme: bordel po párty je tam stejný, ovšem chybí tomu nápaditost a jistá dávka té správné vyšinutosti. A tak je Pařba o Vánocích pouze další průměrná komedie s několika fajn hláškami, scénami a odkazy, na kterou se dobře kouká, ale už se k ní nevrátíte. Udělat dnes opravdu dobrou komedii je oříšek a do roka jich bohužel vychází jen hodně málo.(10.12.2016)

Když to porovnám s naší vánoční večeří v pizzérce, očekávám o něco menší útratu a o dost rychlejší novoroční úklid. Sranda bych řekl bude ale zhruba stejná. Sice nepočítám s tím, že by někdo přitáhnul soby, sáňky nebo štětky, ale zas nebudeme muset nikoho zfetovat a odrovnat až na ÁRO, aby byla práce i po svátcích. Šéfik totiž nemá ségru. Trailer vypadal našlapaně jako Gábina na startu dnešní stíhačky, jenže se ukázalo, že kromě kanclu byl film vedle jak ta jedle. Ve finále má tahle pařba naprosto reálný výsledek, a sice pěknou kocovinu.(10.12.2016)

Dvojka J. Aniston-J. Bateman v komédiách obyčajne funguje celkom fajn (napr. Šéfovia na zabitie), no v tomto prípade to ani po tejto stránke moc nevyšlo. Na môj vkus tu bolo príliš málo gagov a aj situácií, ktoré by mi dokázali utkvieť v pamäti aspoň na pár hodín. Skrátka príbehovo aj humorne nezáživné a slabé. Priemer s prižmúrením očí. 50/100(28.3.2017)

Nač pracovat těsně před vánočními svátky, je lepší udělat pořádné "mejdlo". Pracovní a osobní vztahy jsou na ideální bázi, vše jen kazí přítomnost zlé šéfové (Jennifer Aniston), která hrozí uzavřením krachující firemní pobočky. K tomu nesmí dojít. Válka sourozenců, objednaná šlapka, nahrazující vymyšlenou přítelkyni, prdící zaměstnanci, koksem sjetý vážený budoucí investor a zakřiknutý zaměstnanec, který nikdy neviděl ani jeden díl série Rychle a zběsile. Na mně film zanechal dojem afektované zábavy, co chce být zatraceně vtipná, nicméně neví, jak s tím naložit. Polovina hlášek prošumí, zbyly jen ty, co se hlavně opírají do americké upjatosti, která v našich končinách může být divákům fuk. Jedny odhalená prsa, jeden penis a teatrální příval sprostých slov a hned mají Amíci rating R. Originálním shledávám prostředí a také to, že k pařbě došlo ve vánočním období, zrovna tak se ale mohla uspořádat v létě, moc velký rozdíl by v tom nebyl. Ubylo by jen množství trapných amerických vánočních tradic a propriet, které české občany naštěstí míjejí. S castem nebyl problém, mé předpoklady, že Jason Bateman, T.J.Miller a spol. odehrají svůj nevtipný standard, došly zdárnému naplnění. Přímo nesnesitelná byla ve své "prdící" kreaci Kate McKinnon. Samozřejmě budeme svědky zázračného přerodu ultra záporné postavy na citlivou kreaturu. Tradiční kolekce fotografií z párty, plus nějaký ten nevydařený záběr z natáčení, to nesmí chybět v závěrečných titulcích. Režisérské duo, které bez sebe nedá pomalu ani ránu, opatřilo film kvalitním technickým zázemím, s úbytken denního světla, spojeného s typicky zimním obdobím, se divák potýká dobrou polovinu filmu, jejich film ale celkově přináší zapomenutelnou párty. Stačilo, pařeb už bylo dost, téma je vyčerpané. 5/10(2.4.2017)

Jedna z těch docela zábavných komedií. Jen jsem měl dojem, že se tvůrci klidně mohli ještě trochu odvázat, takhle to bylo často jen tak na půl plynu... Ale ani na půl plynu to nikdy nesklouzne do nudy, což je bohužel u současných komedií spíš výjimka než pravidlo. Rozhodně lepší komedie, než jsem čekal podle traileru.(26.12.2016)

S pařanskou trilogií, nemá film nic společného a je to jedině dobře. Nejedná se o nějaké závratné dílo, ale přesto je tato vánoční, firemní pařba, překvapivě zábavná.(12.2.2017)

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10