Vojenská jednotka je poslaná na opustený ostrov v Tichom Oceáne. Má zaistiť prísne tajné dokumenty obsahujúce množstvo informácií, ktoré viedli k vypuknutiu zombie epidémie. Samotný akt mala na svedomí skupinka expertov, ktorá s pomocou rôznych látok vykonávala pokusy na ľuďoch. Jednotke však v ceste za splnením úlohy bude stáť nielen jediný vedec, ktorý prežil, ale i množstvo nainfikovaných ľudí. Splniť cieľ bude veľmi náročné. (*CARNIFEX*)

*CARNIFEX*

Vycvičená vojenská jednotka vstupuje na opustený ostrov v Tichom Oceáne, aby zaistila prísne tajné dokumenty, zahrňujúce množstvo informácií, ktoré viedli k vypuknutiu zombie epidémie. Nakoľko samotný akt mala na svedomí skupinka expertov, ktorá za pomoci rôznych látok vykonávala pokusy na ľuďoch, v ich ceste za splnením úlohy im bude stáť nie len posledný z preživších vedcov, ale i množstvo nainfikovaných ľudí. Splniť svoj cieľ tak bude náročnejšie, ako sa pôvodne domnievali ... Amatérska, nízko rozpočtová zombáreň, ktorá neponúka nič, načo by som si mal už za po hodinu pamätať - 40% ()

SeBig

Amatérská zdechlost se zombíkama, ale zombi fight na konci mě celkem pobavil, tak dám aspon tu jednu at nežeru. ()

kaylin

Americký béčkový film „Isle of the Dead“ je pro mě docela solidně odvedenou prací, která nechce být ničím víc než akčním filmem s hororovými prvky. Jsou zde zombie, plní svou úlohu, jsou zde lidé, kteří bojují o život. Tohle prostě funguje a je jedno, že to má onen béčkový háv, protože ten tomu prostě sedne. Nic víc nedostanete, ale dle mého názoru to vůbec nevadí. ()