Co na to Češi (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2016, 40 min

• Kubiny

V nouzi se na to dá koukat, ale na zábavnou televizní show, to zábava prostě moc není. Vtipné jsou občas pouze odpovědi. Víc hlášek je od soutěžících, než moderátora. Matonoha je v tomhle naprosto mimo, neví co říkat, vtipy jsou zoufalé, snaha o napínání diváků přehnané. Tohle není milionář, má to být uvolněné a zábavné.(8.1.2017)

Takže pro úvod chci podotknout, že původní verzi 5 proti 5 jsem neviděl. Každopádně tohle mohl být velice slušně pojaté pořad. Dojem z něj kazí to, že si samozřejmě mohli vybrat ostřílenějšího moderátora. Tomáš tam šíleně pobíhá a bublá na soutěžící. Druhá a zásadnější věc je ta, že je vidět nesmyslné vymýšlení odpovědí a čísel, které autoři vymýšlejí někde ve spěchu za kamerou. Ovšem s přihlédnutím je to průměrná zábava.(29.8.2016)

• jedimik

Nový kabát, stejná soutěž, jiný kanel. Ajéje, to jsem se bála. Matonoha jako moderátor tam nesedí, neumí to pořádně rozproudit a chvílemi mi přijde, že více nervózní než samotní členové týmu, je on sám, protože má konečně příležitost si zase vydělat. Moderuje to jako já Vánoční besídku, zatím naprd ale příště to možná bude lepší. Zatím 1/5(22.3.2016)

Moc zajímavé komentáře tady jsou na hlavu tohoto super zábavného pořadu, já ho rád sleduji a vůbec se za to nestydím, pravda u toho Matonohy, občas mu nejde rozumět, ale co?je to zábavné, člověk se občas i něco dozví nového. Jak se zmiňuje napodobenina pořadu 5proti5, no tak co?je to podobné, ale nový formát prostě. Hlavně, jak všichni tady říkali že to brzy skončí, je zajimavé že to pořád valí, ale oproti na konkurenční telce pořad A je to naše!, po tom se zaprášilo, ani dívak nemrknul.(26.9.2017)

• ještěžiju

Jako kdyby nějakej strup ze štatlu vylezl po pár škopkách z hospy a snažil se být vtipnej. Ač bych jako sám štatlař moh být pyšnej, že se něco takovýho vysílá v bedně, tak je mi spíš stydno. To otřesný cingrlátkový a šajnící studio je tak na levačku, že to vůbec negómu. Ale abych nebyl jenom zlej, sem tam na to mrknu.(9.5.2016)

• - Pořad je inspirován americkou soutěžní show Family Feud, která se vysílá již od roku 1976 a v roce 2013 byla v USA zvolena třetí největší herní show všech dob. (Dizzy_eM)

• - Soutěž se již dříve vysílala pod názvem 5 proti 5 na TV Prima. (Bernyz)

• - V jednom z rozhovorů pro TV Nova moderátor Tomáš Matonoha uvedl, že v průběhu jednoho natáčecího dne vznikne až pět dílů tohoto pořadu. (majky19)