Attila přijde o všechny peníze a musí se opět uchýlit ke zločinu - jedině tak dostane od Janky poslední šanci. Kolem Márkova krku se stahuje smyčka. Mira si užívá svobody, ale pak jí její "nová rodina" způsobí pořádný šok. (HBO Europe)

Necrotongue

Tahle rodina byla od počátku víceméně dysfunkční, s postupujícím dějem jí to ale dává scénárista řádně "vyžrat". Čtvrtá epizoda se na všech čtyřech členech rodiny řádně podepsala, znovu jsem neměl důvod ke stížnostem na tempo příběhu a tvůrci mě opět přesvědčili o tom, že pokud s něčím nemají sebemenší problém, je to vykreslení psychologie jednotlivých postav. Události na celnici mě mocně pobavily a připomněly mi jeden starý vtip: David Copperfield na svém evropském turné projíždí přes hraniční přechod a celník se ho ptá: "Promiňte, nejste vy ten slavný kouzelník, který nechal zmizet mrakodrap?" "Ano, to jsem já, chcete asi podpis, že?" "Ne, to ne, jen vám chci něco předvést. Vidíte támhlety tři kamiony?" "Ano, vidím." "Tak ty převážejí cigarety." Tři údery razítka. "A už je to hrášek." / Poučení: Moc se netěš, stejně přijde zklamání. 4*+ ()