Runway 06-24 (TV film)

Česko, 2014, 58 min

Roman Buťa

Pavel Rímský (vyp.)

Velky respekt.(23.7.2018)

Přes to, že se jednalo o téměř hodinový dokument, tak jsem se rozhodně nenudil. Nejen proto, že mám dokumenty rád, ale hlavně kvůli skvělým, často detailním, dobře sestříhaným záběrům. Komentář je dostačující a vše potřebné je názorně vysvětleno za pomocí pěkně zpracovaných animací. Opravdu velmi povedený dokument, jaký se v českých podmínkách jen tak nevidí!(25.3.2016)

Jeden by neveril, že dokument sa dá natočiť aj o prestavbe jednej runwaye na jednom letisku. Nechápte ma zle, dokument to bol pútavý a zaujímavý. Sledovať lietadlá prelietavať len pár desiatok metrov nad hlavami robotníkov, ktorým prácu komplikovalo nepoddajné počasie a práce na runwayi sa museli stihnúť veľmi rýchlo, bolo dychberúce. Runway 06-24 síce nie je tak dokonalé ako Ultimate Airport Dubai, ale na úvod to ako dokument o letisku nebolo vôbec zlé.(25.3.2016)

To jsou teda materiálové toky...Koho zajímají instruktážní filmy o stavbařině může dát 100 procent.(26.12.2018)

Dokument o přestavbě runwaye 06-24, nebo-li primární runwaye hlavního českého letiště. V dokumentu jde o to, jak se celá přestavba prováděla, jaké stroje byly použity, proč a také jaký materiál byl při stavbě využit. .... HODNOCENÍ: 70% (4*)(24.3.2016)