Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad)

Hudební / Soutěžní / Reality-TV

Česko, 2016, 120 min

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (mod.), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček, Iva Pazderková, David Kraus, Anna Fialová, Petr Rychlý, Hana Holišová, Ivana Jirešová, Miroslav Etzler, Jan Cina, Marta Jandová, Markéta Procházková, Roman Vojtek, David Gránský, Anna Julie Slováčková, Adéla Gondíková, Aleš Háma, Martha Issová, Milan Peroutka ml., Markéta Konvičková, Ondřej Ruml, Martin Dejdar, Tatiana Dyková, Leona Machálková, Jitka Boho, Aneta Krejčíková, Dalibor Gondík, Berenika Kohoutová, Jan Maxián, Tomáš Matonoha, Jan Kopečný, Michaela Badinková, Eva Salvatore Burešová, Patrik Děrgel, Vojtěch Drahokoupil, Jan Révai, Robert Jašków, Jitka Schneiderová, Tereza Mašková, Kateřina Brožová, Zuzana Norisová, Debbi, Kateřina Marie Fialová, Roman Zach, Ján Jackuliak, Robert Urban, Marek Lambora, Jiří Vejdělek, Linda Finková, Yemi Akinyemi, Václav Kopta, Milan Šteindler, Adela Vinczeová, Lukáš Pavlásek, Monika Absolonová, Barbora Poláková, Matěj Ruppert, Aňa Geislerová, Michal Suchánek, Jiří Mádl, Leoš Mareš, Marek Taclík, Richard Genzer, Bohumil Klepl, Simona Babčáková, Ewa Farna, Pavel Liška, Vladimír Polívka, Eva Holubová, Martin Zounar, Simona Krainová, Zdeněk Piškula, Karolína Kurková, Tereza Kostková, Lucie Borhyová, Lucie Polišenská, Klára Vytisková, Jana Kolesárová, Ester Ledecká, Dana Morávková, Jana Plodková, Tereza Maxová, Jana Paulová, Marika Šoposká, Taťána Gregor Brzobohatá, Vojtěch Dyk, Jiří Bartoška, Karel Gott, Petr Janda, Daniel Nekonečný, Jana Kratochvílová, Naďa Urbánková, Petr Malásek, Kateřina Kornová, Filip Jankovič, Hana Zagorová, Petr Kotvald, Anna Kameníková, Dagmar Patrasová, Martina Pártlová, Lenka Termerová, Jiří Langmajer, Esther Lubadika, Aleš Lehký, Václav Jelínek, Michal Tůma, Alan Novotný

Komentáře uživatelů k TV pořadu (421)

• Tosim

Že herci umí občas i zpívat, musí n@vě připadat jako objev století. Jinak se jedná o další talentovou soutěž (máme tu přece porotu), předělanou do ještě většího hnoje - k čemu je originál, když můžeme napodobovat, ještě se přitom plácat po zádech, jak jsme dobří a navíc na tom vydělat? Před touhle úvahou bledne i Vláďa Hron. Chápu, že někomu ten pořad připadá jako vrchol zábavy, já dávám hvězdu proto, že po pár panácích je i jeden díl bezvadné guilty pleasure. PS viděl jsem část, kde Roman Zach zpíval jeden z partů Juraje Kukury z filmu Trhák. Zajímalo by mě, jestli si někdo z tvůrců nebo účinkujících uvědomil, že přesně z těch levných lidových komedií a tupé zábavy si Svěrák se Smoljakem dělají legraci.(31.10.2019)

• Tom Hardy

Klobouk dolů před televizí Nova, nacházet neustále nové dno televizní zábavy, to vyžaduje opravdový talent.(17.4.2016)

• Isherwood

Viděl jsem Janka Ledeckého, kterak si falešně střihnul Micka Jaggera, Petra Rychlého, křepčícího ve žlutém obleku Dana Nekonečného a furt se s cynickým úšklebkem vezl na „wtf vlně“ s pocitem, že se v tom písku dna oceánu přehrabujeme trojkami vidlemi s neúnavností stachanovce. Pak ale Ivana Chýlková udělala krok zpoza svého hereckého zenitu a ty vidle skříply o litosférickou desku. Další hrabání je ohrožení populace.(3.4.2016)

• RedAK

Vážení diváci, srdečně vás vítáme u nového dílu populárního pořadu Tvoje koule mají známou vyrážku. Já jsem Ištván Evženovič, u levných holešovických prostitutek známý také jako 'Bourák Ištvo' nebo ‘Ten, co natrhl Blážu‘, a je mi ctí být moderátorem této velkolepé show. Formát jsme přejali z romského originálu More, zas mě svědí gule, jenž se stal obrovským hitem zejména kolem Chánovské metropole a v některých slovenských osadách. Do poroty dnes zasedla přední odbornice na pohlavní vyrážky, paní Pornella Koktová, a zdatně asistovat jí bude král kosmetických salónů a vítěz módní soutěže Česko hledá SuperGeje, pan Sámer Assa, který chce zdejší účastí vyvrátit všechny ty ošklivé bulvární fámy o jeho homosexualitě. A nyní již pojďme zatleskat našemu prvnímu soutěžícímu, je jím mladý student Tonda, pochází z Děčína a mezi jeho koníčky patří vpichování pervitinu a četba. Ahoj Toníku, moc děkujeme, že jsi přijal naše pozvání a nyní si prosím stáhni trenky… Ach, já nestačím žasnout, to je ale překrásný genitální herpes! Jde vidět, Tondo, že sis na něm dal opravdu záležet, chválím tě. A co na to říká naše porota? Sámere? „Božínku, ten je úúúchvatný! Mně se občas dělává herpesík tam kde kakám, ale takhle vymakanej ho teda nikdy nemám. Fakt čuprový, smekám.“ Pornello? „Ištváne, co to má do prdele znamenat? Vždyť jsi mi tvrdil, že seš majitel modelingový agentury a že mě vezmeš do svýho ateliéru, kde nafotím erotický akty pro ten novej prestižní časák! Tohle ale není ateliér, tak kde to kurva jsme?!“ Děkujeme porotě za názor a Tondovi za fantastický výkon. Náš druhý soutěžící je bezdomovec Láďa, Láďa pochází z kontejneru za dejvickým Tescem a živí se jako sommeliér. Ahoj Láďo, vřele tě vítáme v naší soutěži, tak už nás nenapínej a shoď ty kalhoty dolů… Ano, přátelé, zde můžeme vidět brilantní ztvárnění syfilisu v pokročilém stádiu. Toto je učebnicový příklad správně odporné vyrážky, mluvím naprosto vážně, tu můžete vyfotit a poslat rovnou na wikipedii, jak je dokonalá. Sámere, co myslíš ty? „Teda Ištvánku, musím souhlasit, tomuhle já říkám umění! Především musím Láďovi pochválit některý detaily, třeba ty žůžo mokvající puchýře, nebo jak mu zarudlá varlátka barevně ladí ke kravatě. Ládík má prostě vkus.“ Pornello? „Můžeš mi to laskavě vysvětlit, ty hajzle podrazáckej?! Na rovinu ti říkám, že odsud neodejdu, dokud mi neuděláš ty pitomý fotky! Ištváne, já ty prachy fakt potřebuju! Pepa už mě nešuká a já do žádný debilní práce rozhodně nepůjdu, na to se spolehni! “ Tak toto byl názor poroty a my pojďme směle pokračovat. Jako soutěžící číslo tři bude vystupovat pouliční voříšek Azor. Narodil se v útulku pro cirkusovou zvěř a i navzdory nejasnému původu o sobě s oblibou tvrdí, že je čistý jorkšír. Ahóóój pejsánku! Takže já tě teď takhle trošku zvednu, aby tě vidělo i naše publikum, ju? Tak tuhle vyrážku asi nedokážu úplně identifikovat, ale mrkněte tady dole, dámy a pánové, tenhle párek hnisajících vředů je vskutku bezkonkurenční. Jak to vidí porotce Sámer? „Tohle je nejoriginálnější psí vyrážka, jakou jsem kdy viděl. A že jsem jich viděl! Má to styl, nápad, šmrnc. A Azorečku, svým původem se určitě netrap. Já jsem taky pouliční směska, někteří špatně nagelovaní trapáci dokonce tvrdí, že jsem byl zplozenej zfetovaným cigošem a random šlapkou na hajzlech nějaký nonstop herny, ale já tomu samozřejmě nevěřím. Podle mě to byly záchody v kadeřnictví nebo nehtovým studiu. Tak hodně štěstíčka, Azorečku!“ Pornello? „Víš co, Ištváne, naser si! Haló, vy všichni! Je tady v publiku nějakej odvážnej dobrovolník, kterej by udělal pár fotek mých roztažených ovarových stehen? Dám mu za to zapíchat, a když to bude senilní boháč s rakovinou, klidně si ho i vezmu. Nechcete zatím vidět aspoň mý kozy nebo tak něco?“ Ano, toto byly další humorné postřehy naší hvězdné poroty. A vy už se určitě nemůžete dočkat čtvrtého soutěžícího, že ano? Prozradím, že se máte na co těšit, jde totiž o speciálního hosta, který se proslul tím, že procestoval všechny africké nevěstince. Nyní následuje padesátiminutová komerční přestávka plná zkurvených reklam a zasraných upoutávek, tak od svých obrazovek nikam neodcházejte, protože za okamžik jsme zpátky společně s další porcí smradlavých hnijících koulí. Bude to stát za to!(8.10.2016)

• Radek99

Chléb a hry.(4.9.2016)

To se nám tu zas sešli odborníci na zábavu :D Já jdu s kůží na trh...Nova zase vymyslela příšerný pořad, který jsem tedy chtěla důstojně jako vždy ignorovat, ale po tom co jsem slyšela, že Chýlková si zazpívala "Gangnam Style", byla zvědavost veliká a světe div se, už jsem zkoukla druhý celý díl a náramně se bavím a smekám klobou před aktéry, co na tom pódiu předvádí.. Mišík je mladý talentovaný chlapík, Kraus mladší taky překvapuje, Pazderková jakbysmet...No, prostě celkem všichni ukazují, jak jsou nadaní a všichni odborníci co tu jsou, zkuste si za týden naučit text písně, choreografii a celkově show, kterou oni dělají a pak tady odsuzujte ;) Smekám před nimi a příště si i zapnu telku a budu se dívat :) Btw. nadhodnocuji!!(20.4.2016)

• Jara.Cimrman.jr

"Za malý okamžik se z bývalého krále diskoték v Horních Měcholupech stane rocková babička Tina Turner." Tak to bylo hodně keců a málo zábavy. Takové už estrády bývají. Původně jsem si naivně myslel, že u tohohle bych se mohl pobavit, ale pěvecké i herecké možnosti českých umělců brzy narazily na své limity. Výjimkou je samozřejmě Jakub Kohák, kterému Pavarotti nesahá ani po plnovous, ale to je tak všechno. Dlouho jsem hledal důvod k udělení alespoň jedné hvězdy, pak jsem ho asi našel, ale už si na něj tak nějak nedokážu vzpomenout.(5.4.2016)

• Segrestor

Princip "Hvězdné pěchoty" tu zcela dokonale funguje. Lidi se prostě rádi dívají, když se někdo mrzačí. A proto zcela nenápadně propasírovali tvůrci do programu ty největší extrémy z hudební průmyslu, což ve finále znamená to, že se většinou musí někdo namaskovat jako černoch, chlap na ženskou nebo holka na chlapa. Nejprve mě ty extrémy docela zajímaly. Jak si asi známá tvář poradí s imitací jiné známé tváře. Časem však jsem zjistil, že soutěžící jsou pro mě tváře neznámé a idolové se občas opakují. Navíc ta touha po extrému snižovala tu fázi pěveckého projevu. Jinými slovy, maska přebila výkon. V podstatě se to stalo pro mě nesledovatelné. Čest výjimkám. Honza Nedvěd Petra Rychlého fakt pobavil, zvlášť pak při hodnocení. Těžko to úplně odsoudit, jelikož to plní svůj záměr lacinou zábavou pobavit laciného diváka, ale v momentě, kdy jsem namátkou viděl některá pozdější vystoupení, např. imitace Hetfielda jakousi slečnou (píseň Whiskey in the Jar, což je stejně nepůvodní píseň od Metallica), jsem se již jen oklepal vnitřní nespokojeností v poznání, že se jedná o totální prznění, kde už normálně končí legrace. Vidím však, že tu káru táhnou dál, asi to sype, a televizi jako médiu to asi patří, ale raději již klopím zrak s blahou vzpomínkou na někdejší pořad pro děti: Mini talent show na RTL, od kterého je to zřejmě trochu opsané :)(20.5.2017)

• gudaulin

Doba je pro televizi těžká, diváky ubírá internet i stále nové televizní kanály, a tak ochota riskovat klesá někam k nule a na řadu přicházejí osvědčené televizní formáty nakoupené ze zahraničí. Nevím, jak vypadá tahle šou ve světě, ale u nás to sklouzlo k typické novácké estrádě s křečovitými vtípky a trapnými baviči v porotě. Přesto bych tuhle masovou zábavu neodsuzoval a dát odpad mi přijde trošku pozérské. Minimálně v první řadě se našla vystoupení, která měla vtip i švih, jakkoliv na choreografii je patrné, že se originálům neblíží ani vzdáleně. Viděl jsem jednotlivé výstupy na internetu, a tak mi mnohá moudra poroty a moderátora naštěstí zůstanou utajená. Za první řadu bych dal klidně dvě hvězdičky, ale ve druhé už jde kvalita výstupů přece jen dolů. Jako sestřih toho nejlepšího, zbaveného užvaněného balastu porotců bych šel klidně i na tři. Celkový dojem: 25 %.(28.9.2016)

Ale no tak, kdo se má tady v alejích zase brodit těmi šavlemi? Když už nic, tak v této lehce šovinistické travesti estrádě s charitativním ocasem nutno ocenit Sokolovu pohotovost, práci maskérů či nekorektního Koháka, který sice vypadá jako Pampalini těsně před hospitalizací v protialkoholní léčebně, ale svými drísty umí pobavit. Podívejte se zpětným zrcátkem na hnojiště dávných Do-re-mi a Go - Go šou, vždyť toto se nad nimi tyčí jak Dr. Manhattan nad vietnamskou džunglí..(20.5.2016)

Já vůbec nechápu, proč tady mnozí křičíte, že je to dno televizní zábavy a nekoukatelný shit. Má oblíbená vystoupení - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 a 10. Jo desítka jsou žhavé rusky T.A.T.U a francouzský polibek Kohoutové a Konvičkové. Co je na tom nekoukatelného? Krásné polonahé české herečky? Nebo to, že ztvárňují moderní umělce jako je Rytmus či Katy Perry? Já s tím problém nemám, protože ženy se mi líbí od narození a moderní hudbu poslouchám. Formát pořadu se mi moc líbí, takže za mně 4 hvězdy. - 80%.(4.4.2018)

• Ded@M@tes

Rozhodně lepší jak další řada ''Česko Slovenská SuperStar''. ( Hodnocení: 3/10 )(17.4.2016)

• castor

Proměny povedené, o tom žádná. Jenže natáhnout osm imitátorských písniček přes celý večer, to dá hodně úsilí a hlavně divácké trpělivosti. Tedy mluvím o divácích, kteří nedřepí denně u Ulice nebo nefandí „kuchařům“ z Prostřena. Trénink, kecy, kecy, zpověď, vystoupení, porota, kecy, kecy, chytání se za srdíčka, posílání polibků, poplácávání po ramenou. Jen se střídají paruky, vrstvy make-upu a dost slabé (prázdné) vtípky Ondřeje Sokola. Povrchní estráda, kde osobně ocením spíš výkony herců než zpěváků.(8.5.2017)

• kulyk

No to mi poser spisky páně Batisty! Konečně budeme moci Koháka ukřižovat (a vezmeme to rovnou jako pogrom na všechny židy, to bude fér, jsou zjevně antimuslimští), Ledeckej půjde taky ke zdi, že tam jen tak blbě seděl a čuměl, zatímco jako právník měl ostře zakročit a vytasit nějaký multikulturalistický mávátko. A vůbec, co to je za pra-viníka, když nedělá pro Ligu lidských krav? Kdo to tam ještě... jo, Chvancharová, to je taky zjevně nečistá rasa, čmoudlej vlas dobrý, ale ta slovanská prdel a plný rty, to převychovat nepůjde, to se nám do nové, lepší, hněďoulinké Evropy nehodí. Těžké problémy bude mít nejen televize (dostane nějaké rasistické prasátečko a ceny reklamy půjdou do pyče) ale především rejža und dramaturg. Jak to, že Uchýlkovou nechali páchat taková zvěrstva? Chudinka Věruš je nemocná paní, a ona ji karikovala! To se nesmí, tohleto! Ani jeden z tanečníků nebyl skutečný Rom, šlo o bílou lůzu, nhé, thy bhílý hlávy, co někdo navlékl do ošuntělých tepláčků a cárů látky, jako by snad tím chtěli naznačit, že vyvolená rasa nemá na nový adidy! Strašná ostuda je především to, že tímto přiznávám, že jsem to viděl.( Že. No. Co jiného k této obludnosti, určené ku přežvykování tupému stádu, napsat? Vtipně se rozněžnit nad faktem, že nám zemřel Cassius Clay, hlavní hvězda soutěže ,,Tvá tvář má divný třas"? Pár snesitelných a gró nesnesitelných ,,hvězd" šoubyznysu se vzájemně poplácává po zádech, jak se jim to zase povedlo, nechat se při předvádění nějakého čuráka namaskovat jako čurák, zpívat jako čurák a být díky tomu zas o kousek schopnější čurák (splatit svoji hypotéku). Zábava v nejlepší novácké tradici, jen.... jen ten Kohák, ten tomu zase natrh tríčo.(6.6.2016)

• MM_Ramone

Tak už to vďaka TV Nova dorazilo i do Českej republiky. Na Slovensku sa licencovaná verzia tejto trapnej, dekadentnej televíznej show vysiela pod názvom "Tvoja tvár znie povedome". V českej mutácii sa to volá "Tvoje tvář má známy hlas". Tak či tak je to niečo otrasné. Ženské sa prezliekajú za chlapov. Muži vystupujú ako transvestiti. Spievajú staré rádiové hity a popri tom ich trapné výkony hodnotí a komentuje porota darmožráčov. Vidím, že i v českej verzii sa objavili poriadne odpudivé individuá. Mnoho z nich vôbec nepoznám, ale je mi jasné, že je to podobná zmeska debilov, pseudo celebrít a mediálnych skrachovancov ako u nás. Rovnaký odpad!(28.3.2016)

Lidi, neberte to tak vážně. Vždyť je to jenom zábava. To mě pokaždý něco uzemní. Naposledy Aničky. A když se procenta nezvednou, taky dobrý .. vyrazím si s Janis Joplin mezi kvítí, kde barvy svítí.(6.6.2016)

To je tak neskonale humorné, že značná část odpadů je tu od lidí, kteří dávají tři až pět hvězd takovým zhovadilostním kravoiditám, jako jsou například lip sinc battley US provenience... To samo o sobě značí jistou tupost ve výsledném hodnocení. Holt mají někteří lidé problém s tím, že na nově vzniklo něco, co nenutí vaše vlastní krvinky opustit vaše vlastní tělo, nebo fakt nevím - tohle je prostě nijak neurážející, komorní estráda (což není sprosté slovo), kde si lokální celebrity hrají na globální celebrity... Nebo na Honzu Nedvěda a podobné místní piškuntály. Na celé díly vím, že koukat nebudu (koneckonců tv jsem už před rokem vyhodnotil jako nepotřebnou a tak udělal místo čajovým konvičkám), ale jednotlivé ukázky si pustím vždy mile rád, neb práce maskérů je výtečná a pakliže mají účinkující pouhý týden na přípravu, je jejich výkon obdivuhodný a co mě baví nejvíc, mnozí zúčastnění ukazují své talenty herecké, které byli spíš tušené (Rychlý), nebo jsem o nic neměl ani páru a hluboce se za to omlouvám (Pazderková). Prostě mě existence takového pořad nijak neurazí a na nějakej výsek se docela rád kouknu.(24.4.2016)

Je to zábavný pořad a je u něj zábava, a vybraných osm známých osobností se víceméně snažilo. Některé postavy hudebního průmyslu bez ohledu na pohlaví zahráli na jedničku. Snažili se i kostyméři a maskéři, kteří odvedli hodně dobrou práci. Hana Holišová zaslouženě kralovala, herecký má asi navíc než jsou pro ní příležitosti. Pravda, že ne každému se musí tato show líbit.(7.7.2016)

David Kraus je proste bozi. dnešní díl (rammstein) to jen potvrdil. zdejší odpady jsou tentokrát jen výplody chorých mozků. jemi úplnějedno že je to novařská estráda. tohle mě baví od začátku do konce. a ten david k tomu :-********(14.5.2016)

• Pepinec

Viděl jsem pár hvězd, několik polohvězd a spoustu rádobyhvězd, jak předvádí svá ega v pořadu na objednávku. A co je na tom pro mě největší průser - na jejich vlastní objednávku. Takže se dál předvádějte před kamerou, já jdu ven.(6.9.2016)

