Co na to Češi (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2016, 40 min

• cheyene

Myslím, že hodnotit odpadem, je trochu přehnané. Není to žádná velkolepá soutěž, slovenskou předlohu jsem neviděl, tak nebudu porovnávat, avšak jako výplň dopoledního vysílacího času je to dobré. Matonoha si sice šlape na jazyk a možná kdysi podobné počiny parodoval, aby později sám zabředl do podobných soutěží, ovšem moderování mu jde poměrně dobře, občas má trefné i sympatické poznámky a do konceptu pořadu celkem dobře zapadá. Samozřejmě, že se člověku chce postesknout si po kvalitních soutěžních hrách typu Riskuj! nebo O poklad Anežky české. Přesto si myslím, že Co na to Češi není zdaleka tou nejblbější soutěží, co byla, je či bude na našich obrazovkách.(29.5.2018)

• Krabak

Ten pořad by se měl jmenovat "Co na to retatardi". Je to neskutečná přehlídka hloupých výjevů. Jasný, sem tam nějáký výjimečný tým se tam objeví, ale převážně je to přehlídka tlustých rádoby vtipných ženských a trochu...více zaostalých chlapů. Já myslel, že se vždycky říkalo, že češky jsou jedny z nejhezčích ženských světa... Ta přehlídka vyžraných nesoudných čehosi mi tuto větu dost vyvrací. Co se týče otázek, tak mi přijde, že ty body si tam spíše generuje počítač, než že by tak odpovídali lidé... (dnešní díl, kdy tam hloupá patka rozebírala jak chová, rozmnožuje a sprchuje šneky... To je už pane trapnost)--->11%(30.11.2017)

• junglewar

Jedenkrát z večerní návštěvy kfc jsem se s kamarádem dopotacel domů a spatřil tuto kolosálně abnormaliní zhovadilost, ale co je na tom opravdu to pompézní je vlastnoručně a neustále do nekonečna aktualizováný profil pana Vojtěcha Nouzáka!!!!!! Kdo nedočte do konce, jako by nebyl. Protože, tento výjimečný muž, pro czechia úděl opravdu kus práce, Pan prezident Zeman bude moc připnout další státní vyznamenání za zásluhy. Congratulations!(26.4.2016)

• Peabody

Comeback miluji dodnes, ale to je zásluha Tomáše Baldýnského. Myslím, že tato soutěž /neviděl jsem slovenskou verzi, natož proboha primáckou a na tohle jsem hodil krátce oko právě kvůli Comebackovému castingu TM) by se mohla jmenovat kdo je na place nejblbější. a jméno režižéra je dokonalý nomen omen - inu v nouzi může točit opravdu každý.(10.8.2018)

• Necrotongue

Jsem rád,že neznám nikoho z cílové skupiny tohoto "zábavného" pořadu,protože abych ho mohl sledovat musel bych vypnout část mozku a to si nemůžu dovolit,protože už mám vypnutou část motorických funkcí,takže bych asi upadl do kómatu.Třešničkou na dortu je bodrý moderátor,který dává tak okatě najevo,že je z Brna,až to vypadá jako parodie.(7.9.2016)

• - V jednom z rozhovorů pro TV Nova moderátor Tomáš Matonoha uvedl, že v průběhu jednoho natáčecího dne vznikne až pět dílů tohoto pořadu. (majky19)

• - Pořad je inspirován americkou soutěžní show Family Feud, která se vysílá již od roku 1976 a v roce 2013 byla v USA zvolena třetí největší herní show všech dob. (Dizzy_eM)

• - Soutěž se již dříve vysílala pod názvem 5 proti 5 na TV Prima. (Bernyz)