Komentáře uživatelů k TV pořadu (6)

Stanislav Zindulka: Divadlo je jedno z mála míst, kde se lidé poslouchají. Lidé se odnaučili poslouchat!(26.3.2016)

Velmi dobře zvládnutý přenos, daleko lépe, než třeba Český lev. Většinou se mluvilo k věci, přenos nebyl zdlouhavý, většina pozornosti se soustředila na divadlo a nominované. A nemusela jsem se bát, že budou ceny za umění předávat jaderní fyzici...(27.3.2016)

Ceny Thálie jsou asi jediným oceněním, které se za svůj předávací ceremoniál nemusí stydět.(26.3.2016)

Nejlepší ceremoniál, jaký jsem za dlouhou dobu viděl. Tak decentní a přitom vtipný. Pan Procházka je skutečným moderátorským esem. Ano a pan Zindulka vystihl smysl divadla skvěle. Prkna, co znamenají svět zasvítila a hlavně v tom nejkrásnějším prostředí Národního divadla. Opravdu velmi působivé. Ať žije Thálie.(27.3.2016)

Antonín Procházka nezklame. Od něj by se mohli ostatní učit, jak nenuceně provázet nominačním večerem, aniž by to někoho nudilo a zároveň to bylo vtipné.(27.3.2016)

• Winster

Nic moc...alternativni tvorba me moc nelaka.(28.3.2016)