poster

Žabí muzikál (TV film)

Pohádka / Muzikál

Československo, 1969, 52 min

 • slunicko2
  *

  Kdybych neviděl, neuvěřím. Výprava jako z dobového Zlatého slavíka, songy oprávněně zapomenuté a celkové pojetí, věru, neskutečné. Kdyby to bylo alespoň trochu vtipné...(15.4.2018)

 • otík
  ***

  Tak to je mazec. Princezna v minisukni, princ ve vojenské uniformě, sexy komorná, její nápadník ve skafandru (fakt!), vodník vynálezce mající mašinu na výrobu žab místo leknínů. K tomu kupa písniček, které zpívají skuteční zpěváci (Vondráčková, Voborníková, Bláha, Hála), jejichž hlas ovšem moc nesedí ke hlasům herců. Vše zasazeno do studiových kulis a natočeno černobíle. Tak tohle je rarita, u níž je děj naprosto nezajímavý, i když i ten je pořádně ulítlý. Je to úlet, který buď se líbí nebo ho nenávidíte. Mně se to celkem líbilo, ale co na to děti?(25.12.2017)

 • Pitryx
  ****

  Správě střelená konina jak je mám rád. Písničky se líbily, jen to chtělo více skladeb pro děvčata. Těch tam bylo málo.(28.12.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace