Tajemství zakázaného lesa

Brian Verhoog

Kostýmy:

Ruth Secord
  • Gmisiycs

Ano, jsou i horší filmy. Hůře zahrané, horší příběh atd. Ale tento je hraný, že by se za něj styděla i Rosamunda a dokonce i v Norsku by z herců dostali osypky. A příběh? Jak z pera Rowlingové = Čistý vývar z plagiátů. Nelogické chování herců je dílem scénaristy. Hudba? ... kde? Tohle nemá smysl. Je to další zbytečný, stokrát stejný film, vhodný pro děti, které ještě nic neviděly. Od nynějška mohou být u TV vždy jen příjemně překvapeny.(21.2.2019)

• slunicko2

Velmi hloupé dialogy a béčkoví herci.(16.2.2019)

Andy je puberťák, jak se patří. Má to v životě těžké a ještě se mu líbí holka, o které si myslí, že na ni nemá. Zato jeho bratr Mark je skvělý, pozitivní a chytrý. Jediný okamžik mne naštval, kdy si kluci nechají ovladač od dveří venku a nezavřou za sebou vchod do dolu. Ale to by pak nebylo napínavé, že? Film se mi líbil a souhlasím s kluzo, že si film zaslouží lepší hodnocení.(18.2.2019)

• Pitryx

Kdybych první půl hodinu neviděl, nic by se nestalo. Pak se občas mluví k věci. Ovšem jsou zde i hádky a stále nic nového, nic překvapivého. Kecy a kecy. Tohle snad nemohlo bavit ani puberťáky. A myslím, že ani děti, pro které je to asi určeno. Takže nakonec stála za podívanou jen ta mladá mrška, ale to je vše. Když k tomu připočtu hodně protivné herce, tedy oba mladé kluky, tak je to film k zablití. Člověk čeká jak vůl a ono nic. Ani závěr nezaujal.(30.3.2019)

• ARI50

Takové v pohodě dobrodružství děcek, borec hodně přeháněl a tím nejvíc kazil cestu za pokladem škoda.(8.3.2019)