Reklama

Reklama

Van Helsing

(seriál)
  • USA Van Helsing
Trailer
Akční / Drama / Fantasy / Horor
USA, (2016–2021), 46 h 36 min (Minutáž: 42–44 min)

Hudba:

Rich Walters

Hrají:

Kelly Overton, Jonathan Scarfe, Christopher Heyerdahl, Paul Johansson, David Cubitt, Vincent Gale, Tim Guinee, Aleks Paunovic, Chad Riley, (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(65)

Po třech letech v kómatu se Vanessa probouzí do světa pleněného upíry. Spolu s nesourodou skupinkou přeživších bojuje o holý život. (Netflix)

Videa (9)

Trailer

Recenze (21)

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Bol to len ďalší obyčajný deň v rušnom modernom svete, ale len do chvíle, keď sa obloha zatiahla a svet obklopili tisíce krvilačných upírov. Vanessa (Kelly Overton) nechápe, prečo jej bola krátko pred vypuknutím apokalypsy pridelená intenzívna ochrana jednotkou vojakov. Dôvodom je to, že vplyvné osoby, rovnako ako vodcovia upírov, vedia, že jej krv je vzácna a môže byť jediným spôsobom, ako celú katastrofu zastaviť. - Vela som od tohto seriálu nečakal. Predsa len je to seriál od neslávne známej stanice. Nakoniec je to ale celkom schopná záležitosť o boji medzi upírmi a skupinkou preživších, ktorí sa pohybujú okolo hlavnej postavy. Jednotlivé diely sú zaujímavé a dej našťastie nikdy nestojí na mieste, rovnako ako postavy, ktoré sú nútené kvôli situácii vo svete neustále meniť stanovisko. Potešila ma aj záhadná linka s tajomným vrahom, ktorý sa medzi postavami pohybuje, čo bolo príjemným osviežením a vôbec som nedokázal vytipovať, kto vrahom bol, takže som na konci zostal trochu v šoku. Postavy mi síce k srdcu velmi neprirástli, ale druhú sériu si niekedy pozriem tiež, lebo záverečné minúty mali tak rýchly spád, že som zvedavý na to, kam sa to celé posunie ďalej. + herec z The Magicians + herečka z The Magicians + herec z Shut In + herec z Ghost Wars + herec z Dead Rising a iZombie + 4 herci z iZombie + 3 herečky z iZombie + herec z Case 39 a iZombie + herec z The Cabin in the Woods a The Returned + herec z Ghost Wars a iZombie + herečka z Into the Grizzly Maze + herečka z Still/Born + herečka z The Returned, The Cabin in the Woods a The Unspoken + herec z The Magicians a iZombie + herec z iZombie a The Exorcist + herec z Into the Grizzly Maze + herečka z The Unspoken ()

RedRose 

všechny recenze uživatele

Post-apo seriály mám rád a filmový Van Helsing se mi líbil, ale tady jsem v podstatě protrpěl 13 dílů první série a fakt to za moc nestojí... Úvodní dva díly fajn, seznamovali jsme se s postavami a s tím co se to vlastně stalo, ale potom už to jde z kopce... Několik dílů se to plácá na místě s nezajímavým dějem a bez nějakého konkrétního cíle... Když už konečně vypadnou z toho baráku, tak se stejně nic moc neděje a je to víc ukecaný seriál, než akční... Hlavní hrdinka je chvíli na rosypání a chvíli zas vypadá, že ten svět vyčistí sama... Nevyvážené... Hloupé... Nudné... První série nakonec nevyřešila vůbec nic a utrpení pokračuje i v prvním díle série druhé... Fakt se divím, že to k druhé sérii vůbec dospělo... /// Edit: Druhá série se povedla lépe a v okamžiku, kdy se z jedné Van Helsing staly dvě Van Helsingy, šel seriál postupně dost nahoru a trio Scarlett, Axel a Vanessa je znatelně lepší než celá první série a přidám jednu hvězdičku! ()

Reklama

Jeremiasz 

všechny recenze uživatele

Postapo? Super! Upíři? Fajn. Dracula a VanHelsing jako ženský? Tady už čichám problém. Opravdu baví mužské postavy, ty ale hraji jen druhé housle, duraz je zde kladen na ženy všech barev a jejich proporcionálnímu vyvážení a v teto násilné feminizaci je problém. Ženy musi hybat dějem za každou cenu, je jedno, že jsou mizerné herečky (krom Hefner, ale ani ta tu nepodala zrovna oslnivý vykon), navic některé charaktery postavené jako zeny jsou fakt na pěst. Koukat se na to celkem dá, jako vata, nez prijdou dalsi série tech opravdu dobrych seriálů, to poslouží celkem dobře ()

Bozvav 

všechny recenze uživatele

Po rychlo shlédnutí prvních dvou řad musím konstatovat jediné. Nápad jak upíři vylezou po výbuchu sopky je jediné, co v seriálu stojí za zmínku. Jinak je to strašná, nudná kravina, bez špetky invence, emocí či gradace. Postavy jsou ploché, děj předvídatelný, kamera děsná, hudba nablblá. Za mne jedná bezkrevná hvězdička. Shlédnuta 4. řada a jeto na odpad. ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Co se dá dělat. Nejpřitažlivější na seriálu je jen to, že tam je jakýsi skvělý upír. Bohužel ten se prvně ukáže až na konci druhé série a bohužel ne všichni mají na to, aby dali celé dvě série a neumřeli při tom nudou. Herecké výkony jsou spíše špatné, příběh je nezajímavý, v podstatě si řeknete nah a ani není nutné vědět, jak to dopadne. Přiznávám, že jsem do toho šla, že je to bude odpočinkový seriál s upíry a jejich lovci. No trochu jsem se spletla; upírů tam sice bylo dost, lovců ale moc ne, objevovali se dost náhodně a aby se neřeklo, odpočinkové to také nebylo. To, že mě seriál uspává , neberu jako odpočinkové. 35 %. ()

Galerie (457)

Reklama

Reklama