Boku no jabai cuma (TV seriál)

• Japonsko

僕のヤバイ妻

• Japonsko

Boku no Yabai Tsuma

Mysteriózní

Japonsko, 2016

Cutomu Kuroiwa

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Tak trochu Gone Girl po japonsku, ale s tím, že americká verze je mnohem lepší (kromě mužského představitele, Hideaki Ito poráží Afflecka rozdílem třídy). Manžel a milenka proti manželce a její bandě pomahačů hrají permanentně nebezpečnou hru se sousedy okolo. Škoda některých oslích můstků a očividně slabých scénaristických nápadů, které byly šité horkou jehlou. Yoshino Kimura po letech v neobvyklé roli, vyloženě si hraní zlé ženy užívá, její výkon mě hodně bavil. Aibu Saki tradičně spolehlivý výkon, rozhodně i ona umí v roli svého charakteru překvapit. Problém je, že inspirace americkým originálem je dost zjevná, dost jí dluží, ale nemá prostě takovou rafinovanost, propracovanost. Až příliš mnoho věcí se dá odhadnout, nemá to ten drive, byť se zde jede někdy nadoraz a v žádném díle se nenudíte, slušný nadprůměr, ale věřím, že letos v Japonsku uvidím i lepší tituly.(8.7.2016)