Tuláci (TV film)

Drama / Psychologický

Česko, 2001, 59 min

Škoda, že to nebylo o něco delší. Chvilku mi trvalo, než jsem do příběhu zabředla a na to už byl konec. Svítící boty byly pěkně šílené. To byl teda fakt nápad. Ovšem nic podobného jsem ještě neviděla.(22.8.2012)

Je to podle Duškových knih, které byly v 80 letech byly vydávány a hojně čteny. Hlavní postava je Tadeáš Falk. Knihy mě na rozdíl od filmu bavily. O dospělosti Tadeáše byl natočen i film Křehké vztahy s V.Kratinou.(29.10.2009)

Jedinej porevoluční film Víta Olmera, kterej není ubohej a trapnej. Vojtěch Kotek se poprvé pokouší hrát a na rozdíl od jeho dalších počinů se mu to občas i daří.(12.1.2009)

Celkem ušlý český snímek s režií zkušeného Víta Olmera. Bohužel je to jen televizní a velmi krátký snímek jinak za shlédnutí stojí. Mimochodem pokud by to někoho zajímalo...na tenhle film jsem dělal casting...ČT si mě pozvala :)...bohužel jsem neuspěl. Dávám 45%(10.3.2006)

Celkem příjemný snímek :-) Táda v Křehkých vztazích se mi nějak líbil víc :-)(7.2.2010)

• - Ačkoliv se děj odehrává kolem roku 1953, jsou na karlínském železničním viaduktu vidět stožáry vedení. Elektrizace historického mostu byla provedena až na počátku šedesátých let. (Ganglion)