Až na dřeň!

Do balcak

To the Hilt

Akční / Drama / Historický

Makedonie, 2014, 165 min

Makedonsky western obsahující všechny prvky daného žánru. Krásnou ženu,sympatického rebela,holohlaveho padoucha,mladeho benjaminka pořádnou porci balkánského humoru a milion turku. Jen jedno zamrzí je to dloooohe(22.3.2016)

Aneb jak žena coby nejmocnější zbraň světa dokáže flirtováním ovládat i válečnou revoluci. Nutno podotknout, že kvůli Intě Srájové bych povstal i já. P.S.: Nový terminus technicus - bylo to dlouhé jak makedonský film.(25.1.2017)

Nejdražší makedonský film.... Ač se Stole Popov dostal doma pod palbu kritiky (jeho film asi vznikl na úkor jiných protože dokonale vyluxoval prostředky určené na podporu domácí kinematografie), je potřeba říct, že to stálo za to. Do balčak je prostě velkolepý.... Běžte na to do kina - od 3.11. bude možnost. To je film, který potřebuje velké plátno!(28.9.2016)

Je to takové "Tenkrát v Makedonii" a taky "Butch Krsto a Sundance Filip". Krásný velký film!(15.10.2016)