• GilEstel

Nemohu tento pořad hodnotit jako celek, protože jsem neviděl jediný celý díl. Představa, že musím poslouchat ty kecy moderátora a křečovité vtipy poroty, mě naplňuje sklíčeností a rozpaky. Pouštěl jsem si jen samotná vystoupení z youtube. Nejlepší byl jednoznačně Kraus. I vystoupení některých dalších stála za vidění. Bohužel o zpěvu to není. Tenhle pořad má být chytlavou show do prime-time pro celou rodinu. Spotřební zboží pofidérní kvality. Raději se vyhnout obloukem.___P.S. Mám silné podezření, že výběr písní není zcela náhodný. Až na drobné výjimky se vesměs stává, že "losované" skladby velmi sedí jednotlivým zpěvákům. Zároveň je zpěv buď částečně nebo zcela podpořen playbackem. Není biologicky možné předvádět tanečně dechově náročné číslo a při tom zpívat čisté rovné tóny bez chyby. Chápu, že to není soutěž, ve které by o něco šlo. Je to jen show. Ale blbce by z nás dělat nemuseli. (10.9.2016)

Lidi dejte si facku, automaticky dávat odpad, protože je to z TV Nova, to se styďte. Přeci jen za týden se naučit jednoho zpěváka a hlavně celou choerografii je velmi náročné. Já to přeci jen dokáži ocenit a tohle je ta pravá show, kam se hrabou kde jaké talenti a podobné kraviny. Občas se u některých dobře pobavím, teď se mi zdá, že i více, a proto zvedám hodnocení. Konečně něco na Nově u čeho vydržím.(16.4.2016)

Zjistil jsem, že jsem v životě nemasturboval nad ruským filmem, nad ruským tenisem jo, v dobách Anči Kurvinikové, jenže nad skutečným ruským filmem nikoliv. Pravda, příležitostí mnoho nebylo, nejblíže jsem měl k tomu u seriálu Sedmnáct zastavení jara, jenže v záběrech se objevoval spíše hlavní hrdina, což mému ejakulátu skutečně neprospívalo. Přesto mě někdo v masturbaci předčil. Byli to ti uživatelé databáze, kteří bezmyšlenkovitě udělili stupid ruským filmům, po pěti rudých hvězdách. Nestačilo to, do červených čísel se dostaly i polské filmy. Ptal jsem se ve svém okolí, jestli by se někomu mohl líbit nějaký ruský a polský film. Ne, nikomu! Takže normální diváci nepotřebují žádnou filmovou databázi, která by jim určovala vkus. Tudíž jsem hned věděl, že show na pokračování, v níž se české celebrity stylizují do slavných zahraničních zpěváků, zde nebude hodnocena kladně. Objevuje se v ní přece výkvět českých umělců, z nichž někteří jsou naprosto zatracovaní. Kdo by se v této show měl objevit, aby to tedy stálo za to?! V téhle neotřelé show se zajímavým formátem jde o pobavení, je to i říznuto parodií. Teď k záporům: Sokol v roli moderátora neobstál, to jsem od něj čekal víc. Rychlý pryč z pódia, Kohák pryč z poroty, je ho už všude plno, Čvančarová kozy ven, Chýlková působila znuděně, proč to bere, když má nároky posazené na nejvyšší míru. Název je poněkud nelogický. Je mně úplně jedno, jestli nějaký zdejší mamrd nakydá své přemoudřelé kecy, když by byl v reálu schopen akorát umývat to pódium ve studiu. Takže úplně v pohodě show. 60%(27.3.2016)

• boshke

Dlouho jsem se tomuto úspěšně vyhýbal (bez televize to jde ostatně poměrně snadno). Zasáhla až návštěva příbuzenstva, jež vlastní bedničku s trubadúry. Nejdřív slovenská verze na Markíze, následně ranou boží česká na Nově. Bylo mi fyzicky nevolno. Vždycky, když si myslím, že jsem na dně, někdo mi hodí lopatu, říkáme s Garfieldem. Pořad úúúplně o hovně, kdy stejně skoro celou práci udělají v maskérně a kostymérně. Oběti jejich snažení pak už jen stačí nechat se vyvézt na pódium, trochu se zavlnit a odzpívat často dosti nenáročnou píseň. A davy šílí, porota hodnotí ve stylu Do-Re-Mi, kdy každý odvede výkon na výbornou. Podtrženou. A s hvězdičkou. Vysvětlí mi zastánci tohoto hnoje, které občas slýchám, co je tak světoborného na tom, když se Chýlková nechá nabarvit na žluto, vycpat pár polštáři, v kostymérně dostane sako á la Psy a předvede taneček, který jednu dobu zvládaly i pětileté děti?! Hm? Zábava? Možná... Ale od debilů pro debily... 0%(13.10.2016)

Další novácká show. Ale některé výstupy jsou povedené. Například Petr Rychlý jako Dan Nekonečný. :D(11.4.2016)

• Sinecod

Tra-pas! Děsně mě pobavil komentář Viktooorky, páč to je prostě jasná buchta.(20.4.2016)

• MikeCool

TV-pořad. Některé proměny stojí opravdu za zhlédnutí, zvláště Petra Rychlého. Jinak je to vcelku obyčejná televizní zábava v TV Nova stylu, takže trošku přeplácaná a klišé zábava. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 50% (2*) |(23.5.2016)

• Big Bear

Jediné plus tento pořad má v tom, že je to zase trochu nový formát. A snad i v Sokolovi. Mám ho docela rád, ale musí se držet z dosahu té debilní fekální dvojice G + S. *(31.3.2016)

• triatlet

Slovensko má aspoň Barboru alias Maťa, Česko?(26.3.2016)

• Slartibarkfast

Když už přestala poslední řada Superstár bavit i ty nejotrlejší diváky a už se do ní znova nepřihlásil ani Ruda z Ostravy, řeklo si nejspíše vedení nejodpadovější televize dnešních dnů, že by nebylo od věci spáchat nějaký jiný tupý pořad, kde by se již nemuseli ztrapňovat soutěžící bez soudnosti, protože to v dnešní pohnuté době humanismu není vůbec kůl. Narvat ho do prájmtájmu by pak mohlo ušetřit nějaké ty love, protože nebude třeba kupovat předražené Hollywoodské kraviny a beztak se tímhle Češi zabaví líp. Navíc odpadá předlouhý konkurzní porod, který také není úplně zadarmo, a za ušetřenou almužnu už se nějaký ten přestárlý břídil, nebo vyčpělá hvězdička sami přihlásí, popřípadě jsou obsazeni nějací ti neznámí amatéři z Ulice nebo jiných upadajících hovadin, které již ztrácejí sledovanost, neboť cílová divácká skupina kvapen vymírá. A tak vznikl Tvůj xicht, co kdáká povědomě, kde si herci tleskají navzájem a ani trochu to nevypadá trapně! Odpad nedávám jen z toho důvodu, že tu existuje pořad s názvem Take me out, který tento hravě strčí do kapsy, a také za pár povedených replik, například Petr Rychlý jako Nedvěd a Martin Dejdar jako Věra Špinarová! Tam to chtělo skutečně velké sebezapření. 20%(7.10.2017)

Hudbu miluju o tom žádná, vidět a slyšet staré většinou hvězdné pecky jakbysmet, ale že ten náš malý český rybníček má tolik dravých štik, mě dostalo. Opět se vrací známé - zlaté české ručičky. Už asi vím v čem je jinak problém - v nekvalitní logistice na tuti. Tady vše naprosto klape, kromě skvělých výkonů, včetně choreografie a poroty. Naši komedianti si u mě hodně šplhli, dokonce i Čvančarka je snesitelná. 😜 🆒 💫(23.4.2016)

Běží druhá série, ale tu už vůbec nesleduji, takže hodnocení jen po první várce.(20.11.2016)

• PetGriDus

strašný peklo(29.5.2016)

Ta nejlepší travesti show, co jsem doteď viděl (já jsem teda ještě žádnou jinou travesti show neviděl, ale to je teď vedlejší :-). Hodnotím jen podle videí na YT, úplnej díl v jednom celku bych asi nedal, ale fakt že smekám před účinkujícíma, ono naučit se tohle za tejden, tak to teda klobóček. Z toho, co jsem zatím viděl, nejlepší asi Hana Holišová jako Beyonce (i když Jackson taky dobrej) nebo ta tamta herečka jako Kristýna Aguilera. No a Rychlej od Honzy Nedvědů totálně k nerozeznání. Přesto, co jsem tady napsal, musím dodat, že... že je to vlastně stejně hrozně blbý :-) Ale jelikož se tu, koukám, odpaduje už z principu, tak tomu ty tři hvězdy jebnu, jedna je spešl pro Kohýňa :-)(18.4.2016)

• honajz

Tchyně a manželka a jejich kamarádky jsou z pořadu na větvi. Pořád slyším, hele, ten je dobrej, ta je suprová. Já nevím, častokrát mi přijde, že originál je prostě originál. Jo, sem tam skutečně klobouk dolů - zvlášť Petr Rychlý nejen jako Honza Nedvěd, to se povedlo, to jo. Ale zase jako Armstrong byl neskutečně trapný. A k tomu ty hlášky rádoby poroty. Nj, ještě že nejsu cílovka.(24.5.2016)

• korbitch22

Tenhle národ je žumpa a nemá dno.(26.3.2016)

• jhrasko

Ein Kessel zlý vtip Buntes. Chybný formát.(2.10.2016)

Nepamatuji si, kdy by mě bavil pořad na Nově. Tohle se moc povedlo, je to humorné, oddychové a občas i pěvecky pěkné. Lepší než všechny Superstar dohromady. Jenom je trapných těch pětadvacet tisíc na konci každého dílu. Ono by Novu neubylo dát víc... ale aspoň něco na dobrou věc.(3.4.2016)

Dle mého skromného názoru je tento pořad zbytečně podceňovaný. Místy je to zábava, a nad některými proměnami zůstává rozum stát. Pravdou je, že neustálé vychvalování všech výkonů je kontraproduktivní, protože ne vždy se zadaří (Vojtkův Jackson, většina Holišové). Někdo je přeceňovaný (Holišová), a někdo umí zpívat a svou show prodat (Fialová, Cina). Rychlý s Etzlerem jsou tam vyloženě pro pobavení. Za mě to na 3 hvězdy v pohodě stačí.(23.1.2017)

S takovýmito "úžasnými" estrádami, kdy herci a baviči baví v podstatě jen sami sebe, se nějak roztrhl pytel... edit: viděl jsem další díl (Chýlková-PSY atp.) a ten mne (nebo alespoň některé výstupy) bavil doslova opačným způsobem, tj. kladně a z jedné hvězdy zvyšuji na lepší tři. ...a po dalších dílech musím konstatovat, že pobavit se u toho dá! Klobouk dolů maskérům!(26.3.2016)

• argenson

Zahlédnuto náhodou v práci. Hodnocením odpad se snažím šetřit, ale tady musím, páč se zdá, že bažiny jsou bezedné. A s úctou vzpomínám na to, že jako lidová televizní zábava se tady kdysi dělaly věci jako Píseň pro Rudolfa III. atd.(3.4.2016)

Je strašně fajn, když někdo pochopí, že moderátora mají dělat lidé s přirozeným smyslem pro hláškování. Sokol takový je, navíc v porotě Kohák, to už je jistota tuplovaná (a jeho Pavarotti byl bezkonkurenční!). Stejně tak samotný námět není zcela stupidní, účinkující musí podat nějaký výkon a ne pouze krákat nesmysly, a pokud si odmyslíme povinné komerční stupidity, jako placené publikum, skandující na každou peachovinu, dá se to v pohodě ustát.(28.3.2016)

• ConanVJ

Opět krásná ukázka bavičského nevkusu. Nudná hovadina za čistý odpad! 0% :)(18.9.2016)

• Marze

Je to jak hospodská debata ve čtyři ráno. Než takováto pasivní zábava, to už je lepší vyrazit na diskotéku přímo do terénu a bavit se sám. I když ne s "celebritama".(23.9.2017)

• Tommassi3

Další výborná zresuscitovaná megaestrádička potvrzující stále se prohlubující dno televizní zábavy a rostoucí vlnu diváckého nevkusu.. Hron aby do toho !! Komu libo tomu libo.. Jen se dobře bavte !! Já se obejdu.. Povstaň už Sokole!(29.3.2016)

Zabijte mě, ale já se u toho docela bavil...(13.6.2016)

• Ratemus

jako první řada byla celkem dobrá zábava, ale ta druhá? to bylo hrozný, pořad klesl k dalším srancům, co dokáže vyprodukovat jen televize Hovna...Pazderková se snaží být vtipná ale nejde jí to a to cinklé vybírání dalších interpretů? trapnost....a jak může vyhrát Slováčková s Prodigy? to bylo tak strašné až jsem to musel přepnout na jiný program. Třetí řadu prosím ne, ale jsme přece v ČR, kde hudbě vládne Mandrage, filmu Troška a televizi Hovna, jen tak dál...(20.11.2016)

• ivishka

Slovenskou verzi jsem tedy ještě neviděla a nevím, jestli to po tomhle fiasku teda zvládnu psychicky. Neskutečně hrozná byla Ivana Chýlková se svou přehnaně zfetovanou Amy Winehouse (asi měla kvalitní matroš) nebo Petr Rychlý a jeho Daniel Nekonečný.. A vůbec trošku kromě mladého Krause to stálo všechno za pendrek. A i když mám Ondru Sokola celkem ráda a v podstatě mi na něm nic nevadí, tak musím opravdu uznat, že moderování se mi k němu vůbec nehodí. Ale co nějak si musí vydělat peníze. Ale přísahám, že se už nikdy takto mrzačit nebudu a na tuto "show" se dívat také už nikdy nebudu. Jediná pozitivní věc z toho byla, že to alespoň věnují na charitu. BTW - připadalo mi to jako nějaké levné vystoupení revival souborů někde na náměstí za pár šupů kde mezi sebou soutěží lidi, kteří už opravdu netuší co s časem.(2.4.2016)

Snažím se nehodnotit po jednom dílu jako většina zde zúčastněných a tak jsem si počkal až na samotný závěr této show. Na Novu docela dobrý pořad. Sice porota mohla být v trochu jiném složení, ale jinak soutěžící podali mnohdy velice dobré výkony. Přiznám se však, že jsem znal jen Rychlého, Chýlkovou, Pazderkovou, Krause a Vondráčka. Fialová, Mišík a Holišová příjemně překvapili většinou svých vystoupení. Jo narazil jsem tu na řadu trapných výkonů i převleků, ale svůj účel tato show splnila a já se zabavil. Takže dám s klidným svědomím průměrné hodnocení, protože znám celou řadu stupidnějších televizních pořadů.(12.6.2016)

• luka4615

Tak takhle nějak si představuji ideální nenáročný a “zábavný” pořad, ke kterému si v sobotu večer může s lahváčem laciné desítky lehnout jedinec podprůměrného intelektu volící Zemana a SPD. Pomyslnou třešničkou na dortu tohoto počinu je moderátor Ondřej Sokol trpící představou, že je neskutečně vtipný a pohotový. Tleskám!(3.11.2018)

• pools

Travesti show pro obyčejný lidi. Proč ne. Ale proboha, kde sebrali toho "moderátora"? To je opravdu peklo, které mě donutilo přehodnotit hodnocení z jedné hvězdičky na ODPAD!(12.11.2016)

Musím říci, že jak jsem první řadu hanil a celkem hejtoval za trapnost, tak se mi to postupně začalo více a více líbit - především ty proměny a kvalita, se kterou se do svých vystoupení "neprofesionálové" pouštějí. Dokonce si dokážu odpustit i nějaký ten seriál nebo hru a na chvíli zasednu k televizi, abych si tuto show zhlédnul. Takže zvyšuji ze tří na čtyři a to jenom proto, že tahle show mě prostě baví a odpady si nezaslouží.(2.4.2016)

Vnímám tuhle show očividně úplně jinak, než většina :-). Po mnoha letech něco, na co se dá dívat, aniž bych se cítil trapně a styděl se a co víc, dokonce mě to baví. Doporučuju shlédnout víc než první "díl", který byl nejslabší, a pak hodnotit. Byť je nova největší reciklátor nejrůznější pi*ovin v ČR, tak tohle řadím k těm povedeným.(20.4.2016)

• Laxik

Je to sice lehce rasistická zábava pro burany, ale Sokol má dobrý hlody a sem tam se jim ta imitace povede.(23.4.2016)

• ainny

Vydržela jsem asi hodinu. Ale jenom díky tomu, že jsem nechtěla budit kocoura, který si na mně ustlal a nedosáhla na ovladač... Něco tak trapnýho jsem už dlouho neviděla.(27.3.2016)

• Korbitch

Až se budu chtít poblít, strčím si prsty do krku s představou, že se jednou stanu divákem TV Nova.(26.5.2016)

(Hodnotím 2. řadu!) Jednou takhle v neděli jsem se zlinkovala už po 20. h. a při surfování po kanálech narazila na 2. díl 2. řady. A ohromně jsem se bavila! Trochu ten formát na pomezí drag show a postmoderní showbiz recyklace, ale hlavně účinkující: fousáč Kohák s liščí vílou Pazderkovou v porotě, to jsou moji miláčci (no a co si budem povídat, jejich komediální etudy mě dotáhly do finále i s 0% v krvi) - a pak božská rocková Marta Jandová a objev soutěže, rozkošný multitalent Jan Cina.(20.11.2016)

• bart_

Je to fakt sranec, a k tomu všemu potupa originálních a legendárních klasických hitů, kapel, a jiných interpretů, mám samozřejmě na mysli retro fláky, ne ty hovna co se produkují dneska, typu Bieber, Miley Cyrus apod. Navíc vše hodnotí porota, která nemá vůbec žádný hudební vkus. Ale nějaká ta vystoupení se mi fakt líbí, takže tu jednu hvězdičku na hraně zachovám. Nejlepší vystoupení: David Kraus - Rammstein: Du Hast.(26.2.2017)

Ač se mi to zdálo ze začátku hloupé, musím říct, že naši herci předvádí neuvěřitelné výkony. Nejlepší je bezkonkurenčně Hanka Holišová, potom David Kraus. Nejhorší je Ivanka Chýlková a Adam Mišík a Petr Vondráček jsou taky nevýrazní. Ve čtvrté řadě byla bezkonkurenčně nejlepší Berenika Kohoutová.(23.4.2016)

Ale já se fakt bavila!(26.3.2016)

Trochu jsem pořad podcenil. Když se Kraus s Rychlým převlékají za ženský je to stále trapné, ale taková Pazderka jako Vondráčková byla opravdu hustá. Nově se tohle nakonec docela povedlo.(10.6.2016)

Sežerte mě, ale já se u každého vysílání řezala smíchy, Ani pro jednoho zúčastněných, to není dělání zábavy bez dřiny a potu - to oceňuji. Škoda, že Kopta není v porotě nastálo, společně Kohákem by byli nepřekonatelní. V momentální situaci plné ,, depek " mě Novácká originální show přišla vhod. PS : dopisuji 17.2.2018 psala jsem o první řadě další mě už tolik neudivovali, ne k vůli aktérům, protože byli ve většině dobří, ale bylo to na jedno brdo.(11.4.2016)

• džanik

Jedna hvězda za Rychlého. Jinak trapas a urážka hvězd pěveckého nebe (Pavarotti, Elton John, Mercury, Žbirka.. to snad nemyslíte vážně?! )(9.6.2016)

• OG_Swifty

S pořadama o zpívání se poslední dobou roztrhnul pytel.. Zpívání mě sere, je tam píčus Yemi se svýma gay tanečníkama a v porotě je tlustá Čvančarová. Komentář Sokola je taky dost nuznej. Jedna hvězda za prachy na charitu.(2.4.2016)

Dala bych i 4* jen abych zkazila průměr všem odpadovým hodnotitelům, ale to bych zase poškodila všechny kvalitní věci, kterým jsem z různých důvodů nižší hodnocení udělila. Zůstanu tedy ještě lehce při zemi s klidným svědomím, že jsem se u tohoto pořadu opravdu bavila a na některé výkony hleděla s málem otevřenou hubou a vyplazeným jazykem až na zem. Trapnosti sice pořadu nescházely, ale mávala jsem nad nimi rukou při vzpomínkách na ohavné estrády dřívějších let, jako byly Novotného Dobroty či novácké silvestrovské pořady. Nedá mi to a musím vyzdvihnout práci maskérů i choreografů a dále vystoupení Aniček na Siu, Chýlkové na Gangnam Style, Holišové na Edith Piaf, Shaniu Twain, Arethu Franklin a Beyonce (tedy zasloužené vítězství), Krause na Rammstein, Rychlého na Nedvěda a Hegerovou, Mišíka na Prince a Vondráčka s Fialovou na jejich Hříšný tanec. To byly pro mě jednoznačně největší pecky.(20.6.2016)

• MessiM

Průměrná show pro průměrné lidí, sračka.(16.11.2016)

"Spusťte kouli!" Po zhlédnutí několika upoutávek jsem k tomuto formátu byla hodně skeptická. Pak jsem ale náhodou narazila na část dopolední reprízy a některé pěvecké/herecké výkony mě tak zaujaly, že jsem vyzkoušela celý jeden díl. A světe div se, fakt jsem se bavila! Hlasovala bych sice pro výměnu někoho z poroty i soutěžících (hloupoučká Čvančarová, předvádivý Vondráček), ale jinak musím Novu pochválit za jeden z jejích nejlepších pořadů za posledních... hodně moc let. Mišíka jako Miley Cyrus by měli lékaři předepisovat jako lék na depresi, směju se ještě teď.(10.4.2016)

• Jigy

Aneb jak zprznit všechno a všechny. Jediný kdo si v tomto pořadu zaslouží uznání je maskér, ale jinak těžké utrpení pro sluch i mozkové zavity.(19.4.2016)

• Petroff

Mociky, muciky, mucky, čauky mňauky pořad pro nekulturní blbečky. Viva la český divák / obyčejný člověk / průměrný občan.(29.10.2016)

• Hennes

Jako pořad nic zajímavého. Sebrat pár hotových umělců co umí zpívat, zas není takový problém. Tím nesnižuji jejich umění a schopnost interpretovat jiného umělce, ale hlubší smysl tohoto pořadu mi uniká. Celý večer se mezi sebou jakoby soutěží a pak Nova velkoryse věnuje šek na pár tisíc potřebným lidem a kdoví jestli to někdy dostanou. To jim můžou dát ty prachy co stojí ten pořad a bude to lepší. Ale neodpustím si ty 2 hvězdy jako ocenění maskérům. Jejich práce je špičková.(16.4.2016)

• Darth Revan

Po tom, co jsem viděl Krause jak przní Lindemanna, měním hodnocení na odpad, neboť tohle opravdu ne. Brrr(15.5.2016)

Pustila jsem si asi až pátý díl a jsem příjemně překvapená. Neškodná, vtipná zábava, která, jak sleduji své okolí, lidem zvedá náladu. Čili chválím a těším se na další díl. :-) Petr Rychlý jako Nedvěd byl senzační!!! :-)(29.4.2016)

Vztah mezi prvními řadami a současnou šestou je vztahem mezi nadšením a unavenou rutinou. 1) Je to jako pozdní socialismus - všechny formální atributy jsou přítomné, navenek vše funguje, lidé jásají a manifestují nerozbornou jednotu strany a lidu, policie potlačuje, Husák řeční, ale chybí tomu srdce i duše._____ 2) První řada byla špičková, druhá a třetí výborné, pak se něco pokazilo. Úroveň soutěžících je stále dobrá, ale neustále klesá moje ochota sledovat stále stejně hloupé extatické výkřiky Jakuba Koháka (kterého jsem do té doby měl vyloženě rád), neslané nemastné komentáře Aleše Hámy či nesporně zasvěcené nicméně podbízivé estrádní úrovni se přizpůsobivší poznámky Janka Ledeckého. Ani ženy v porotě nenabídly nic lepšího. Ondřej Sokol (taky jsem ho míval rád) je sice pořád vtipný, problém je v tom, že je vtipný stále stejně...a, jak známo, opakovaný vtip přestává být vtipem. Zajímavé jsou převážně jen české či slovenské napodobeniny. Výběr songů je příliš zaměřen na angloamerickou popovou scénu. 3) Ovšem některá vystoupení mě silně zaujala._____19letý Adam Mišík jako Karel Gott v písničce Trezor či v písničce Je nebezpečné dotýkat se hvězd_____40letý Petr Vondráček jako Bryan Adams v Everything I do_____28letý vyhublý Jan Cina jako Billy Joel v Uptown Girl, přitažlivý Lmfao se songem Sexy and I know it, dojemná Monserrat Caballé v Hijo de la luna, přitažlivý Pharrell Williams ve Freedom, zábavný Ylvis v The Fox (What Does the Fox Say)_____44letý Roman Vojtek jako Helena Vondráčková v songu Dlouhá noc, jako Jon Bon Jovi v Livin´on a Prayer_____24letý David Gránský jako Jaromír Nohavica se songem Mám jizvu na rtu, jako Jennifer Lopez v Let´s Get Loud, jako Justin Bieber v Baby, jako Michal David v Nonstopu, o rok později jako John Travolta v Summer Nights_____27letý Milan Peroutka v obdivuhodné dvojroli Andrey Bocelliho a Sarah Brightmanové v písni Time to Say Goodbye, jako udýchaný Michael Jackson v Black and White, jako sexy Mika v Grace Kelly či neméně sexy Ne-Yo v songu Closer, jako Petr Muk s krásným přednesem písně Tančíš sama_____28letý Jan Kopečný jako půvabná Nicole Kidman v Somethin´Stupid_____33letý Robert Urban jako Jana Kratochvílová v Dlouhé bílé žhnoucí kometě_____24letý Marek Lambora jako dj Arnoštek v Je to fajn, jako Justin Timberlake v Sexyback_____44letá Adéla Gondíková jako Tarkan v písni Simarik_____26letá neuvěřitelná Aneta Krejčíková jako Marika Gombitová v písni Vyznanie_____53letá Ivana Chýlková jako Věra Bílá v Paš o paňori_____36letá Martha Issová jako Marta Kubišová v Nechte zvony znít_____52letý nezapomenutelný Miroslav Etzler jako Amanda Lear v písni Enigma (Give a Bit of Hmh To Me)_____51letý Petr Rychlý jako Hana Hegerová v písni Čerešně, jako Jan Nedvěd ve Zvony zní jen chvíli._____ 4) První řada 4 - 5 *, druhá a třetí 3 - 4 *, čtvrtá a pátá po 1 *, šestá řada 2*.(1.1.2020)

• URBAN

Včera jsem viděl tento materiál z jiného vesmíru a cítíl jsem se jako bych byl na té planetě z které to pochází. Ta planeta bude určitě velmi zvrácená a zkažené se zvláštním smyslem pro humor jako ta naše. Zkrátka jiný vesmír jiný pohled na svět. Už se bojím vyjít ven jelikož si myslím že se tyto individua na této planetě pohybují. Jsem rád že doma nemám televizi. Chtěl jsem si ji koupit, ale toto je jeden z důvodů který mě odrazuje.(20.4.2016)

Moc vám, lidi, nerozumím, ale mě to prostě hrozně baví. A navíc jsem se zamilovala do Aničky Slováčkový :)) P.S.: Poté, co jsem viděla Ivu Pazderkovou jako Pink a Hanu Holišovou jako Edith Piaf (a skoro všechny vystoupení Aničky Fialový), už vůbec nechápu ty zdejší odpady, a ještě o jednu hvězdičku zvyšuju :-P(8.10.2016)

Já bych to tak černě neviděla, nakonec by se měl tenhle pořad vzít na milost aspoň kvůli dobročinnosti. Viděla jsem jen druhou řadu a to ještě ne celou. Smekám před maskéry a před výkony účinkujících, za týden se naučit a skvěle podat Ellu Fitzgerald, Celine Dion nebo toho děsného veverčáka určitě není žádná legrace, nemluvě o Monserrat Caballé Jana Ciny, ta byla opravdu povedená a dojemná. A Ondřej Sokol je stokrát lepší moderátor než Mareš nebo Bouček, vlastně než oba dva dohromady. Nejslabší byla porota včetně hostů, ale co už....Myslím, že se na TV kanálech vyskytují větší zhůvěřilosti, včetně ulhaných zpráv veřejnoprávní ČT.(7.12.2016)

• Alfréda

Panoptikum umělých hrůz! Napodobované celebrity vypadají jako by absolvovaly zfušovanou plastiku, v lepším případě že se za ně vydávají transsexuálové. Pravděpodobnost, že si celebrity budou podobné, je podobná, jako že si transvestitu spletete s opravdovou ženou. Nechápu velkolepost téhle šou a její úspěch v zahraničí. Dávalo by mi to smysl na maturitním plesu a maloměstských zábavách- "Nemůžeme si dovolit dívat se na Adele naživo, tak si zaplatíme její kopii; sice je jiného pohlaví, váží o 50kg méně, hlas nemá ani trochu podobný a vlastně neumí ani pořádně zpívat, ale na originál peníze nemáme". Nemůžu si pomoct, ale převlékat se za celebrity, navíc bez ohledu na jejich pohlaví, nosit kostýmy jako oni a napodobovat jejich projev, mi přijde úchylné a za hranicí snesitelnosti. A to jsem fanynka Rocky Horror Picture Show.(9.4.2016)

• nineweh

Našla jsem svoji brakovou televizní zábavu, pořad tak nebetyčně blbý, že na něj prostě musím koukat dál. Pořád je to odpad, protože kombinace Superstar, karaoke a travesti show si nic jiného nezaslouží, ale Adam Mišík jako Miley Cyrus včetně koule bylo něco, co jsem vždycky chtěla vidět (aniž bych o tom věděla).(12.4.2016)

Jsem velmi rád, že jsem s hodnocením počkal a nehrál si na odborníka po prvním dílu. Kdo se chce jen bavit a vypnout a nešťourat se a nebo z principu strhat vše, nuže proč ne.(20.4.2016)

Klidně tomu i ty čtyři dám. Proč? Protože po dlouhé době je tu pořad, kvůli kterému jsem ochotná zapnout nejen televizi, ale dokonce i Novu a to je co říct. Je fajn vidět až zparodované verze známých písní. Někdy se člověk navzteká, jak to zkazili a jindy se rád od srdce zasměje. Pořád ale nesmíme zapomínat, že se jedná o český pořad, takže o rádoby vtipné, ale až trapné hlášky, tu není nikdy nouze.(22.5.2016)

Viděny první 2 řady a ty se mi opravdu líbily. Ale dál už nesleduji,neb mám za to,že jsem tam už viděl vše,co za to stálo. A na geniální Ivu blondýnu s jogurtem Pazderkovou,jako Curta Cobaina už nikdy nezapomenu. Bravo!(29.9.2017)

Je to pravé české hovno. Ale proč poslouchat zpěváky, kteří umí zpívat když si můžeme poslechnout herce, kteří zpívat neumí.(3.4.2016)

• Splasher

Ale jo, ať na to klidně kouká 2 milióny Čechianů a Nova pošle Endemolu tučnou výslužku. A ten snad i nějakou tu malou část přepošle do správných rukou a vzniknou tak další Peaky Blinders, Utopia nebo Black Mirror.(27.4.2016)

Perfektní pořad, dle mě jeden z nejlepších co kdy v česku vznikly :). Všichni skvělí, skvěle zazpívané, zatančené a vše.(30.4.2016)

• pakobylka

Nějak mi uniká smysl toho všeho ... pokud ovšem neberu v potaz okřídlené úsloví "CHLÉB A HRY", které představuje osvědčený způsob získávání přízně prostého lidu. Jen pro úplnost: Býval hojně využívaný císaři, neboť se váže k období úpadku říše Římské. Nesleduju = nehodnotím ... bohužel i krátké ukázky spustily na mém vědomí víceméně nezávislý proces, jehož výsledkem je VELICE silná averze k show, o jejíž uměleckých i jiných kvalitách mám jisté pochybnosti.(2.10.2016)

Jasně, že to je blbost. V tomhle případě, ale nevinná - něco mezi Hádej kdo jsem a Star dance. V hodně odlehčené formě. Neublíží to, a párkrát jsem se opravdu zasmál.(27.3.2016)

První řada: po prvním dílu... Základní předpoklad pro úspěšné shlédnutí je a) láhev vína po ruce b) možnost přetočení reklam a nudných pasáží (Čvančarová??? WTF???) c) nemít absolutní hudební sluch. Některá vystoupení byla vtipná (Ledecký oben ohne :-)), některá vynikající (Holišová) a některá hrozivá (radši vidět zhulenýho pelikána než Rychlýho jako Dana Nekonečnýho). Odpad dát nemůžu, už proto, že a) Sokol je opravdu mimořádný moderátor b) Jakub Kohák je prostě anarchista, i když se tváří jak Pavarotti ;-) Po druhém dílu... Odpočinková travesti show, které nedám odpad, protože jsem už v televizi viděla větší sračky s většíma debilama... Po třetím dílu nemám slov a zvyšuji na tři hvězdy. Zn. Koule...(3.4.2016)

Překvapivě ne takový hnůj jako jsme od TV Nova zvyklí. Některé proměny a výstupy jsou opravdu hodně povedené. Nebýt občas odpadního humoru Ondřeje Sokola byl by dojem ještě lepší.(17.4.2016)

• Tucqa

Musím říci, že tohle jsem od naší televizní tvorby nečekala. Udělat z tak jednoduchého konceptu něco, co strhne masy českých diváků každou sobotu k televizorům... Není co dodat, povedlo se jim to. Tento typ pořadu není můj šálek kávy - jsou v něm zbytečně dlouhé pasáže, kdy se vlastně nic moc neděje a obsahuje až příliš humoru, který mi nic neříká... I tak se ale občas rána kouknu, jak se maskérům podařily kostýmy a líčení a jak se hostující televizní hvězdy zhostily své role. Ne, že by mě to donutilo sedět pravidelně dvě hodiny u televize, ale sestříhaná vystoupení mám na webu projeté skoro všechny. Jak populární tento pořad je, jsem však zjistila až minulou sobotu, kdy jsem jela vlakem z Prahy a zpoždění, které se vyhouplo přes hodinu a půl vadilo nejvíce pravidelným divákům této show, kteří netrpělivě chodili sem a tam a stěžovali si, že neuvidí nejnovější proměnu Adama Myšíka... Z toho zla, co v dnešní době vládne obrazovkám (Ordinace, Ulice a spol...) je to ještě to menší zlo... Dávám 2**(24.4.2016)

• dubinak

O nějakém smyslu této show asi nemůže být ani řeč. Porotci hodnotí všechny účastníky téměř stejně. Zábava je strašně neobjektivní a přece by nikdo nemohl Ivaně Chýlkové říct, že její Cher stála za hovno. Ale některé výkony jsou vcelku vtipné a rozmanité. Chudák nedoceněný Petr Vondráček mě bavil asi ze všech nejvíc, i když si téměř vždy vylosoval docela nešťastně. Nemůžu ale nepřiznat, že některá vystoupení opravdu tahají za uši a sahají až na dno trapnosti. Je to ale lepší než Superstar.(11.5.2016)

...překvapivě pět... na rozdíl od většiny komentářů muzikantsky mě to fakt baví... trapně dobré, odpadově proti proudu humoru a klobouk dole, kalhoty nahoře, kdo na to má? koule...(26.5.2016)

Asi mě moji přátelé z intelektuálních či drsňáckých kruhů utlučou, ale po zralé úvaze jsem se rozhodla provést tento coming out - a přiznat se, že jediné, nač jsem se v posledních měsících v televizi těšila, byl právě tento pořad. Dívali jsme se na to vždy ve více lidech a opravdu jsme se u toho pobavili. Sokol byl jako moderátor vynikající - vtipný a pohotový, kam se na něj hrabou Mareš s Boučkem. A ač jsem Koháka doteď příliš nebrala, tady jsem se do něj skoro zamilovala (což ještě ve stejné chvíli podpořil charakterní rolí v Teorii tygra). Ale nejvíc obdivuhodné byly výkony všech osmi účinkujících - tady snad museli i největší prudiči, brblalové a škarohlídi uznat, že ti se tedy vytáhli parádně. A že mnohonásobně překonali sami sebe (patrně ale i všechny své ostatní kolegy široko daleko). Největší objev - jednoznačně Hana Holišová. Bez této soutěže by si jí pravděpodobně do její nejdelší smrti nikdo ani nevšiml, přitom je krásná, megatalentovaná a slušná. Vyhrála zcela právem; budu jí moc držet palce, aby konečně dostala nějakou roli, co bude stát za to. Za zmínku stojí ale i David Kraus a Adam Mišík, kteří zde dostali jedinečnou příležitost, jak vystoupit ze stínu svých otců, což se jim oběma prostě podařilo.(13.6.2016)

Nejlepší vystoupení Petr Rychlý jako Jan Nedvěd – "Kohout". „No, zřejmě slušnej oddíl, no…”(15.10.2016)

• anglanek

Kokoti(19.3.2017)

• rakovnik

U nás v Rakovníku tomu říkáme travesti show. Imitátory hvězd showbusinessu (a Dana Nekonečného) opravdu na TV obrazovce sledovat nebudu.(30.3.2016)

První hvězda za Sokola, druhá hvězda za Koháka, třetí za to neuvěřitelné nasazení, snahu a píli soutěžících (pro kritiky, zkuste si představit, že jste na jejich místě vy) a čtvrtá za to ostatní (maskéři, choreografové, ...). Za poslední dobu jde rozhodně o jeden z těch lepších pořadů. Hlavně, když se po divácích nechce zasílat sms ve tvaru 906****. Navíc, výhry jdou na dobrou věc, tak proč ne. 75%(10.4.2016)

• vesper001

Neznámá tvář se známou maskou a písničkou. Nemyslím, že první byla slepice nebo kuře, prvním stvořením byla nepochybně talentová soutěž. Po té nešťastné lapálii se zakázaným ovocem začala zvířena o 106 šplhat vzhůru po potravním i pohlavním řetězci a Adam s Evou se prali o to, kdo je větší pako, a čí je to vina. Zpěvácká klání moc nesleduju, protože si u nich připadám stará. O cca polovině soutěžících jsem nikdy neslyšela, porota je do počtu a moderátor působí jako bukanýrský mameluk, který má vycházku z 60. let. Písničky sice většinou znám, ale zase bývám šokovaná vizáží jejich interpretů. V pravěku holt YTB nebylo.(3.11.2016)

• otík

Nenávidím převlékání chlapů v ženy - sorry, Novo!(20.11.2016)

• hansel97

Kdyby nebyl každý díl kromě reklam proložen 20 minutovými rozhovory a videy z příprav, tak se i budu bavit, vystoupení totiž za zhlédnutí stojí, ale opravdu nemá smysl koukat na celý přenos kvůli nim, když je můžu vidět na Youtube.(20.3.2017)

• Sabrewulf

Ten hlavní nápad pořadu není špatný, jenže má jednu obrovskou trhlinu. Vidět napodobování světoznámých zpěváků zrovna herci a herečkami, není vůbec zábavné. Proč? Protože jsou to herci. Je to JEJICH PRÁCE - napodobovat někoho, takže už předem víte, že výsledek bude přinejmenším aspoň fajn. Kdyby to byli lidi z ulice, budete se bavit nad tím, jaké je někdo neskutečné dřevo, jak se ztrapňuje a naopak jásat nad někým, jak to bravurně zvládl. Taky přišel tenhle pořad po všech těch Superstár a talentech, takže systém >přednes - porota< už je trochu vyčpělý. P.S: Ta Čvančarová už neví, na kterém programu by ty svoje velké kozy ukázala.(27.3.2016)

• Prometheus69

Stačil mi jeden jediný díl... se znovu přesvětčit o tom... né, stačila mi ta závěrečná rekapitulace... že je současný schoubyznis plný idiotů kteří jiné idioty pouští na jeviště se tam totálně strápnit. O_o Jedinný kdo mě dokázal docela překvapit je Pazderková... kostým ale, mimochodem strašnej! Když umí někdo zpívat tak tam stojí jak prkno... když má naopak pohybové vlastnosti, tak je to akorát tak na hvězdnou pěchotu. UBOHOST! -_- Fakt hrůza nechápu proč tenhle pořad vůbec vzniknul... Laufer by se musel otáčet v hrobě, kdyby tam už byl.... :)(23.4.2016)

• MikeZ

Nemám problém s tím konceptem, ale s tím, že ho Nova nedokázala (na rozdíl od Slováků) naplnit. Prostě to není zábava. Porota odříkává generické fráze, nasazení soutěžících se pohybuje v rozmezí od "sice jsem tu kvůli prachům, ale dělám maximum" (Rychlý), přes "já se tak strašně snažím, ale co z toho" (Vondráček), po "zabte mě někdo" (Chýlková). A autistický moderátor Sokol tomu taky moc nepomáhá. Za celou řadu zatím JEDINÉ vystoupení zábavné (Rychlý jako Nedvěd), což je zoufalost.(29.5.2016)

• Skuby47

Tato televizní šou je srovnatelná s dřívější východoněmeckou Ein Kassel Buntes, kde se však na rozdíl od této hudební zábavy prezentovali cizí zpěváci osobně. Pokud mám ocenit originalitu, tak to nejde, protože tento formát je natáčen v zahraniční licenci. Mnohé cizí zpěváky, které naši herci napodobují neznám, tak nemohu posoudit, nakolik je imitátoři vystihli. Taky nesouhlasím s nadšením pro maskéry, protože mi jejich výtvory připadají při snaze vystihnout co nejlíp originál, přehnané, což lze doložit v záběrech na lavici, kde sedí koncem pořadu celé nalíčené osmičlenné panoptikum voskových figurín. Ještě zmínka o porotě, která hodnotí stále stejnými slovy a se stejným nadšením všechny účinkující. Vůbec se za své vysoké honoráře nesnaží vymyslet různé výstižné nebo vtipné slovní komentáře a mele pořád to stejné dokola. Těžko říct, proč tam sedí. Moje výsledné hodnocení je pouze za Honzu Cinu z druhé řady, který je fakt dobrý. Jen kvůli němu jsem občas na tento pořad přepnula. Ve slovenské verzi mi stál za pohled jen bavič Andrej Bičan.(21.11.2016)

Viděl jsem Vilhelmová Navarová, dost dobrý...popík nemusím takže stačilo...(25.9.2017)

Příjemné ,vtipné ,zábavné a víc od tohoto typu pořadu nepotřebuji.Není poochyb o tom ,že to není žádné veledílo a místy může malinko prosáknout trapnost ,ale myslím ,že doposud to v naprosté většině bylo zvládáno s bravurou ,skvěle jsem se bavil a na nové síly vždy těšil.Dávám známých 80 % a výš nejdu ,hlavně proto ,že mi tam pořád chybí mé oblíbené hvězdy a občas jsou tam hvězdy málo známe či téměř pro mě neznámé.(31.3.2018)

• tuntavala

Estrada.(17.4.2016)

Popravdě si myslím, že tenhle pořad je nejkvalitnější show, kterou Nova za posledních x let vydala. Vystoupení jsou velmi dobře propracovaná a kolikrát valím oči, co soutěžící dokážou. Ne teda všichni jsou nadání pěveckým talentem a perfektně ovládají anglickou výslovnost (viz. Ivana Chýlková), ale i tak všichni odvádějí skvělou práci. Mé favoritky jsou Anička Fialová a Iva Pazderková a ani Hanka Holišová, David Kraus nebo Petr Rychlý nejsou špatní. Musím uznat, že je tahle show stokrát lepší než americký Lip Sync Beatle. Jediné, co bych vytkl je někdy moderování Ondřeje Sokola a hlavně hodnocení a sestavení poroty. Jediný normální mi v porotě přijde Kohák. Janek Ledecký mě svými stále stejnými názory začíná pěkně nudit a štvát a Čvančarová ta se mi tu zprotivila tak, že jí už nemůžu vůbec cítit. Pokud bude další řada, tak prosím pány producenty tuto paní nahradit někým lepším a Ledeckého můžete taky.(28.4.2016)

• Nyck

Koncept jako takový je skvělý, jenže v Česku se všechno akorát dokurví a vznikne z toho tahle nekoukatelná zhovadilost, v čele s trapnými průpovídkami a afektovaností, kterou by záviděl i Jim Carrey. Jedna hvězda za kostýmy a masky.(17.9.2016)

• Nirwen

To je vám takovej bizár, až mě to přinutilo nevěřícně zírat na poslední půl hodinu.. A vkrádala se mi při tom do hlavy jediná myšlenka.. Za kolik? Za kolik je někdo schopen se tomuto upsat?(29.3.2016)

• Pink.Panther

Vždycky jsem tušil, že má Nova ještě rezervy a že dokáže najít nový význam pro slovo dno. Znováčtěním tohoto travesti bizzaru v hlavním vysílacím čase opět boduje. Slizké, trapné, ubohé - dekadence jak má být.(16.4.2016)

• Martrix

Formátově jde o paskvil, kde jde o obdobu talentové soutěže, ve které ovšem nesoutěží amatéři, ale profesionálové. Jinak tady máme opět rádobyvtipného moderátora, porotu... . Sokola mám rád, ale díky tomu jaký je introvert, se pro moderování nehodí a nespasí to ani občasným fórkem. Porota...někdo nesnáší Koháka, jiný Čvančarovou...pár lidí možná irituje i Ledecký, ale ani oni nemají hlavní podíl na místním ratingu. Vrchní przniči jsou tady soutěžící, jejichž výkony se pohybují v rozpětí nejhorší estrády, po velmi zajímavý kousek...který by se ale hodil spíš na youtube. Král przničů P. Vondráček, společně s baronem nevkusu, D. Krausem, dělají z jinak vcelku ucházejícího pořadu odpuzující podívanu pro otrlé. Nicméně chápu pravidelné sledovače, kteří se těší na výkony Rychlého, Pazderkové, nebo třeba Holišové, kteří naopak ukazují, že těch talentů mají víc. Rozporuplné 2* EDIT po shlédnutí celé řady. Beru zpět tvrzení, že Kraus je baron nevkusu...prostě jen přistoupil na pravidla hry, která je koncipována na tom, ukázat některé soutěžící jako blby. I Sokol se trochu polepšil...ale na hodnocení to nemá vliv...soutěž je to mizerná, estráda průměrná, zábava primitivní.(24.4.2016)

Ač nejsem přívrženec nováckých a primáckých estrád, tohle je velká výjimka. Pozorovat více či méně zdařilé interpretace českých i zahraničních hudebních hvězd je pro mě opravdu zábavné a nejedenkrát jsem byl z výkonu některých představitelů, jenž jsem bral doposud především jako herce, docela dojat. Humor Koháka mám rád, i moderátor Ondra Sokol má občas dobré hefty, jako protipól skvěle funguje suchoš Janek Ledecký. Tahle komediantská šou zdá se mi poněkud zdařilou.(1.10.2016)

• ZHODNOTITEL

Některé masky jsou velmi povedené. Škoda je, že je to děsně dlouhý, přeplácaný nudnou vatou kolem a rádoby vtipným Sokolem, coby ohlodanou třešničkou na velkém prázdném dortu.(15.4.2017)

Musím změnit hodnocení a komentář. Po dlouhé době na Nově dávají něco jiného než Superstar, Vyvolení, Hlas, atd.... Fakt mě to baví, mám ráda totiž hitovky a v podání známých herců či komiků je to vážně sranda :-)(2.4.2016)

• herr_carter

Po dlouhé době poměrně vydařená soutěž v tuzemsku, především Holišová ukazuje, že má kromě hereckého talentu i ten pěvecký na rozdávání.(8.4.2016)

• flawi.f

Ve světě, kde existuje Game of Thrones, Ray Donovan, House of Cards, 11.22.63, .... lidé tečou z tohohle.(25.4.2016)

• Eleanor05

V podstatě travesti show známých (i méně známých) lidí (záměrně nepíšu osobností ani celebrit, protože to pro mě není ani jeden z nich), na kterou se docela příjemně dívá, a která je paradoxně daleko vkusnější, než všechny "novácké" pořady včetně současné podoby SuperStar. Nesnáším Novu, opovrhuji touto stanicí, nikdy se na její pořady nedívám a na "Tvoje tvář má známý hlas" jsem narazila čistě náhodou. Ani nevěřím, že si účinkující losují své příští role náhodně (např. je podezřelé, že si pokaždé někdo vylosuje právě jednoho českého/slovenského interpreta atd.) a nemám ráda ani třeskutě nevtipného Jakuba Koháka, a přes tyhle všechny zápory se u této nenáročné, vcelku milé show prostě bavím a dodává mi dobrou náladu. Jen to není intelektuální diskusní pořad pro astrofyziky, jak tu zřejmě většina uživatelů očekávala. /// Toto platilo po čtvrtém díle, ovšem po shlédnutí dalších dvou ubírám hvězdičku v hodnocení, protože se v každém díle nejméně pětkrát uráží gayové a nejméně jednou padne rasistická narážka, krom dalšího nevkusu...(6.5.2016)

• Darth_AK

Někdo by pravil, že hážu 2* jen proto, že pořad pochází z televize Nova. Bohužel, bohužel není tomu tak. Tento pořad má ale vskutku velký potenciál! Jeho velkým problémem však je, že s výjimkou zpívání a občasného pohledu do zákulisí při chystání na zpěv je naprosto otřesný a hlavně-nevtipný! A je to dáno hlavně otřesným moderátorským "esem" mistrem Ondřejem Sokolem-kterému sice věřím že se snaží, i bych mu přál aby mu to šlo, ale bohužel, i při snaze o improvizaci to opravdu stojí za starou belu. Není vůbec vtipný a při koukání na to člověk spíš lituje lidí, kteří jsou ve studiu nuceni se tomuto smát. Jeho výkon doplňuje hvězdná porota, která je vlastně v pořadu úplně k ničemu, ale hlavně že si pan Kohák s Ledeckým a Jitkou Čvančarovou mají kam sednout-jo, ještě se čtvrtým hostem do party. Někdy se některý z nich vzmůže i na ucházející vtip, který ale Sokol okamžitě shodí nevtipnou reakcí. Co se týče pravděpodobně (občas o tom silně pochybuji) hlavní náplně pořadu-tj.zpívání, tak to je to nejlepší. Je zajímavé sledovat "celebrity" (u některých je toto označeníi značně pochybné) jak se poperou s uděleným songem, sledovat pohled na přípravu a hlavně pěkně odvedenou práci maskérů ve finální fázi. Samotný zpěv nehodnotím-nejsem zpěvák, ale někteří se docela trefují, starší mají holt problémy s angličtinou a některé dámy jsou na zpěv i docela talentované (i když zvládají spíš mistrně show, kterou musí udělat při svém vystoupení). Jediné co bych k tomu konstatoval je, že originál je jen jeden a poté poslouchat žvásty poroty: "Úplně jsi mi vyrazil/a dech" "Lepší než originál" "Myslím že ten zpěvák/zpěvačka byl překonán ve všech ohledech" "Bylo to úžasné, nemám slov", s neustálým opakováním fráze "lepší než originál", kazí docela dobrý dojem z koukání na zpěv, protože ač se v tom nevyznám, tak valná část zpívá falešně a ti co zpívají dobře originálu stejně dosáhnout nemohou, protože týden je prostě málo, nejsou zpěváci a neříkejte mi, že nemáte uši, jinak by jste to slyšeli taky. 1* za práci maskérů, 1* za show při zpěvu (Petr Rychlý má asi nejzajímavější proměny). 2* a ani o jednu víc.(9.6.2016)

• Castrator

Kdyby pořad uváděl Eben a byl na ČT, dám tomu pět hvězd, ale takhle to je jasný odpad, pořad pro lůzu, diváky TV Nova a čtenáře Blesku si nic jiného nazaslouží. Průměrný uživatel ČSFD(20.5.2016)

• ghatos

Nejpodřadnější estráda ozvučených pohybujících se televizních obrázku. Jasný důkaz toho, že tv stanice (hlavně ty komerční) nepotřebujeme. 1%.(21.5.2016)

Náhodou jsem to objevil na YouTube a byl jsem mile překvapen.Nikdy jsem moc nemusel Petra Rychlého,ale tady jsem se přesvědčil, že zkrátka umí...Spolu Davidem Krausem je suverénně nejlepší. Na druhou stranu Ivana Chýlková se mi jeví hodně slabě a její přihlouplá parodie na Cotton eye Joe byla zřejmě nejslabší chvílí jinak dobrého pořadu.(31.5.2016)

• klúčik

Škoda hodnotiť - škoda elektriny - odpad(4.6.2016)

No jako, co si budeme nalhávat, jako celek to není nic moc, ale... i přesto, že jsem neviděl ani jeden díl celý, musím říct, že mě celý ten pořad docela zaujal. Kromě tradičně luxusního a přirozeně vtipného Koháka hlavně proměnami, ze kterých vyzdvihnu jen některé: neuvěřitelně krásná a zatraceně sexy Hana Holišová zatím ve všech dílech (a nejvíc jako Beyoncé), Petr Rychlý jako Banderas, Anna Fialová jako Christina Aguilera a Bruno Mars, Kohák jako Pavarotti a neskutečně moc mě nečekaně pobavil Mišík jako Miley a prozatím tím nejlepším, co jsem viděl, byla Chýlková jako psi. Takže nakonec jsem si pro tenhle pořad vytvořil jistou slabost, mám ho čím dál radši a bavím se u něj. A navíc je to pro dobrou věc (i když těch peněz by mohli dávat víc) a je tam skvělá parta lidí, tak co. Takže vlastně nemám skoro nic, co bych vytknul, překvapivě mě to hrozně baví. Jen ten Petr Vondráček je prostě debil. 75% (ale čistě pocitově, nezávisle na kvalitě pořadu, která je ale vyšší, než se může zdát, fakt je to dobrý). No a co, že někteří zpívají falešně a jedou na playback, je to fakt úplně, ale úplně jedno.(15.4.2016)

• misstake

Některá vystoupení stojí za to vidět (Hana Holišová jako Beyoncé vstoupila do dějin české televizní zábavy), ale jinak se jedná o travesti show s "celebritami"...(19.3.2017)

• KoRner

Neveril som, že môže byť niečo horšie ako slovenská verzia tejto šou, ale bratia Česi ma vyviedli z omylu. A ten moderátor tiež podliezol už tak dosť nízko posadenú latku nasadenú otrasným Pycom.(27.3.2016)

• Lukoboss

Nám evidentně všechny ty estrády z 90. let nestačily, nestačily nám ani všechny Talenty a Superstar, tak si dáme další nálož estrádního srance. Úplně nenávidím tady ty pořady stylu "celebrity pro celebrity", kde se to dělá jenom proto, aby si skupinka nějakých pseudoumělců vydělala velký prachy. A nejhorší na tom je, když pak vidím, že do toho šli i takoví týpci, jako je O. Sokol nebo J. Kohák, který považuju za chytrý baviče, kteří ty blbce ze sebe dělají. No, ale peníze hýbou světem, takže je asi jasný, proč se toho účastní. A mimochodem je ještě všechny podezírám, že mají minimálně halfplayback, protože že bysme tady měli tolik "renesančních" umělců, kteří umí hrát, moderovat, tancovat, zpívat a určitě i vařit a sportovat, tak to bysme byli světovej unikát! Zvlášť, když vidím některý taneční a pohybově celkem náročný kreace a do toho zpěv bez zadýchání, tak si říkám, že to není možný. M. Jackson (a ano, byl naprosto výjimečnej s obrovským talentem) to piloval několik (desítek) let, našim rádoby umělcům na to stačí týden. A jak napsala paní Spáčilová: "Maškarní karaoke z dovozu. Když anglický název Your Face Sounds Familiar proženete internetem, zjistíte, jaké známky si pořad vysloužil jinde – ale u nás se jistě bude líbit. Musí, protože Nova potřebuje zvednout sledovanost i sebevědomí jako sůl."(8.4.2016)

• velkyvezir

Proč já se jen kdysi zavázal k tomu, že nikdy nedám odpad, protože jednou hvězdou ocením vždy alespoň snahu... tento pořad je ale naprosto šílený. I když někdo neumí zpívat, tzv. porota in přesto z kamarádství chválí. Chce se mi blít, velebnosti...(12.11.2017)

60%(5.5.2018)

Když česká verze Tvojí tváře spatřila světlo českého televizního světa, tak se jednalo o v našich končinách neomílaný koncept a přišla s ním hlavně show, na kterou se dobře koukalo a vizuál mnohdy hezky zastínil zpěv, o který šlo u nezpěváků až ne na druhé, ale třeba i třetí koleji. S každou příchozí řadou se ale jednalo o větší a větší mrhání sobotním večerním časem a proklínal jsem Novu, že ten lukrativní primetime radši nevyplní klidně i postaršími zahraničními filmy.(6.2.2020)

Po první sérii. Nikdy bych neřekl, že budu sledovat zábavný pořad z novácké dílny. Sice mi trochu vadí, že se nejede live (to fakt snižuje tu autenticitu), ale budiž. Sokol hodně ok, porota vcelku taky (ikdyž někdy mohli Koháka trochu usměrnit) a vlastně celkově velký palec nahoru. Některá vystoupení hodně dobrá._Druhá série, první díl a s Tváří končím. V té první mi soutěžící parádně sedli, teď ale vůbec.(28.3.2016)

Musim rict, a to jsem fakt narocny divak, ze tohle je v soucasnosti asi nejzabavnejsi porad v TV. Sice ten celkovy (prevzaty) format - logo a upoutavky - pusobi trochu jako stare "zabavni" novacke porady nevalne kvality ala "Zlata mriz", ale jde o to, ze zde fakt v prvni i druhe rade poskladali skvelou partu uplne vsech. Moderator Sokol ma presne ten styl decentne ulitleho humoru, ktery mi sedne, a porota je sympaticky ruznoroda. Soutezici, vice ci mene profi zpevaci, herci, nebo mix obojiho, pokud jsou z muzikalu, me vzdy totalne odrovnaji, protoze casto zpivaji lip, nez by clovek cekal, protoze je priznam se obcas vidim poprve (novacke serialy, odkud nekteri jsou, napr. nesleduju vubec). Velka cast uspechu, rek bych ze minimalne 50% ovsem stoji a pada na maskach, makeupu a kostymech. A to je prave to nejlepsi. Jak jsem si vzdycky rikal, ze jsou filmy s Fantomasem trapne, ze by se nikdo nemohl tak "zmenit", aby ho nikdo nepoznal, tak tenhle porad mi kazdym dilem vytre zrak. Zena nebo muz, to je soutezicim proste fuk. Pokazde se ukolu zhosti odvazne a nepusobi to (alespon na me) lacine. Je to opravdu nekdy podobne jako v "Nekdo to rad horke" (1959), kde byli taky Lemmon s Curtisem za zeny a moc jim to sluselo :) Tohle je sice komerce plna reklam (takze nejlepsi zhlednout zpetne a reklamy preskocit), ale s velmi zajimavymi a zabavnymi promenami i skvelou muzikou (aby taky ne, kdyz vybiraji ty nejznamejsi hity).(10.4.2016)

Upřímně, je to vlastně blbost a pořád nechápu moc smysl této soutěže. Ale někdy to není vůbec trapný a když chvílemi je, tak jen trošku. Moderátor je velké plus, Ondřej Sokol je takový přirozený a má příjemný smysl pro humor. Kromě toho jsem vůbec nevěděla, že Hana Holišová umí tak dobře zpívat a výkony mlaďounké Anny Fialové taky stojí za to. Takže vlastně dobrý.(19.4.2016)

• Jaroslaf

vožralej, slizkej sokol a pochybné scény s herci co napodobují zpěváky. prej tam není playback. pochybuju. jedna za polákovou v porotě :D(15.5.2016)

Musím říct, že celkem příjemné překvapení. Čekal jsem od toho nějakou další estrádu, ale jednou se mi takhle v sobotu nechtělo koukat na žáden film, chtěl jsem jen vypnout a přečkat dobu než půjdu spát, tak jsem to hodil na to. A nebylo to vůbec špatné. Kvalita zpěvu je velmi dobrá, práce maskérů neskutečná, sem tam nějaký vtípek, rychle to utíká a celkově je to docela zábavné. Jasně, nevyhledávám to, ale pokud v TV nic není a nechce se mi hlavně věnovat pozornost nějakému filmu a chci jen vypnout, tak je to jasná volba. Pohodička, relax, zábava. Překvapení. Howgh!(27.6.2016)

Zcela neodpovídající hodnocení. Po několika letech sleduju některý pořad v televizi pravidelně, pokud to jde. S troškou nadhledu a vcítění se do účinkujících, se u toho dá slušně vypnout a nechat se bavit. Ne všechno musí mít životní poselství nebo šokovat...(9.4.2016)

• Kámen

Hovna o hovně na TV Hovna. Estétům se omlouvám, ale slušněji to opravdu nejde.(27.10.2016)

• Warle

Absolutně nechápu, proč je kolem téhle sr*čky takový hype.. To fakt nováckým plebům stačí ke spokojenosti to, aby se jejich milované postavy z Udice a Ordinace a čert ví z jakých dalších odpadů sešli na pódiu, tam mékali jako ovce, protože nikdo z nich stejně zpívat neumí a v podstatě jen dělat sám sobě ostudu? To že za to komediální vystoupení jsou oceneni standing ovation je poslední kapka. Člověk by řekl, že Nova už konečně musela najít to totální dno, ze kterého už dál jít nejde, ale očividně na něm zatím nejsme. Potěš koště. Totální úpadek společnosti..(20.3.2017)

Koukám, že podle mnohých tu budu za úchyla, ale já se u toho vážně hodně bavím... :)))(2.9.2017)

• oveckaoa

Asi mám větší nároky na humor než někteří lidi hold, ale mě nepříjde vtipné ani zajímavé,když se chlap přesleče za ženskou a zazpívá tam něco na playback (bohužel se najdou i lidi co si stále myslí, že to zpívají oni) potažmo ženská za chlapa. Lituji všechny co tam vystupují i když v dnešní době udělá člověk pro prachy bohužel všechno i se upíše takové sračce. Nejlepší je, ale ta zoufalá porota,která valí občas takové perly ve stylu zazpíval/a si to lépe než původní zpěvák nebo zpěvačka to by člověk blil zpívat na playback umí kdejaké vemeno ti původní umělci si aspoň dali práci, aby vytvořily text nahrály to a udělaly si tam choreografii zatímco po x letech dojde kdejaká kráva nebo kretén a nemá na tom žádnou práci (95 procent udělají maskéři a maskérky a oni tam jen dojdou a zazpívají něco) Proti tomuhle je i Superstar zlatá tam se aspoň někteří ti zpěváci snažili. Jak píše uživatel boshke Hm? Zábava? Možná... Ale od debilů pro debily... 0%(24.9.2017)

• betyn

Ne že bych si potřeboval vylít ego a už ze zvyku tomu vrazit odpad. To ne. Když jsem ale se zděšením koukal na archivní pořady vysílané na stanici Telka, říkal jsem si, jestli to opravdu lidem v té době stačilo. Jestli to opravdu bylo pro ně zábavné. Uklidňoval jsem se, že tato doba je už pryč a tyto nevkusnosti a trapnosti vymizeli. Po včerejšku ale váhám, zdali jsem si něco sám sobě nenamluvil...(27.3.2016)

ano, je to laciné. ale já se bavil a například david kraus nebo hana holišová zaválely.(27.3.2016)

Některé výstupy nic moc, některé doslova utok na bránici a některé i dechberoucí. Nově se po hodně, hodně, hodně, opravdu fakt hodně, možná snad dokonce poprvé od vzniku stanice podařilo vyrobit zábavnou estrádu. Jo chápu, že někteří uživatelé tohoto webu mají takove ty pseudoumělecké potřeby a nevěnují pozornost vkusu obyčejného českého človíčka, ale mě se to líbí, baví mě to a doufám, že laťka neklesne. A Ondra Sokol po počátečním rozpačitém moderování našel svou polohu a jde mu to moc dobře.(16.4.2016)

Vážně nemám rád televizní zábavu a televizi už mám dva roky vypnutou.Tohle vybočuje.(27.4.2016)

• Heero

Občas se té proměně zasměju, ale to je tak všechno. Odpornej moderátor Sokol a ještě odpornější porota ve vedení s ultra debilním Kohákem a s hodňoučkou dilinkou Pazderkovou. Víc asi dodávat nemusím.(29.10.2016)

• Disko_Stu

Dno...(9.11.2016)

• TroiMae

Nakonec mě ty sexistické narážky, kterými je pořad prošpikován, od moderátora a alespoň některých členů poroty na ženy odradily. 2018: Jsem tomu exponován znovu a ty "rozvory" je takový ten moment, kdy lidé spolknou tu kapsli kyanidu, co mají pro tuto chvíli schovanou v ústech... edit: Ty vole, to je tragikomický - to je součástí autorských podmínek, že muži v porotě a moderátor musí do každé promluvy vsunout něco sexistického, nějaké narážky… ? A pak tradiční homofobní narážky.(7.10.2017)

Každý sobotní nebo nedělní večer jsme se s rodinou sešli abychom společně koukali na Tvoje tvář má známý hlas. Když jsem při mé běžně prohlídce na ČSFD viděl poněkud nízké hodnocení tak jsem se zhrozil . No, nemají všichni lidé stejný názor :-( Mě osobně přišla tato soutěž vtipná a zábavná a navíc jsem díky ní objevil některé hudební interpreti nebo skupiny, které jsem předtím neznal. To přidávám k velkému plusu seriálu. A to není vše co bych vyzdvihl! Pochválil bych ještě (většinou) nádherné masky a dobré pěvecké výkony. Protože týden není dlouhý čas na trénování zpěvu. Překvapuje mě, že to zvládnou toho zpěváka tak dobře napodobit. Prý už tato soutěž skončila. Ach jo. Budu si muset najít o sobotách jinou zábavu. Budu na tebe vždy vzpomínat můj milovaný pořade!! Moje celkové hodnocení: 89% Obsazení: ?/10 (V každé řadě byli jíní. To bych musel každou řadu hodnotit zvlášť.) Hudba: ?/10 (No..Ehm.. To taky nebudu hodnotit.Z důvodu vypůjčené již hotové hudby. No... znělka byla dobrá.. Tadádá..) Kamera: 10/10 ( Nemám výhrady:-) Efekty: 10/10 Režie: 8/10(3.1.2018)

• adelina8

Je to už značně vyčpělé, tenhle formát nejde točit pořád dokola. Chválí se vše i evidentně špatný výkon. Nejsem negativní člověk, ale trocha objektivity by i v zábavném pořadu neměla chybět. Čímž se dostávám k porotě. Koháka jsem měla vždycky ráda, tady už se ale vyčerpal. Háma OK. Ledeckému jsem nikdy nepřišla na chuť a pokaždé se modlím, aby mluvil co nejstručněji. Co je ale nejhorší článek tohoto estrádního kolosu, je moderátor Sokol. Kdyby byl jen nevtipný, tak je to ještě v pohodě, ale tak zoufale trapný výkon jsem snad nikde neviděla. Ubohé sexistické narážky, předpřipravené vtipy a aranžované miniscénky během rozhovorů, které vážně nefungují... Snesu mnohé, ale tohle je opravdu to nejhlubší dno. Nevím, co se stalo, v dobách Partičky jsem Sokola měla ráda, ale poslední dobou mi přijde, že mu sláva a peníze stouply do hlavy a pitvoří se jako blbeček. Z Tváře už vlastně sleduji jen vystoupení soutěžících, pak přetáčím nebo ztlumím zvuk, abych se Sokolovým výstupům vyhla. Občas ale něco zaslechnu a neskutečně se za něj stydím a cítím se trapně, že má toto někdo zapotřebí. První, možná i druhá řada byl oddechový pořad víceméně pro širokou cílovou skupinu lidí, teď už je to jen plejáda trapnosti pro ty s "vysokou školou života." Bohužel všechen ten balast okolo často zastiňuje výborné výkony soutěžících, kteří se opravdu snaží. Mělo by to být o nich a ne o Sokolovi, který se vždy snaží mít veškerou pozornost. Chtělo by to kouknout ke Slovákům pro inspiraci. Neříkám, že jejich verze Tváře je dokonalá, nicméně umí to mnohem lépe než my. Moderátor i porota působí nenuceně, žádná křeč, žadné předpřipravené vtipy a i tak to funguje.(2.9.2018)

• lubospoti

Po úvodním díle jsem si říkal, že to bude další z trapných nováckých estrád. Další reprízy jsem sledoval jen tak letmo.. Ale už mi to nepřišlo tak hrozné. Nenáročná zábava, ale dá se na to koukat. Samotná pěvecká čísla mě až tak neberou, ale práci maskérů mě docela baví sledovat.(26.3.2016)

• loki5

Koncentrovaná nuda. 20%(27.3.2016)

• jasanka

Nechápu, jak se může Ondřej Sokol účastnit něčeho takového... Nuda, trapnost.(6.4.2016)

A já se bavím, každý díl se zasměju a obdivuju co je v našich televizních umělcích za skrytý talent. Kvůli tomuhle se vyplatí zapnout telku.(9.4.2016)

Po třech dílech mě to stále baví. Anička Fialová jako Bruno Mars a Adam Mišík jako Miley Cyrus nemělo chybu. Dokonce i Ondra Sokol jako moderátor přidal nový vítr a nepůsobí nudně nebo se nepředvádí jako v poslední době každý. Svůj účel pobavit splnilo a to estrády nemám vůbec rád.(9.4.2016)

• gonga

Jednu hvězdu za výborného Petra Rychlého v roli Honzy Nedvěda. To mě skutečně pobavilo velmi. Ovšem na rozdíl od všeho ostatního.(16.4.2016)

• RomeroIsGod

Dávám 2 * a obě jsou za Honzíka Nedvědů v podání Rychlýho. Neskutečný, bizarní, úlet. Pěstičky nahoru, Pavlínka a pekelnej smích.(18.4.2016)

• Radek.SCH

Pokud je vám nad padesát a nemáte v sobotu večer co jiného dělat než čumět na blbou televizi (je mi vás upřímně líto), tak je to pořad právě pro vás. Jinak je to ztráta času.(24.4.2016)

Myslím,že hodně uživatelů dává "odpad" jen proto,že to dává tv Nova. Klobouk dolů před všemi učinkujícími.(28.5.2016)

• HArna

No, proti své vůli jsem zhlédl necelý jeden díl. Myslím, že nova si drží svůj standart - ODPAD!(5.3.2017)

Dost nechápu, proč se vyrojilo tolik "rádoby odborných kritiků" na TV zábavu?? Ráda se podívám na talentované lidi, kteří nás umí pobavit tím co my sami neovládáme. Zvláště se obdivuji všem maskérům, kteří odvádějí doslova perfektní umělecká díla.(24.3.2017)

Těžko hodnotit něco tak nekompaktního. Přiznám se, že jsem neviděla v kuse celý jeden díl. Spíš mě zajímalo, jak si zpěváci poradí s vybranými písněmi než komentář moderátora...Některé výkony jsou pěvecky silnější a některé bohužel slabší.(24.3.2017)

Paradoxně jeden z pořadů z produkce Novy, který není retardovaný, a to, co z něj dělá koukatelnou zábavu, jsou výkony aktérů. Je pro mě naprosto neuvěřitelné, co dokážou maskéři a choreografové. Ale co je často perfektní, to jsou výkony soutěžících, které jsou mnohdy opravdu špičkové. Jak muž dokáže zazpívat ženskou písničku nebo naopak žena mužskou písničku...brada na zemi. Ondřej Sokol se sice sem tam moderátorsky ztrapní, ale pořád ví, co dělá, a považuju ho za schopného člověka, kterému mezi ostatními moderátory ještě nechybí smysl pro osobitý humor. Nejtrapnější na celé soutěži je porota, která je tam úplně zbytečně, ale sem tam se jí rovněž povede nějaký ten vtípek. Rád koukám na lidi, kteří něco umí a tahle "soutěž" mi to umožňuje.(12.4.2017)

• suzanne1997

Já osobně si myslím, že tenhle pořad nepotřebuje pět sérií natož jednu. Pokud se chce někdo převléct za hvězdu a poskakovat po pódiu, je to jeho věc. Já se však na tenhle televizní výmysl odmítám dívat, nestaví totiž na ničem, co bych opravdu ocenila. Pokud chce být někdo hvězdou, musí se jí stát ne nesmyslně poskakovat podle předlohy. A jako velkolepou show bych to rozhodně nenazvala, tady podle mého názoru vystupují herci, kteří nechtějí být hvězdy, spokojí se s pseudohvězdami. Tento pořad jde mimo mě a je mi jedno, jak moc povedené to vystoupení bylo. Ten kdo se na něj chce dívat a baví ho, ať se na něj dívá. Já raději přepnu program.(3.9.2018)

• Olík

Copak by jsme ještě mohli předložit národu, který miluje seriály, jenž nesou přídomek nekonečné a to nejen díky počtů dílu, ale také množství blbosti, v anketách popularity podporuje kapelu jejíž skladbu si za oficiální hymnu vybrala krajně pravicová Dělnická strana a miluje svoje sportovní hrdiny pouze do doby, než přijde první prohra? Někdo nějaký nápad? Mám to! Co takhle zkrachovalého podnikatele s italskou módou Petra Rychlého převléknout za nesvéprávného showmana Dana Nekonečného? Já myslím, že jedno oko nezůstane suché!(29.3.2016)

Jasně, celkem blbina, ale i tak se mě na to celkem dobře koukalo a přiznám se, hlavně na I. Pazderkovou :-) EDIT po epizodě 2: po tomto dílu snižuji o hvězdičku. Byla to veliká nuda a hlavně se mně nezdá hodnocení poroty. Už minule byl nejhorší Petr Rychlý a on skoro vyhrál. Ale dnes? Jasně nejtragičtější, ale on stejně u poroty vyhrál. A když mu dal hlas Adam Myšík a tím ho poslal na 1. místo, tak místo aby mu ho Rychlý oplatil, tak ho dal jinam. A pak se nakonec ještě vyjádří, že obdivuje Adama, že mu ten hlas dal a proto on vlastně vyhrál :-) No to je síla ...... Tak nějak začínám mít pocit, že je to na nás tak nějak nahrané a připravené .....(1.4.2016)

• digishit

Tvoje tvář má známou prdel! Odpad! Jak vystupující tak hlavně porota v čele bezdomovcem Jakubem Kohákem. Díky nechci ani zadarmo.(2.4.2016)

Nedívám se téměř nikdy na TV, ale tuto sobotu jsem udělala vyjímku, protože jsem byla zvědavá na Sokola. A výborně jsem se bavila , zasmála a uvolnila . Velice mne překvapil David Kraus jako Adele a Petr Rychlý jako Armstrong . Bylo to i chvílemi vtipné ...Nevím co jiného od tohoto žánru čekat ...(2.4.2016)

• mala_kea

Za ten odpad jako Miley Cyrus, Honza Nedvěd a Justim Bieber.(18.4.2016)

Ani jsem neplánovala se na toto koukat, ale jedno opakování si pustili rodiče a mně se to zalíbilo...nám všem. Není to nic hlubokého, ale připadá mi, že ti lidi tam si to užívají, mají z toho radost a baví se. A nějak se to prostě přenáší... nás to jako rodinu baví a po hodně dlouhé době nás to všechny seskupí v sobotu večer u telky a já jsem za to vděčná. Je to milá parta lidí, která se baví a nás taky. Bude se mi po nich stýskat (zatím hovořím o 1. řadě).(8.5.2016)

• Sarrow

Na práci maskérů je radost se koukat a celkově se u toho jako u parodie lze pobavit, jedna z nejlepších soutěží v TV :)(1.10.2016)

• husokachna

Fuj, hovada hnusný bez špetky soudnosti a studu a Kohák jejich král! EDIT: proč se tady každej, komu se to trochu líbí, musí vyjadřovat k nám, kterým se to nelíbí. Všiml jsem si, že je to takovej syndrom csfd, kdykoliv je něco subjektivně hodnoceno špatně, tak ti jimž se to líbí, se musí vymezovat, obhajovat a poučovat ty, kteří tomu perou odpady. Tak nás do prde*e nechte mít svůj názor, jestli se Vám to líbí, tak se za to nestyďte a mějte z toho radost a nebo sem nelezte. A zopakuju - ty divně namaskovaný, převlečený napodovači jsou totálně odporní a hotovo.(20.11.2017)

• anitae

Začátek vypadal děsivě, později jsem se docela bavila. Akorát by mi asi stačil jen jeden dil. Kombinace trapného, hrozného a vtipného :)(27.3.2016)

Pořád lepší než 743. původní český seriál, kterým se zaplácne primetime dvakrát týdně, stačí když bude nepatrně lepší než konkurenční ve stejných dnech (od slova "den", i když "dno" tam asi patří taky), prémie budou, jestli začne o týden dřív než konkurenční. Většinu času se bavím, nevyhledávám TTMZH aktivně, ale když není nic lepšího...!(17.4.2016)

Celý pořad jsem neviděl, ale ty části které se mi dostanou přes sociální sítě jsou hodně dobrý:) A je fajn zase jednou vidět lidi co už něco dokázali a o nic jim nejde. Ta pohoda je tam vidět.(18.4.2016)

Asi po sto letech zábavný pořad, který mě bavil. Myslím, že tohle Nova opravdu vychytala! 2.série ještě lepší, mnohem objektivnější hodnocení a výběr finalistů, prostě spokojenost. Tak jak mě v 1.sérii šokovala Holišová, tak tady mě dostal svým talentem Cina, bravo!!!!! Bohužel třetí řada nedosahuje už takových kvalit,velké to zklamání a přestal jsem pořad sledovat.(30.4.2016)

• feryk

Musím uznat dobré masky a výkony účinkujících, kteří nemohou za to, do čeho je navléknou. Některá vystoupení byla opravdu vydařená. Na druhou stranu nerozumím výběru moderátora a "poroty". Nerozumím neustálým sexuálním narážkám moderátora a porotců k ostatním. Nerozumím ani tomu, proč se ženy musí převlékat za muže a zpívat jako muž a muži zase jako ženy a pokud už muž napodobuje zpěváka, většinou je ve výběru někdo, kdo je gay nebo přinejmenším tak zšenštilý, že o jeho orientaci mám vážné pochyby. Z tohoto pohledu mi to občas připadá, že proklamovaná "zábava" sklouzává k pořadům typu partička nebo teletele... stále čekám na zábavný pořad, kde se baviči obejdou bez přiteplených narážek a převlékání se za ženy... bohužel díky tomu více jak dvě hvězdičky by bylo moc.(5.5.2016)

• quixote

Jeden z projevů naší úpadkové - nebo odpadkové? - doby. Nedávám odpad, jedna * patří zúčastněným za snahu.(29.5.2016)

• Saur.us

Estráda nejtvrdšího kalibru ala travesti show pro TV.(7.6.2016)

• Hapretor

Toto mi přijde nekvalitní a trapné - pod úroveň. Pan Sokol se vždy snaží být vtipný, někteří členové poroty taktéž, ale ve výsledku je to změť patlajících trapných blbů.(1.8.2016)

• tyna97

Druhá řada... Pazderková mega trapná, až to není možný. A vůbec ne vtipný. Úúúúplně nejde poznat ten "náhodný výběr" tváří.. Masky bohužel celkem nepovedené, narozdíl od první řady. A ty příšerné střihy.. Fuy. Nechápu, proč se masky dělají dle neoriginálních klipů, nýbrž z nějakých koncertů-říklad Rihanna ve 3. řadě. Porota je hluchá? Nebo jen my všichni u televize slyšíme, jak to bylo zazpívané nehorázně falešně? Nemluvím o tom, že nikdy nevyhraje ten nejlepší. Celé je to podvod.(24.9.2016)

Dám plný počet hvězdiček, protože mě to baví a těším se na další díly. A taky proto že plno lidí dává odpad, přitom říkají že to je hrůza, ale stejně se na to koukají a pak se o tom baví. Samozřejmě že to má své chyby, ale je to něco jiného a některé proměny jsou fakt boží. 5* a 88%(29.10.2016)

• Lucas87

Kohák a Borhyová....to je záruka, že to je tvorba pro blby a idioty.(14.10.2017)

• Oralfabet

Ať už kdokoli předvede cokoli, porota jeho výkon vynese do nebe + Janek Ledecký měl debilní kecy na adresu Marilyna Mansona (a taky řekl, že v metalu nejde o texty, ten pi*** zkur****!!!) + Příšerná Highway to Hell v podání jakési slečny, jejíž jméno si nepamatuju a myslím si, že ani není dost talentovaná na to, aby si ho pamatoval kdokoli jiný + spousty dalších trapasů, o nichž se můžu jen domýšlet, neboť toto dílo vážně nijak pravidelně nesleduji = Značně nesympatický mix, který si zaslouží tak dvě hvězdy.(3.11.2017)

• Ducke

Ten ztracený čas mi už nikdo nevrátí. :'( Po shlédnutí slovenské verze zjišťuji, že není zase takový problém ve formátu pořadu, ale spíše jak to obecně bývá - v české verzi. ;)(26.3.2016)

Zjevení! Vůbec bych se nebála takto nazvat tuto show. V době, kdy jsou nám podsouvány laciné pouťové a cirkusácké odrhovačky nebo ještě lépe všelijaké soutěže dělané podle amerického modelu, jejichž trapnost hvězd se dotýká, je pro mě tento pořad živou vodou. Ještě předtím než se člověk začne koukat na tuto show, je důležité uvědomit si a ujasnit si, co je jejím účelem a co od toho můžeme očekávat. Hlavní myšlenka je vcelku jasná. Darovat peníze na charitu, zatímco se budou herci snažit pobavit diváky tím, že si tuto show užijí. Podle množství odpadů ale soudím, že většina z vás pravděpodobně očekávala kultivovanou společenskou show, kde to jen bude hýřit vysokým intelektem. Že to ve spojení s TV Nova nedává smysl? Ne, vážně nedává, ale jinak si to skutečně nedokážu vysvětlit, protože já se náramně bavím. Šla jsem do toho s tím, že uvidím trapnou show, kde se budou herci a herečky předhánět v tom, kdo ze sebe udělá většího blbce při parodování jiné celebrity, ale dostala jsem něco mnohem serióznějšího. Je to možná blbost, ale má dobrý účel a je vidět, že vystupování všichni berou vážně a svědomitě se na ně připravují. Některé výkony mi vážně přišly úžasné a zaslouží si obrovskou pochvalu.(3.4.2016)

Konečně jsem na TV Nova narazil na zábavný pořad, který má aspoň trochu něco do sebe, plus ušlechtilou myšlenku darovat vítěznou částku na něco užitečného. Problém je ale v tom, nebo to spíš budou obavy, že když to budou dávat každej tejden, tak to zevšední hodně rychle. Možná kdyby jednou za měsíc, udělali by lepšejc.(9.4.2016)

• gazogazo

Přiznání že neumíme nic než kopírovat dávno překonané. Nuffsaid(9.4.2016)

Tento pořad se přeci jen odlišuje od běžné novácké produkce. Má vtipného a pohotového moderátora; neokoukané porotce v čele s hláškujícím Kohákem a poměrně rozmanité soutěžící, kterým odvaha skutečně nechybí (a navíc působí jako parta, která se dobře baví). Některé výkony jsou skutečně fascinující... Jde zde především o zábavu, nikoliv jen o pěvecké výkony. Maskéři se přímo překonávají a herci a zpěváci rovněž. Já jsem třeba postupně změnil svůj osobní názor na Davida Krause (který mne nejprve primo iritoval v pořadu svého otce, pak jsem ho nějak toleroval a zde ho vnímám velice pozitivně). Přehrávající a namachrovaný Vondráček se musí smířit s faktem, že většinou vice než 1-2 body holt nedostane. Chýlková je výborná. Pazderková se snaží. Holišová je neskutečný chameleon. Fialovou přenechám mladší generaci. Mišík mne překvapil (Miley Cyrus neměla chybu). No a i ten dlouholetý novácký klaun Rychlý dokáže dojmout jako Satchmo. Tohle je fakt škoda odstřelit po pár minutách ...(10.4.2016)

Přijde mi, že kdo hodnotí jako odpad, musel vidět jen malou chvíli a nedal tomuto pořadu delší šanci než 5 minut. Osobně se u tohoto pořadu bavím, nejde ani tak o pěvecké výkony, jako o zábavu, které se mi zde dostává.(16.4.2016)

• junglewar

Jak někdo jiný prohlásil, měrná jednotka sledovanosti v česku je jeden imbecil! True story!(18.4.2016)

• Vitow

Až kolikrát se divím co ty naše české televize dokáží vyprodukovat, ve snaze pobavit lidi před spaním po dni plném práce, za ... no ani nevím jak to nazvat bizárnost? úchylnost? snad možná perverznost? Nevím, nevím a možná ani nechci. Každopádně jsem rád že to vzniklo, protože kdyby ne, bál bych se že relace jako Rande se už nikdy nebudou opakovat a za 10 let se nebudeme mít čemu divit a říkat jo to tenkrát to byla punková doba.(19.4.2016)

• ZnalecH

Ta hvězdička je za to, že jsem to vydržel 10 minut, takže....(26.4.2016)

Šla jsem do toho s velkou skepsí, ale byla jsem fakt překvapená, že v to není úplné dno. Sokol už mě tolik nebaví, ale Kohák je špička :)(11.9.2016)

• Matyas

1. série = celkem fajn, neškodná zábava, nebýt Koháka 3*, 70% 2. série = horší, ale ujde díky Cinovi, nebýt něho 2*, 60% 3. série = odpad!, 0% celkově: 43 %, 2*(10.12.2016)

• dEst28

První řada byla fajn, bylo to něco nového, bylo tam dobré obsazení. Od druhé řady už je to ale docela o ničem a neskutečné zhoršení kvality masek.(9.3.2017)

• FOCKE_WULF

vzpoura košťat(21.10.2019)

• Radek_War_09

Proč dávají v hlavním vysílacím čase takové sračky......... i na ten debilní teleshopping ráno bych se koukal už raději......... OSTUDA A HANBA(26.3.2016)

• Albee

Je to šíleně suché... Slováci jsou celkem fajn, ale zde bych minimálně vyměnil moderátora. Sokol to bohužel nedává. Slováci mají tyhle show zmáknuté o 100% lépe.(26.3.2016)

• Rockerman

Je to sice jen další estráda, ale není to až tak trapné, jak vypovídají některé komentáře. Viděl jsem asi půlku druhého dílu a jen Petr Rychlý v masce " Satchma" stál opravdu za to! Sokol to uvádí také docela nevtíravě a porota, až na za každou cenu vtipného Koháka solidní. Je docela možné, že už neuvidím ani minutu, ale rozhodně to je lepší zábava, než ty nekonečné a zbytečné pěvecké soutěže Superstar a jím podobné.(9.4.2016)

• Ozzy2

Pohodová věc.Něco je super, něco ne, ale i tak pořad stojí za zhlédnutí.Bohužel zcela mimo je Sokol, ty jeho debilní vtipy by nerozesmály ani děti ve školce.Ve chvíli,. kdy má prostor, pořad ztrácí tempo a jeho dotazy na účinkující jsou velice primitivní.Dávám dvě, bez Sokola bych šel i výše Rychlý jako Nedvěd, Holišová jako Jackson, přidávám po dalším díle jednu hvězdu Musím dvě hvězdy ubrat.Sokol je čím dál trapnější, Kohák rovněž a ten, kdo vybral Míru Etzlera musel bejt zfetovanej.Zpívat neumí, imitovat neumí, tancovat neumí. Jedna hvězda zůstává jen maskérům a maskérkám.(17.4.2016)

• Plechpetr

Další česká krypl šou. Nebýt vystoupení rádoby Michaela Jacksona, tak bych to zřejmě nikdy neviděl. Ale stalo se, a byla to kravina, která sice jednou za shlédnutí stojí, ale jinak ne.(19.4.2016)

• Milda003

Pořad sám o sobě je sračka - keci kolem, moderátor suchej, dementní humor.. Ale jako ty výkony celebrit jsou famozni..(24.4.2016)

• boombang

Celkově za 50%. Dva body za Holišovou a Pazderkovou (Kurt!!!). A Sokola vyhodit a vzít mu zpátky prachy, protože tohle fakt není možný. Edit: Vondráček a Rychlý taky ven! a Holišová ke mně domů.(18.5.2016)

Rodiče to zbožňujou, díky tomu jsem viděl dva díly, když jsem u nich byl. Docela dobrá licenční show, vtipný p. Kohák i moderátor. Hlavní kvalitou je, že nenápadně vzdává hold profesionálním performerům v pozadí, hlavně tanečníkům. Ze všeho nejvíc mě šokovalo, že formát prodává pořád Endemol - před 20 lety jsem se koukal na BigBrother a oni pořád existujou?! Neuvěřitelná vytrvalost.(29.5.2016)

Takovéhle hodnocení tomu musím dát. Překvapí vás to, celkem i pobaví a to je důležité. Na ČR to je dobrý pořad, ano, nápad není z ČR, ale co je? Všichni žijí představou, že české = špatné, nepochopím.(5.6.2016)

Tenhle zábavný pořad jsem sledoval s nadšením od začátku až do konce a při posledním dílu jsem si říkal, že je škoda, že to končí. Neznám lepší pořad posledních let, co by se mi tak líbil a TV Nova ho nasadila v tu pravou chvíli. Všichni soutěžící, porota a moderátor Onřej Sokol byli perfektní. Žádný trapný humor, ani chvíle nudy, skvělé pěvecké výkony u herců, co jsem si ani nemyslel, že umí zpívat. Ondra Sokol se moderování ujal výtečně, neumím si ani představit, kdo by na jeho pozici úředvedl lepší výkon. Už těď se těším na další pokračování. Hodnocení 95%.(12.6.2016)

Mnoho z toho velice dobré, prakticky většina. Obdivuji práci všech herců jakožto účastníků ( především Rychlý ), že takovou krátkou dobu, dali dohromady tolik písní. Sokol jako moderátor podle mě taky překvapil, střihy, masky apod. super práce, mnohonásobně lepší šou než všechny Superstar či některé ČSMT. Ta vlna odporu je zde mimo mísu, vdycky se najde někdo, komu se zdá všechno české trapné a zbytek se přidá, NOVA není nijak slavná, ale tato soutěž stála zato, konečně něco na co šlo dívat po celou dobu.(12.6.2016)

• Mamlas

... k zbliti(18.9.2016)

• Knor

Několik vystoupení, který jsem viděl se celkem povedlo, proto nedávám odpad, existují i horší pořady. Ale je to víceméně jen další zbytečná televizní kokotina pro širší nevybíravou skupinu diváků.(2.10.2016)

První řadu jsem sledovala sporadicky, druhá mně vyloženě bavila a třetí je katastrofa . Ano, jak řekla Adéla Gondíková, tady vítězí zábava nad kvalitou. Ale nejen u Aleše Hámy...(28.2.2017)

• lebik

Uz jenom ten nazev do pici ;)(25.4.2017)

• existimi

Návrat k socialistickým estrádám. Naprosté dno televizních večerů.(30.4.2017)

Je to ta nejlepší pěvecká soutěž v Česku. Úžasné pěvecké výkony, a když si například Aleš Háma vylosoval Lady Gagu, tak se člověk alespoň pobavil. :-D Byl jsem dokonce v O2 aréně na jejich koncertě, který jsem si moc užil. 6 úžasných řad, na které budu s láskou vzpomínat. :-)(8.3.2020)

• krizek

Jedna hvězda jen pro Ondru Sokola a Jakuba Koháka. Jinak se není o čem bavit.(3.4.2016)

• Nessos

Já se u toho styděl za ty retardy, co se tam ztrapňovali..(11.4.2016)

• jirin_cz

Nevím, jeslti jsem divný já nebo většina národa. Láme to divácké rekordy, na ČSFD, které bývá kritické tak 44%?? Nepobírám, v teleivzi jsem viděl pár minut konce jednoho dílu, a pak jsem si říkal, že dám tomu šanci, tak jsem začal sledovat od začátku, dal jsem dvě vystoupení Jima Carreyho a Stevena Tylera a vypnul. Připadal jsem si jak u estrád s Pavlem Novotným či podobně (přiznávám, jako puberťák jsem je měl i rád:), několik let zpět v televizní zábavě. Co je cílem tohohle pořadu? To má být karaoke? Travesti? Karneval? Pokud by to bylo stylem StarDance, někdo kdo neumí zpívat jde zpívat, tak proč ne, prostě nejaká SuperStar pro nezpěvácké celebrity. Ale tohle nechápu, to vypadá jak soutěž maskérů. Jinak mám rád Sokola, ale teda tady jako moderátor mě teda taky neoslovil. Kohák už se přejídá, a co dělá v porotě Ledecký, jsem myslel, že má trochu soudnosti ne? Pak jsem viděl i několik vystoupení, co jsem dostal tip na youtube, ale ani to mě nijak nenadchlo, ano někdo umí zpívat, ale tady jde asi více o tu scénku, masku apod.(16.4.2016)

Českým soutěžním/zábavným pořadům moc neholduju...vlastně vůbec. Tenhle mě ale celkem mile překvapil. Tedy lépe řečeno překvapily mě výkony účinkujících/soutěžících protože to je vlastně to jediný, co stojí za koukání. Mezihry mezi jednotlivými vystoupeními jsou samozřejmě trapné, tak jak je to v českých soutěžně zábavných pořadech zvykem. 13 lidí se snaží celý večer o to být vtipný a nepodaří se to ani jednomu z nich ani na zlomek okamžiku. Těmi třemi hvězdičkami tedy hodnotím formát soutěže a velmi kvalitní soutěžní výkony. 52%(16.4.2016)

"Areumdawo sarangseureowo. Geurae neo, hey! Geurae baro neo, hey! Jigeumbuteo gal dekkaji gabolkka! Oppa Gangnam Style!" Pořady tohoto typu proplouvají kolem mě obyčejně bez povšimnutí. Když jsem ale nedávno naladila svůj TV přijímač a uviděla bezkonkurenční Ivanu Chýlkovou (v ten moment jsem samozřejmě ani netušila, že jde o Ivanu) interpretovat tu šílenou korejskou záležitost, spadla mi údivem čelist a od té doby pravidelně docházím na ortodoncii. Miluji parodii v jakékoli formě a proto si mě Honza Nedvěd, Miley Cyrus, Michael Jackson nebo třeba Maska v podání vnučky Karla Fialy naprosto získali. A když už to číslo, co se týče zpěvu, vážně stojí za hovno, pokochám se alespoň dokonalou prací maskérů a kostymérů. Bavím se a nestydím se to přiznat!(24.4.2016)

Některá vystoupení jsou opravdu brilantní - konkrétně Thriller, Wreckig ball, I Want To Break Free atd. Možná tento pořad nedosahuje kvality 80%, ale rozhodně je to svěží vítr posledních let televizní tvorby a zvlášť té novácké.(25.4.2016)

• AgnesDee

Dřív mi tato soutěž nijak nevadila. První sérii jsem zhlédla na internetu. Na druhou jsem se už soustředila víc, ale nějak jsem ztratila zájem a neviděla jsem ani poslední epizodu. Na třetí se už vůbec nedívám, a jsem ráda, protože tato soutěž už je jen a jen ztrátou drahocenného času. A ve chvíli, kdy jsem viděla část čísla Aleše Hámy jako "Ozzyho Osbourna", jsem se cítila tak neskutečně špinavá a nemocná, že jsem měla chuť grcat. Už nikdy víc.(15.5.2016)

Trapný? Možná! Ale já se u toho prostě bavím a některé výkony podle mě fakt famózní, klobou dolů, a to nejen před účinkujícími, ale i maskéry, kterým se oproti těm slovenským, daří mistrovské kousky. A pokud na to mají opravdu jen týden...(28.5.2016)

Myslím, že se tady sešel takový zajímavý rituál, ze vše co se vysílá na nově musí byt hned odpad. Ja ovšem hodnotím nezaujatě a tak dávám čtyři hvězdičky za originalitu a za humor, který není jen pro Mařenu z Barrandova s paštikou v ruce.(6.6.2016)

• Moiseiwitsch

Jednu hvězdu dávám za Hanu Holišovou. Všichni ostatní se můžou jít tak akorát zahrabat a nevylézat na světlo. Umí zpívat a dobře se hýbe. Jinak je její projev trošku jednoduchý, ale i tak převyšuje všechny ostatní o třídu. Celá porota stojí za hov... Jejich trapné komentáře nemají ani kousek invence, vtipu či čehokoli koukatelného a poslouchatelného. Kohák se snaží být vtipný a přitom dovede jen urážet cikány. Sprosté a ubohé !!! A ty ostatní stupida se tomu ještě chlámají. Všechny bych je z televize vyházel. Nemají tam co dělat. Dnešní rádoby umělci nesahají Kájovi, Waldovi, Vondráčkové a dalším hvězdám minulosti ani po kotníky. Nova zase ukázala, že je expert v kopírování a produkování sraček v přímém přenosu.(6.6.2016)

Skvělá show, která v ČSR nemá obdoby, herci a zpěváci berou svá vystoupení skutečně impozantně. Nikdy jsem netušil, že tolik herců a komiků umí tak krásně zpívat. Koukáme s přítelkyni a já mám občas hubu po celé vystoupení dole. Bravurní kreace.(8.6.2016)

• subic

Měl bych dát aspoň jednu frčku, protože to není úplné dno televizní zábavy jako Silvestru na Nově, ale i tak je to strašlivé. Je mi líto těch, co v tom účinkují, jako Sokol, Kohák, Čvančarka... asi je to dneska dost problém vydělat prachy.(11.6.2016)

• bohhous22

Dno veškerých zabomisich sracek nemá dno.A další a další kecy. ....jsem priotravenej manipulaci se nalomenym rozumem.Lobotomie s.r.o.(24.8.2016)

• Mr.nachos

Vyměňte porotu, změňte moderátora a pak zrušte pořad a bude to celkem fajn.(23.10.2016)

1. serie - 5* 2. serie 3* 3. serie - recyklace...nuda, 1*(16.3.2017)

• Fajt

Od camcáť po camcáť, ale co je moc................(12.4.2017)

Čtu tady o nějakém dnu televizni zábavy atd. Ale mě to přijde jako to nejlepší co tv nova vypotila za dobu její existence. Na to že nemám rád neděle, protože se ráno nadšeně belhám do pracovního koloběhu rutiny, si tento pořad nenechám ujít a bavím se, což mi k mému nedělnímu nadšeni přidá aspoň dobrou večerní náladu.(30.4.2017)

• Mistr_Moon

Chápu, že je to tak trapné, až to někomu může připadat komické. Mně ne(6.5.2017)

• GameboyNES

velesračka pro ovce bez mozku(12.12.2018)

• george82

Hrozná blbost. Přesně pro ovce, co mají nudnej život.(29.12.2019)

• ForGump

Byl jsem příliš krutý z počátku a rozhodl jsem se dát této šaškárně šanci a nakonec mě to donutilo změnit mirně názor. A tak následující text může obsahovat dost oxymoronů. Jasně, opět Nova přináší jednoduše řečeno shit, ale musím říct, že se mi díky tomuto pořadu zase na druhou stranu otevřela možnost, jak vidět staré ale především nové tváře ukázat, co v nich je. Tedy rovnou říkám, že tím nemyslím nesympatického Adama Mišíka. Ten mě rozhodně nepřekvapil a přitom jeho výskyt na metr čtvereční je dnes v naší kinematografii až alarmující. Toho si mohli nechat. Jenže pak jsou tady dvě ženy. Jednak Hana Holišová, o které jsem věděl, že je skvělou muzikálovou herečkou, ale stejně mi vyrazila dech a dokázala, že není jen ta z Ulice (i když bohužel na to musí v rámci smlouvy upozornit) a stejně tak Anna Fialová, jíž znám z Vinařů, ale především z divadelního Zabijáka Joa z Kalichu, takže vím, čeho je schopna herecky, ale takhle ještě tanečně a pěvecky? (asi si budu muset dohnat Muzikál). Obě předvádějí své umění jevištní všestrannosti. Opravdu klobouk dolů, a hle oslí můstek. Tuto frázi nejčastěji používají porotci (nejen tuto, dále potom - úžasné, bravurní, neuvěřitelné a ''Jak si to mohl/a udejchat?''), kterým se prostě všechno líbí a nechtějí či nesmí urazit. Pak přetvářka dostává ránu, když dochází na bodování a všichni se to snaží nějak ukecat. Ohromné je trapčení přetvařující se Jitky Čvančarové (ani slovo jí nevěřím), elektrikou zasaženého Janka Ledeckého, jenž hledá konec duhy a mnohdy se přidává i speciální host. (výjimkou budiž Adéla Banasova nebo Lukáš Pavlásek). Naštěstí je tu ve většině případů spolehlivý Ondra Sokol a Jakub Kohák, kteří jsou svý a dokáží rozvířit momenty, kdy dáváte oči v sloup, přičemž se chci zastavit u Kohákových vtipů na Romy. Proboha, když jsem viděl tváře některých, jak jsou udivení z toho, že někdo něco takového řekl, protože tohle se nesmí, tak jsem měl osypky. Tenhle pořad to je sluníčkářství a vůbec celá tahle země, které nehodlá přistoupit na ostřejší vtipy, a proto se u nás nechytne žádná show typu Johna Oliviera atd., protože jsme tady odkojeni těmito pokryteckými estrádami, kde každý kamarádí s každým a nikdo se nesmí nikoho dotknout. Nejsem rasista, ale nevím proč se všichni musí hned bouřit. Takže nejprve kvůli nim jsem nedal odpad a nyní i kvůli výše zmíněným účinkujícím a občasnému skutečně zajímavému vystoupení a masce, kde Petr Rychlý v úloze Honzy Nedvěda je příkladem za vše, a ačkoliv z celého pořadu přesto sálá strašlivá strojenost a častokrát se v těch trapných momentech pořad přímo rochní, tak dávám hraniční 1*, ale s přivřením obou očí. 20%(26.3.2016)

• adakraj

Viděl sem to k Edith Piaf. Hana Holišová to krásně zazpívala, ale zahrála to tragicky. Spíše než uznání Edith Piaf, mi to připadalo jako zesměšňování. Bohužel dál sem nekoukal. Bůh ví, kdo by byl další. Nápad dobrý, zpracování otřesné.(2.4.2016)

Skvělý, zábavný a překvapivý pořad. Vždy se výborně bavím. Je sranda :D.(10.4.2016)

Je to sranda, prachy jdou na dobrou věc, tak nevím o co vám furt jde. I když je fakt, že se mohla nova trochu víc placnout přes kapsu. Na poli české televizní zábavy určitě nadprůměr.(16.4.2016)

• Cooller

1* protože nápad je to jistě povedený ačkoliv pochybuji že z českého mozku pravděpodobně stejně "ukradený" tak jako výměna manželek nebo ano šefe ale bohužel v tomto případě to není vůbec tak povedený jako ty ostatní vykrádačky... pokoušet se napodobit nenapodobitelné hlasy a to doslova nenapodobitelné spolu s jejich vzhledem je spíše pro fanoušky urážlivé než cokoliv jiného jelikož jak jsem psal dost z postav jsou skutečně jedinečné a svět u leckterých pláče a ještě dlouho plakat bude... mohlo by to mít úspěch jako nějaká soutěž profesionálních impresionistů ale ne amatéři... většina z toho co jsem viděl bylo skutečně hluboko pod urovní originálu až se člověk musí zase za svůj národ jednou zastydět ps. střelte někdo mišika a koháka po peru ať se ty ostudy národa proboha hlavně nerozmnoží!(17.4.2016)

Čtvrtá epizoda se stala nejúspěšnějším pořadem televize Nova od 3. dubna 2013 a celého televizního trhu od 25. prosince 2013.Nejsledovanějším se stalo sobotní vystoupení Hany Holišové, která se proměnila v Michaela Jacksona a předvedla jeho legendární skladbu Thriller. V čase 22.02–22.04 připoutala k obrazovkám 2,009 mil. diváků.(18.4.2016)

3 hvězdičky za vtipné výkony Petra Rychlého, Adama Mišíka a Aničky Holišové...(19.4.2016)

Po dlouhé době se na obrazovkách TV Nova objevil pořad, který za něco stojí. Tento komentář píšu ve chvíli, kdy je pořad ve své polovině, každopádně za tu dobu jsem viděl několik zajímavých vystoupeních, mezi které patří například Adam Mišík a jeho song Wrecking Ball od Miley Cyrus, nebo Petr Rychlý v podání Jana Nedvěda. Obdivuji nejen kostyméry a vizážisty, ale také samotné herce či zpěváky, kteří podávají opravdu fantastický výkon.Do toho všeho sekunduje Ondra Sokol se svým trpkým humorem a výborná porota, která je ve vynikajícím složením. Já se dobře bavím a o to také jde.(26.4.2016)

Mě se tento pořad líbí, tento se po delší době v televizi povedl. Sleduje ho celá naše rodina a bavíme se u toho. Vždy se těšíme, jak osobnosti předvedou a také, jaké si vylosují na příště. Nechybí mi v tom zábava ani emoce, vše je v tom zakomponované a ať si říká kdo chce co chce, je to sakra dobrej pořad a kdo si to nemyslí, ať povídá dvěma milionům lidí, co se na to koukaj, jak se mu to nelíbí. Stále od začátku fandím Hance Holišové, protože je zkrátka nejlepší a jediná chyba je, že nevyhrála vícekrát, protože minimálně třikrát si to zasloužila. Její Edith Piaf byla snad lepší než originál. A proti slovenské verzi je ta naše tisíckrát, ne-li milionkrát lepší....(27.4.2016)

Za občas vtipného Sokola a výborné proměny a výkony musím dát 5*.(30.4.2016)

• Afroovce

Větší sra*ku jsem už dlouho neviděl...(14.5.2016)

• VLADEK

Pod tlakem návštěv u příbuzných viděny dva díly. Tak tohle je kulturní masakr.(15.5.2016)

Celkem povedená show. Hana Holišová se pro mě stala velmi zajímavou herečkou a osobností, která má potenciál. (Beyoncé, Jackson) Adam Mišík (moc neznám), ale se svejma Wrecking balls zaválel jak na kuželkách, Anča Fialová a "Sia chandelier performance" bylo jedno z nejlepších a to především i díky menší tanečnici (také Anče), která opravdu zaválela. Komik Petřík Rychlej nezklamal, snad jediné co mi u něj chybělo byl John Travolta/pomáda... ach ta podoba... David Kraus - Rammstein! Iva Pazderková - P!nk... atakdále. Holt ale... stále je to přebraná soutěž a dokud češi něco nevymyslí sami a budou jen krást nápady, lepší to nebude. Každopádně po shlédnutí pár záběrů z Albánské soutěže musím říct, že to rozhodně není nejhorší.(7.6.2016)

• route60

Tak jsem tento rádoby zábavný pořad zcela náhodou viděl a moje zhnusení a nenávist vůči reality show nabyla vrcholu (možná se pletu a existuje něco horšího) ale sledovat jak se nějaké celebrykety snaží napodobyt známe zpěváky možná fajn nápad ale za toto divácké utrpení to vážně nestojí, Tv NOVA zase klesla o něco níže a to je už paradoxně na samém dně zábavy.(11.6.2016)

Všem vám řeknu jednu věc. Nikdy, ale opravdu nikdy ještě nebyl na jindy komerčně trapné Nově ani náznakem podobný zábavný pořad, který by v jednom momentu dokázal rozesmát, vyloudit slzu úcty k umění, pobavit a pochopit, že když se chopí výpravy opravdoví odborníci tak jde udělat z nenápadné show celonárodní fenomén. Masky nelze komentovat, maskéři byli zde přímo geniální, Yemi jako choreograf je myslím momentálně jedním z nejlepších v republice, paní Finková je paní zpěvačka a její hlasové rady padaly na úrodnou půdu, výprava tu bych pochválil dvojnásob neb scéna a zákulisí a všechna pyrotechnika byly opravdu padnoucí jak prdel na hrnec, nic nebylo obtěžující, nic nebylo přehnané. Porota byla kapitola sama pro sebe. Skvěle namíchané složení od komika od přírody, přes milou krasavici až k přijemnému a kupodivu i vtipnému odborníkovi. Výběr hostů byl dokonalý a prakticky vždy dobře doplnil celou čtyřku. Řekl bych, že byl tentokrát dobře vyladěn kontakt s publikem, které všechna vystoupení ohodnotilo potleskem ve stoje. A účinkující??? Nečekal jsem, že mne tato různorodá partička dokáže tak dokonale rozehřát, pobavit, rozesmát, rozplakat. Ondřeje Sokola jsem dosud moc nemusel, jeho dosavadní výkony ať dělal co dělal mne moc nebraly, ale jako moderátor mne mile překvapil svojí spontánností, vtipem a příjemnou nestrojenou bezprostředností. Nejlepší vystoupení Edith Piaf, Aretha Franklin, Rammstein, Conchita Wurst, Jan Nedvěd, Hana Hegerová, Janis Joplin, Sia, stěží vybrat skoro vše bylo úžasné. Všechna vystoupení byla na úrovní, s úctou k originálu, nikdo se nikomu nevysmíval, nikoho nikdo nezesměšnil, nikdo nepřeháněl, každé vystoupení bylo dokonale dotáhnuté do detailu a v některých byl soulad s originálem skoro dokonalý a nékterá vystoupení se dokonce originálu téměř vyrovnala. Když muž zpívá ženský part a já mu to s mrazením v zádech věřím (Janis Joplin) je to náznak geniality interpreta. Moje soukromé hodnocení - Hana Holišová 8, Iva Pazderková 7, David Kraus 6, Petr Rychlý 5, Anna Fialová 4, Ivana Chýlková 3, Adam Mišík 2 a Petr Vondráček 1. Děkuji za tento pořad a pokud Nova chvíli počká a zopakuje si to ještě jednou tak se zase jednou neudržím a pustím si ji. Tento pořad vám vřele doporučuji, bavte se jako já.(12.6.2016)

Kohák jako samozvaný předseda poroty....Chýlková jako 200kilová věra bílá a následující nekorektní Kohákovy narážky na jednu menšinu......Sokol jako mnohdy neuvěřitelně trefný moderátor a legraci si dělající sám ze sebe.....Rychlý jako Armstrong a jeho česká angličtina......sympatická Holišová, která by mohla z fleku nahradit všechny ty zpěváky, které předváděla....šikovní talenti - vycházející hvězdy Mišík a Fialová......Hegerová s Maláskem (byl pravý malásek nebo hegerová???)........mladý Gott se vrátil....oheň chrlící Till Lindemannn aneb Kraus - Nein!!!.......výborný ansámbl připravující soutěžící - profíci Vejdělek a Yemi abcd.....a hlavně spousta méně známých hitů, které stojí za to připomenout dnešní otupělé generaci, která zná už jen chinaski s klusem.....opravdu skvělá zábava - těším se na další řadu.(13.6.2016)

• Nonna

Jestli někoho baví sledovat, jak neschopní zoufale, neumětelsky a zbytečně napodobují schopné, respektive jak se snaží ty schopné co nejlépe zesměšnit a pozurážet, budiž. Já v tom žádnou slast nenacházím. A je smutné, že zde musím, zcela výjimečně, dát za pravdu své matce, která vše dění kol sebe komentuje nostalgickým povzdechem:" Jo, to za komunistů bylo líp.".........činím výjimku - v tomto směru skutečně ano. Ačkoliv tehdejší zábava byla silně poplatná době i politické zvůli, k takovýmto hrůzám se tehdejší umělci snad skutečně nesnížili. Viděla jsem jeden díl, víc opravdu nezvládnu - asi bych si některých našich umělců musela přestat vážit.(16.6.2016)

Já si prostě nemůžu pomoct, každý díl se tak strašně nasměju, že těch pět hvězd prostě musím dát!(2.11.2016)

• topi80

Marně jsem se snažil najít sebemenší smysl této dadaistické záležitostí. "Vážení, přichází třeba Jirka Bartoška, tentokrát jako Hana Zagorová." Jéé, on se opravdu oblékl a upravil jako Hana Zagorová, to je ale legrace. Ha ha ha... Nu dobrá, dejme tomu, jednou to možná sranda je, ale opakovaný vtip není vtipem. A tady se opakuje několikrát během pořadu a pořad má nové díly týden co týden. Pro koho je vtipem i tisíckrát opakovaný vtip, tomu mohu jeho smysl pro humor jenom závidět. Uvažoval jsem, že bych dal jednu hvězdičku za snahu účinkujících, protože za jejich vystoupením je nějaká práce vidět, ale poté, co se mi dostalo toho šoku spatřit takzvanou porotu složenou z vygumovaných vypatlanců Koháka a Pazderkové a doplněnou mentálem Pavlem Liškou, vedle něhož i ti dva dříve jmenovaní vypadají jako hotoví intelektuální i umělečtí giganti, to jinak než odpadem dopadnout nemohlo.(18.3.2017)

• Lisa

Dno televizní zábavy.(3.4.2017)

• wopi

Travesti show.(7.5.2017)

• hwnd

Po třetí sérii jsem zvedal z odpadu na 2 hvězdy, ale jak to dopadne po čtvrté, tak to je vážně ve hvězdách. To se vážně nepovedlo...(16.9.2017)

• Plastík

Neskutečná ubohost. Ani zrnko zábavy.(19.9.2017)

• Neklan006

Ein kessel Buntes Tschechisch! Ja Ja Ja!(30.9.2017)

• biasim1

Upřímně, první série mě i celkem bavila. Bohužel na další série se už dívat moc dobře nešlo. Nejhorší je, že v první sérii je porotci kritizovali i špatně, ale v dalších sériích nebyla jediná špatná kritika. Prostě si Nova řekla "dobře, je to špatný, ale ať je to sebehorší, prostě předstírejte že to bylo skvělý".(28.5.2018)

• knihovna

Podobné soutěže nejsou můj šálek čaje. Nicméně díky upoutávkám jsem tento skvost zábavy zaznamenal. No už jsem viděl i horší věci, ale na youtube jsem narazil na číslo, kde jakési děvče imituje Bruce Dickinsona z Iron Maiden, načež tento má zuby jako Marfuška. Nechápu proč. Takže tím to u mě tato soutěž definitivně prohrála. Jedna hvězda za to, že to jinak děvče docela zvládlo. Jo a Ledecký je vůl.(5.1.2019)

• Misoponia

Bizár. Chtěla jsem na tom najít něco pozitivního, ale způsob, jakým zkur*ili třeba písničky od Rammsteinů se nedá hodnotit jinak než nejnižším hodnocením. Umělohmotný masky, rozteklý ksichty, třpytky, všeprostupující trapnost.(18.9.2019)

• SZYslak

To je ale hezká estráda, že? Následuje show s názvem TVOJE ŘIŤ MÁ ZNÁMÝ SMRAD feat. Lady Kaka(26.3.2016)

• Saxos

Jsem snad debil, aby mě to nacpali? A to pojede dál? Jdu blejt a jsem nasranej! A vždycky jsem tu velmi slušnej. Travestyšoumix v sokolovně vesničky v počtu obyvatel dvacetjedna i s králíkem debilem bych zkousnout radši. Parodie? Ne! Jediná výhoda je, že tento záchodový projekt neuvidí nikdo mimo naší blbománii.(26.3.2016)

• ESNYR

Nikdy tomuto pořadu nedám jedinou hvězdu i kdyby byl nejgeniálnějším a nejzábavnějším počinem pod sluncem. Důvod je prostý a jediný. Kohák. Co se týká nevkusu, trapnosti, otravnosti, mentální retardace, charakteru, vystupování a dalších několika věcí, myslel jsem si že nikdo nedokáže překonat mistry v těchto oborech Duška a Lišku. Jak hluboce jsem se mýlil. Takže za Koháka - odpad.(27.3.2016)

• TonoM

Ve Slovensku dejme tomu, ale na nově jen další ze spousty omylů..(3.4.2016)

• JosefTomas

Fajn, uznávám, že s každým dílem to klesne dolu, takže druhá série už může na svojí pravou příčku. 0%(7.4.2016)

• fafejt001

NÁPAD by byl super , kdyby vystupovali lidé z ulice , amatéři . KOHÁK a ČVANČAROVÁ jsou všude. Hodnotím tu EDIT P. , to bylo fakticky supr !!! Jinak pořad nic nového pod sluncem . NO , ale pořááád je to lepší , než ty STUPIDNÍ SERIÁLY na všech soukromých kanálech . TO TEDA JOOOOOOOO !!! TOŽ TAAAAAAK . . .(7.4.2016)

Zásadně se těmto kulervoucím show vyhýbám,natolik si sama sebe vážím,ale včera jsem přesto neunikla a část jsem spatřila. Zrovna Adama Mišíka a Chýlkovou. No,musím se přiznat,zdálo se mi to výtečné. Že by se Nově začalo blýskat na lepší časy?(10.4.2016)

Jako člověk bez předsudků musím říct - Já se bavím výborně! O nic jiného u této show nejde, ale jinak se na televizi samozřejmě nedívám, snad jenom na dokumenty na Dvojce.(16.4.2016)

Ti co tady dáváte odpad, byste se měli nad sebou zamyslet. Už několik let v televizi chybí zábavný pořad tohoto typu. Po nudných letech "Superstar" apod., je tohle moc příjemnou změnou. Herci podávají výkony dle svých možností, slabší a někteří naprosto geniální jak herecky, tak i pěvecky. Mají všichni můj velký obdiv, že do toho šli a jsou ochotni udělat zábavu pro ostatní.(18.4.2016)

• hony23

Nova se prostě rozhodla, že nás ubaví k smrti! Když už nezabírají talentové soutěže plné neznámých zoufalců snících o slávě, předhodí nám zpívající celebrity, což v českém podání znamená herce z nekonečných seriálů. Celý pořad je něco mezi travesti show a karaoke výstupem z nonstopu v Libni, což ovšem nebrání porotě v neustálém se rozplývání nad dokonalostí účinkujících. Jednu hvězdičku uděluji jen proto, že je mi pořád milejší Petr Rychlý, jemuž se za rytmu hafanana sypou z análu třpitky, než Axl Rose devalvující hudbu AC/DC v Letňanech!(18.4.2016)

ty kdo na to nadavaj asi nevideli slovenskou verzi na markize.(18.4.2016)

• Kokutek

Blbá estráda, profláklý zrecyklovaný písničky v podání kokotskýho karaoke. A nezapomeňte se pochva-pochva-pochválit. Sorry, ne.(23.4.2016)

Náhodou je to celkem ok ;)(23.4.2016)

• Madhuri

Promiňte všichni zastánci, fanoušci a milovníci téhle show, ale mě to fakt nechytlo. Za prvé, téměř nemám žádný vztah k českým celebritám (o některých jsem ani já v životě neslyšela, ale to je teď jedno), takže to na mě tím pádem extra velký dojem nedělá (+ nemám ráda Mišíka, soráč 13tky). Nemám ráda ani pěvecké soutěže, bavily mě naposledy asi v 10ti letech v prvních ročnících Superstar, ani talentové, takže bylo vysoce pravděpodobné že mě to bavit nebude. Nemám ráda Koháka, neskutečně mě tento člověk vytáčí v reklamně na jistou banku. A ve většině případu nemám ráda pořady z "kuchyně" TV Novy...A vůbec celkově, nemá ráda Novu. Ty 2 hvězdičky patří jen maskérům, není to nic lehkýho, a tu práci fakt oceňuji.Taky je pěkné že to z lidí netahá prachy za sms. Ale to třeba ještě přijde... Hodně lidí to všude možně vychvaluje, takže vadná budu asi jen já. No nic, lidí co mají rádi zpívací, talentové a podobné soutěže to baví a je jich hodně, a 13tky tam mají Mišíka. Takže se sledovanosti nedivím.(2.5.2016)

• tynusxxx_

Sokol je jako moderátor trapný, co dělá Čvančarová v porotě, netuším, pokud ale nehledáte nic inteligentního, tak myslím, že tenhle pořad je na sobotní večer ideální. Práce maskérů jsou opravdu skvělé!(8.5.2016)

• O_Peki

Trapná šaškárna typická pro tuto televizi.(15.5.2016)

Podlehla jsem, nelituji. Některé výkony jsou vážně super a stojí za to je vidět. Petr Rychlý se neuvěřitelně proměňuje, nikdy jsem ho jako baviče neměla ráda, ale tady Respekt :).(30.5.2016)

Stádo opět nezklamalo, viďte???!!! To už snad ani není možné, co jste tady schopni pohřbít, jen abyste náhodou nepochválili něco českého a zábavného a nedej bože vysílaného na Nově. Tohle už je vrchol zabedněnosti a stupidity! Ale vaší, dámy a pánové... Já jsem to začal sledovat od čtvrtého dílu na základě referencí od normálních (na rozdíl od vás) lidí kolem sebe a ty první tři jsem doháněl dodatečně a královsky jsem se bavil. Skvělá oddychová televizní zábava. A vůbec ne stupidní, pokleslá, mdlá... Těším se na další řady a vy, zdejší tupé ovce, se už konečně probuďte a prozřete...(28.6.2016)

Každý díl nabídl širokou škálu různorodosti. Pokaždé se našel někdo, kdo mě prostě dostal, viz Petr Rychlý jako Pavel Nedvěd či Hana Hegerová. Od Novy celkem překvapení.(18.7.2016)

Po dlouhé době zábavný pořad, který bylo zajímavé sledovat. Iva Pazderková jako Pink, Ivana Chýlková jako Věra Bílá, Petr Rychlý alias Honza Nedvěd, a několik dalších proměn byly fakt povedené. Ty odpady si strčte do ......, vy namachrovaní kritici.(2.8.2016)

První série **** Druhá série shit. Odpad(28.9.2016)

• Horác

Lidi se převlíkaj za jiný lidi a přezpívávaj jejich hity. Možná bych to snesl někde na plese, ale v televizi mi to fakt přijde jako ztělesnění prudy.(28.10.2016)

• milwaukee

Rádoby celebrity prekuřují jedna druhé. No a blbá blondýna tomu nasadila uměleckou korunu. Odpad v podání TV Ho.na(26.11.2016)

• amyth

Jak velké asi musí být člověk hovado, aby dobrovolně účinkoval v něčem podobném ......(3.1.2017)

Prvni serie a jeji hrdinove super. Dalsi serie jsou jen nastavovanim uspesneho.(1.2.2017)

• superzurda

Hudební průmysl absolutně opustil vody televizní zábavy. Kdo to sleduje a koho to baví je tupec.(25.3.2017)

• holka218

První řada byla celkem fajn a byli tam i sympatičtí účinkující, ale od druhé řady už to není nic moc.(15.5.2017)

U pořadů tohoto typu strašně záleží na castingu, ať už moderátora, poroty či soutěžících. S výběrem Sokola jako moderátora problém nemám, s porotou trochu ano - Koháka prostě vystát nemůžu. Bohužel kamenem úrazu jsou samotné "známé" osobnosti jako soutěžící. Z prvních dvou řad mi utkvěli v paměti pouze Rychlý, Etzler a Vojtek. Za pochvalu stojí ovšem třetí řada, která se dle mého skromného názoru povedla nejvíce a kde si vybavím skoro všechny účinkující i jejich vystoupení - nejvíc jsem fandila Dejdarovi s Hámou. U čtvrté řady se opět casting moc nevyvedl a držet palce šlo snad jen Gondíkovi.(20.9.2017)

• Salvator

Pokud by došlo jen na zpěv, tak je koncept vcelku přijatelný. Pohledy do zákulisí, veselý moderátor a rozjuchaná porota jsou však k nevydržení. Body proto mají pouze maskéři a Petr Rychlý za Honzu Nedvěda.(30.12.2017)

• rublik05

1* za výborně odvedenou práci maskérů a 1* za občas dobré výkony herců. Jinak se jedná o klasickou televizní kravinu dle TV Nova.(12.12.2018)

• 4848

Zrušte televizi nova.(6.6.2019)

• G04T

Co to kurva je? Hnus, děs, běs. Neskutečnej disrespekt ke skvělejm kapelám a zpěvákům, kteří si tohle prostě nezaslouží. Na rock, metal a punk se tam pohlíží jako na něco, co už není "in" a tak "pojďme si z toho udělat srandu". I kdyby se ti, co tam vystupují, vysrali na podlahu a svoje hovno sežrali, porotě se to bude líbit a všichni budou tleskat s domněním, že "o nic nejde, je to přece jen show". Hrůza. Ale na trůn největší píčovatosti sedla Vilhelmová, která zpívala "God Save the Queen". To bylo otřesný, na poblití. Ten záznam je na YT pod názvem "Got save the queen", dobrej bože. Ale co už.. Co se dalo čekat, jsme přece v Česku. Tady je demence na denním pořádku.(27.3.2020)

• dmatejek777

Téměř odpad, ale pár vtipných momentů se najde(26.3.2016)

• jansamek

Musím uznat, že na začátku pořadu jsem se regulérně styděl za to, že se na to dívám a připadal jsem si jako koncem devadesátých let a nebo v letech 2000-2005, kdy dávali Milionáře a Kolotoč. Znovu opakuji, že jsem se za sebe styděl, že jsem se raději nešel dívat na konkurenční televizi. Ovšem ve chvíli, kdy začal mluvit Ondra Sokol nebo Kohák se vše spravilo a já se upřímně bavil.(27.3.2016)

• Davule

Festival trapnosti. A pak, už není kam klesnout! Save us, James Cameron! Jo a Sokol s Kohákem nejsou vtipní. Ani trochu.(2.4.2016)

• Motherlovebone

Pozitivní vzkaz nám všem. Jestli může Rychlý pracovat jako herec a Pazderková jako modelka, pak je jistá naděje, že to i já dotáhnu na vysněnýho kosmonauta. Nebo popeláře(3.4.2016)

• Martynez

Tak tohle už je do nebe volající. Věrší zhovadilost už asi fakt nešlo dát dohromady.... Trapná ubohá nuda. Stydim se, že si v tomhle národě musim platit tv vysílání!!(5.4.2016)

• honza1205

Po navratu z nemocnice zvedave projizdim tv doslova kanaly a...Pazderkova mrha svym talentem na Hovne,koukam dal a Kraus family,Vsudekohak a takova odula metresa v porote,pod tema kozama ma asi dobrou vanu,no a vic jsem nezvladnul.(9.4.2016)

Samozřejmě že je to stupidní blbost, ale člověk se u toho pobaví a hlavně zasměje. Přeci jen kolik máme v česku estrád :)(9.4.2016)

Ukázka, že ne vždy se vyplatí házet pořady a seriály TV Nova do jednoho pytle =D Samozřejmě to nebude pořad století, ale přece jen se na něm, na rozdíl od ostatních, najde pár kladů. Především nápad imitace známých songů známými osobnostmi, i přes to že jde v podstatě o převzatý nápad ze zahraničí. Musím také ocenit jejich proměny a kostýmy, provedení některých choreografií a určitě i takové výkony, které jsou možná lepší než výkony některých finalistů čím dál tím víc upadající Superstar. A co se týká srovnání se slovenskou verzí = viděl sem sice jen pár vystoupení, ale i tak ta česká má určitě o něco navrch.(10.4.2016)

• Mag67

Viděla jsem 2. díly a další vidět nechci(16.4.2016)

• Ruslan

Novácká travesty show s pseudocelebritama, kterejm došly love. Pokud si chcete zkazit večer určitě koukněte.(20.4.2016)

A mně se to líbí ...vždycky se mi líbil třeba Vladimír Hron, takže toto mi sedlo do noty ač jinak považuji TV Nova za podřadnou a musím říct, že mi to ani trapné nepřipadá ...to se koukněte (nic proti) na Slováky - tam mi to přijde jako parodie ...(2.5.2016)

...navzdory přiblblým rádoby chytrým komentářům některých zdejších chytrolínů... :-D :-D :-D ...mě ten pořad baví(5.5.2016)

Petr Rychlý jako Honza Nedvěd mě do dnes udivuje :) Cením jejich snahu musí to být náročný // Vždy v nějaké další řadě mě někdo zaujme, ale nikdy pořad nedokoukám dokonce. PS: Ondra Sokol mě s tím vynuceným humorem už začíná lézt na mozek...Partička mu seděla nejvíc...(7.5.2016)

Za poslední dobu konečně český televizní pořad, který mě opravdu baví! Z počátku jsem byl malinko skeptický s výběrem účinkujících, ale všichni mě překvapili! Petr RYCHLÝ, kterého jsem moc nemusel kvůli Ordinaci, mě překvapil asi nejvíce. Jeho Louis Armstrong nebo Honza Nedvěd neměli chybu. Objevem je pro mě zase Anička FIALOVÁ. Ta holka dokáže všechno! :-) Opravdu nechápu, jak může mít tato show zde na csfd tak nízké hodnocení...všichni asi dávají odpady jen kvůli tomu, že je to od novy. Ale jak už jsem psal, konečně pořad, který stojí za to! VŠEM DOPORUČUJI!(8.5.2016)

Pořad samotnej není žádnej skvost, ale někteří vystupující mě docela baví. Pazderkový Pink, Krausův Rammstein a některý další výkony opravdu zajímavý.(15.5.2016)

• Karlsberger

Tento pořad opravdu nemám v oblibě. Nedal bych mu ani hvězdičku, ale zachraňuje to Jakub Kohák, kterého mám opravdu rád z legendární scény z filmu Eurotrip, ve které utíká v dresu Francie před fanoušky Manchesteru United.(18.5.2016)

Dalo se celkem čekat, že každá TV zábava pod značkou Nova tady na CSFD okamžitě sklidí odpad, a ve většině ostatních případů, bych se přidal i já, ale přátelé, když už tady tak odpadujeme, nebylo by špatné se na dotyčný pořad nejdřív podívat. Já nevím, je to jenom můj názor, ale já vidím zhusta fantastické výkony protagonistů, kteří se vždycky po týdnu musí vtělit do některého z nejvýraznějších zpěváků světové pop music, a nejen napodobit jejich hlas (což dokáže asi tak pět lidí na planetě), ale taky charisma, pohyby, energii, všechno. V tomhle ohledu všechna čest, zejména Haně Holišové, Ivě Pazderkové a hlavně Petrovi Rychlému, kteří co chytí do ruky, to je jak z MTV :) A nejhlubší poklona pak samozřejmě musí patřit vizážistům, maskérům a všem těm figurám v zákulisí, jejichž jména nikdy neuslyšíme, ale kteří odvedli dokonalou práci, za jakou by mohli do portmonky strkat doláče i někde v Hollywoodu. Takže, milí kritici, oči otevřít, trochu nadhledu a nesázet hodnocení jenom podle loga v rohu obrazovky. Tohle se totiž hodně povedlo!(4.6.2016)

Tenhle pořad tak nějak zraje jako víno. První epizoda téhle novácké estrády mě moc nepřinutila k pokračování sledování dalších dílů. Jenže u nás v domácnosti tahle show jela pravidelně a musím říct, že mě časem přinutila ke zvýšení hodnocení. Vynecháme-li dětské vtipy Jakuba Koháka, nebo přehrávání vystupujících účastníků, tak se jedná po velice dlouhé době o relativně snesitelnou večerní show z dílny televize, jejíž největší úspěch, na který se zmohla za poslední dobu, bylo obsazení Láďi Hrušky v hlavní relaci něčeho co měli být kdysi zprávy. 2/3 této show dělají ti lidí, kteří se v záběru mnohdy jenom minou, přesto přinášejí českému divákovi, neznalých pořádků, světovou muziku ve verzi, která jeho mozek neviděsí. Za mě časem zasloužených a odřených 50%(12.6.2016)

• Eisenmann

Trestuhodný, bídný, hloupý, odporný, nezajímavý, nesmyslný, trapný a krvavé zvracení vyvolávající pořad televize Nova, který by mohl směle aspirovat na třetí místo v seznamu největších zel historie lidstva a to v pořadí hned za dýmějovým morem a muzikály Michala Davida. Ach, jak ti herci a (skoro)zpěváci příšerně dřou, oni se to přece všechno musí naučit, ta choreografie, texty a všechny ty pí****ny okolo. Oni tedy tak hrozně dřou a výsledek je stejně až absurdně katastrofální. Mimochodem, nikdo nepracuje zadarmo. Já bych za tohle nikomu nezaplatil, ale možná jsem jen ubohý, bohužel stále z této podívané krev vomitující, ignorant.(30.6.2016)

• Nugat

Dvě za tu práci, co si aktéři daly, ale jinak to nemá žádnou invenci - prosté kopírování....(30.8.2016)

• Vlkodlak13

Co k tomu dodat.. Už samotný název je poněkud nablblý (jo říct to třeba v prvním díle, budiš, ale nazvat takto celý pořad?). Hodnocení dávat nebudu, páč bych asi dal jen 2 i přesto, že peníze jdou na dobrou věc a na to, kolik Nova rve reklam do krátkých pořadů je otřesný, že dají jen 25tyček..dost slabota. Pravdou je, že tam někteří umí zpívat, ale často mě to přišlo jako prznění originálu a hudby celkově. A chování poroty nebo některých tam je taky otřes. Z jakýho důvodu je ale sakra dnes potřeba používat anglický slova?! Že je to "kůl"? Tak jděte do tý Ameriky... Já osobně na toto nepotřebuju koukat, to jen občas vidím, když je to zaplý. ----- Jako, pokud se spokojíte i s cover verzemi skladeb, tak se to dá, jen je potřeba přetrpět ty hověziny okolo.(11.9.2016)

První chci uvézt, že hodnotím čistě NEZAUJATĚ, ne jako u ostatních. Alespoň si myslím, že ostatní hodnotí zaujatě jen proto, že vědí, že tento pořad patří NOVĚ. Co si budeme nalhávat. Nova nepatří mezi nejlepší televize, hlavně kvůli vyvolávajícím sporům Slovensku, které následně ruší na Českém území jejich stanice nebo kvůli inteligenci většiny moderátorů a režíséru a majitelů některých pořadů Novy. Jednoduše řečeno: ,,Ano, NOVA a její televizní noviny, "předpověď počasí", kriminálky a různé pořady o inteligenci nula jsou velmi špatné. Ale tady jde čistě u všech hodnotící jako ,,odpad" o čisté zaujetí jen skrze to, že pořad vlastní NOVA. A to je špatně! Abych se tedy dostal k hlavní věci, hodnotím nezaujatě a i kdyby tento pořad vlastnila nejhorší televize na světě nebo Paroubek, budu hodnotit kvalitu pořadu. Pořad je podle mě velmi dobře udělaný a hlavní práci zde odvádějí maskéři, kdy mnohdy odvedou opravdu velmi dobrou práci. Dobrou a většinou i skvělou práci zde odvádějí i soutěžící napodobující různé zpěváky, ač jde vždy o čistý originál zpěvu a choreografie. Některá čísla jsou čistě pro pobavení, jiná jsou napodobená velmi přesně, jiná za moc nestojí a jiná obsahují něco dobrého a něco špatného - zkrátka každý výkon ukáže, jak lze napodobit jakéhokoliv zpěváka. Mě se tento pořad líbí, mnohdy lepší jak originál nebo celkově dokáží soutěžící opravdu velmi dobře překvapit... Jediné, co mi hodně vadí, že se v posledních dílech objevuje Suchánek, kterého jsem měl dříve rád, ale do tohoto pořadu se nehodí a pokud hodnotí Martu Jandovou negativně jen proto, že ji zná od malé holčičky a přijde mu to moc vyzávavé, a proto jí dá nejméně bodů, to mi přijde opravdu čiště neprofesionální hodnocení tohoto ,,neporotce a šaška".(12.9.2016)

• Tom_17

Za první sérii bych dal klidně 4 hvězdy, ale s nástupem soutěžících "celebrit" do řady druhé snižuju hodnocení na hvězdy. Druhá série mě nebaví a už na ní dále nekoukám. Viděl jsem 2 díly a musím uznat, že je to velice špatné. Narozdíl od první série, kde jsem si nenechal ujít jediný díl - 2 **(7.10.2016)

Pokud bych snad někdy měl čas a chuť sledovat nějakou hudební soutěž pravidelně, bude to právě tahle. Viděl jsem asi tři díly a pokaždé to bylo lepší než všechny předchozí superstáry a megatalenty dohromady. Že to vyprodukovala Nova mě neuráží, ba naopak mile překvapuje. Že je Sokol mizerný moderátor a porota občas neví co říct mi zas tak nevadí. Protože vše přebíjí "soutěžící", kteří to až na pár výjimek moc nežerou a spíš se baví.(17.10.2016)

• Interhofer

Skvělé reklamy, občas proložené hudebními výkony. Vskutku nejlepší na tomto "pořadu" je nesmírně vtipná Iva Pazderková a inteligentní předseda poroty Kohák.(22.10.2016)

• jozindodulik

Viděl jsem sice pouze asi ani né 20 vystoupení, vesměs z prví série, kde Petr Rychlý nebyl až tak špatný..jinak většinou totální amatérismus..připomíná mi to vysoupení děcek ze školky na besídce, jen s tím rozdílem, že u těch dětí by to bylo i vtipné..to je v řiti kam se svět obrací..lopaty do ruk a na šachtu s vami :)(31.10.2016)

Zvláštní, jak může některá TV show překvapit, a zároveň ztrapňovat sebe sama a své protagonisty. Při sledování rychle zjistíte, Kdo umí zpívat, a kdo neumí hrát. Některé vystoupení překvapí, na jiné se nedá dívat. Místo trapných pěveckých Neumětelů bych zvolil zpěváky-komiky, nebo bych tak ladil jejich vystoupení. Nevyváženost se odráží i v hodnocení. 50%(13.11.2016)

• Aki

Máte chuť na hromady transvestitů a kurvení muziky? Tahle show je právě pro vás!(1.12.2016)

• Mark1983

Tenhle styl zábavy mě nikdy neoslovil.(1.1.2017)

• 151kbar151

Viděl jsem hada srát, žábu bušit pěstí do skály, koně zvracet v barvách francouzský trikolóry. Dokonce jsem viděl i stíhačku couvat. Ale něco takovýho jsem teda ještě neviděl. Co to má sakra za smysl na sebe napatlat tuny make-upu a předstírat, že jsem nějaký slavný zpěvák nebo zpěvačka? Co je na tom zábavnýho? Když si chci poslechnout písničky, tak si pustím originál a nepotřebuji, aby mi Vojtek zpíval Metallicu nebo Mišík Gotta. Humáč.(28.1.2017)

Ooo, to je tady zase v rádoby intelektuálních alejích nablito! Je to skutečně krutopřísný mainstream, který si najde svoje místo mezi komentováním střelby národní hrdinky Gabči Koukalové a diskuzí o kvalitě cyklohader z Lidlu. Kdo pořad nesleduje, jako by v normální ovcospolečnosti nežil. Že je to ubohý, trapný, zbytečně drahý? Mě je to fuk, protože... protože se tady pokaždé směju od srdce a tak nahlas, že budím lidi ve vedlejších pokojích. Jak se mi Sokol všeobecně přejídá, tady ho naprosto žeru. Miluju hudbu všech žánrů a tady je mi servírovaná s radostí a tak kvalitním přednesen, že mnohdy hubu ani zavřenou neudržím. Takže, milí drazí hnidopichové, co máte patent na rozum a kvalitní umění, klidně si tu hlavu v těch zadcích zastrčenou nechte, páč je to jenom Vaše smůla a aspoň zbude více pro mě...!(12.3.2017)

• +sfinx+

Řekněme, že na poměry TV Hovna to není až tak špatné. Některé ksichty a hlasy se opravdu blížily originálu (Alice Cooper, Cranberries, ostatně i Hapka byl dobrý), jindy se zase povedla choreografie (PSY, M.Jackson) a nebo byla vidět alespoň snaha (Green day, Adele). Jenže největší výkony tu předvedli maskéři a jejich práce často zastínila nějaké další snahy o ztvárnění předlohy. Ale byla tu i porota - aby si dodali světovosti, koukli se na pár dílů Čuprstár ze zahraničí a hýkali jak pominutí. Potleskem ve stoje se v našich zeměpisných šířkách také neplýtvá pro každého troubu, co zazpívá pár not bez chyby. Nova se už řadu let snaží tyhle ubohosti protlačit do české kultury. Zatím to stále vypadá trapně a sem se to zkrátka nehodí (ono se to nehodí ani nikde jinde, jenže hovada si vystačí s několika lacinými gesty a emocionální stránkou). Když už jsme u emocí - pokud je někdo tak nevyrovnaný, jako Sokol, který bulel snad už při úvodní znělce, neměl by to dělat. Jinak dokážu pochopit dojetí při emocionálním pojetí smutné písně, ale to co předváděla porota, to byla hysterie a ne dojetí. Pazderková se chová, jak kdyby už léta brázdila ulice, ale zároveň byla snad všude a všechno zná (vždyť byla na koncertu Mansona, a to i v Emerice!!) a její analýza originálů spočívá ve vypozorování a následovného reprodukování toho, co je každému zřejmé - aneb: "všimni si, že Shakira hýbá boky, to nikdo kromě mne nevidí a tak tu jsem za odbornici". Koháka jsem dříve měl rád - vzhled bezdomovce alespoň vynahrazoval jednoduchým, ale ne úplně nejhorším humorem. Teď u něj jednoduchost vystřídala dětinskost a trapnost. Překvapil jen s Pavarottim, ten se mu opravdu povedl. No a jak to celé dopadlo? Jak asi? Vyhrál zástupce 4%, kdo jiný.. Těžko se divit, když ze čtyř tanečníků musí být jeden černý a druhý žlutý (počítám, že třetí musí být něco přešitého, aby byla naplněna i kvóta úchyláků v každém pořadu).(21.3.2017)

• Ondr4H

Ein kessel buntes, první série ušla pak už to hodně kleslo.Moderátor je nesympatický, porota z cirkusu.Všichni se v pořadu chválí přičemž to je děs a hrůza jak po pěvecké tak kostymérské stránce.Takové primetime travesti porn.(21.4.2017)

Naprosto nesouhlasím s většinou haterů tady. :) Mne pořad náramně baví. :) Nejprve jsem začal sledovat jednotlivé scénky na YouTubeu, ale i meziscénky s Ondrou Sokolem jsou úžasné a vtipné... :) Navíc po každém díle zůstanu s otevřenou pusou. :) Narozdíl od ostatních jsem vděčný, že Nova KONEČNĚ do své produkce uvedla něco takového. :)(7.5.2017)

Když 8 umělců radikálně mění vizáž a předvádí pěvecké dovednosti je jasné, že reakce jsou rozporuplné. Já oceňuji především masky soutěžících. Za nejsilnější považuji první sérii, byť ani jeden z mých oblíbených mistrů proměn (Anna Fialová a Petr Rychlý) není vítězem. Druhá a třetí řada mě neoslovuje z důvodu obsazení (až na Tatianu Vilhelmovou ve třetí řadě). A obsazení má zásadní vliv na kvalitu pořadu. Sice i nové osazenstvo rozdává pozitivní energii v podobě klišé (např. chronickým chválením ostatních, vše považují za neuvěřitelně skvělé...), jenže to na celý pořad nestačí. Druhá a třetí řada je tak pouze nástrojem ke sledovanosti. :-/(27.5.2017)

• Alexis74

Je dobré udělat pořad kde se jen tak předvádí lidi kteří buď momentálně nemají job a potřebují si něco vydělat a nebo uvést na dráhu šoubyznysu neznámé členy známých lidí, no každý si musí nějak vydělávat. Ale ať se pak nediví, že jim z toho protekčního hnusu vylezou takový pomeje pro prasata. A další řady jsou čím dál tím horší, neznámí protekčáci a lidi co se předvádí, protože nemají do čeho píchnout.(4.10.2018)

• CatherineDL

První série super, druhá také dobrá.. ty další už prostě nejsou takové!(12.11.2018)

45%(31.12.2018)

• martinexa

Proč tohle sakra vzniká? Přesně kvůli těmto pořadům už na televizi nekoukám vůbec.(14.2.2019)

• SchwabXIII

Dal bych jednu, ale furt tam je Kohák.(12.10.2019)

S partnerkou na to koukáme od 2. řady a baví nás to. Občas se tedy neshodneme s porotou v hodnocení, ale to už tak bývá. Tento zábavný pořad mě baví víc než jakýkoliv SuperStar, Talenti apod..... pro mě Relax, když už si nevyberu žádný jiný film na koukání, nevadí mi si to pustit. Pro mě je tento pořad daleko zábavnější a pustím si ho radši než jakoukoliv kriminálku nebo nekonečné seriály kterých je v TV pokokot.(16.10.2019)

Ze všech těch reality show a jejich derivátů doby po roce 2000 je tohle suverénně to lepší. Na nic si to nehraje, nepošlapává to důstojnost obyčejných lidí a nedělá to hvězdy z magorů a úchyláků. Prostě jen pár rádobycelebrit i opravdových hvězd se namaskuje do podoby známých zpěváků a snaží se zazpívat a obrazově ztvárnit známé hity co nejpodobněji originálu. Nesčetněkrát lepší než všechny ty pořady typu: "Připomeňme si největší hity v "moderním" podání." Navíc se ještě přispěje na dobrou věc. Ovšem po prvních pár řadách to začalo jít rychle dolů. Poslední dobou už účinkují zejména hvězdičky a rychlokvašky ze Superstar, Ulic a Ordinací, a 95 procent vybraných písní jsou srágory po roce 2000 (př. ta Sia co naposled viděla kadeřníka když ještě stály Dvojčata tam šla snad pokaždý) - mimochodem důkaz, že to nevybírají samotní soutěžící (což by mi vteřinu nevadilo, když vlastně o nic nejde, kdyby to přiznali a neoblbovali nás). Takže už minimálně od loňska platí, že kdyby nejnovější řada byla poslední, tak to nebude žádná škoda.(2.11.2019)

• ricous

Všude se dozvídáme, že úrokové sazby hypoték jsou na historickém minimu, tak proboha PROČ tohle...? To se ti "umělci" nestydí? Nova plná švandy...(26.3.2016)

Zjevně první pozitivní komentář zde, no nevadí. :D Já jsem byl velmi mile překvapený po všech stránkách. Myslel jsem si, že to bude klasická novácká / primácká kravina, ale Sokol jako moderátor funguje vážně dobře, "soutěžící" skutečně vypadají jako jejich předlohy a hlavně dokáží obstojně zazpívat, což jsem například u Koháka vážně nečekal. Rozhodně to není nic moc inteligentního, ale rozhodně to zabaví a narozdíl třeba od "Co na to Češi", které před nedávnem také startovalo, to má alespoň nějakou úroveň. Celebrity se tu neztrapňují (snad kromě Rychlého a Vondráčka), ale ukazují se v neobvyklém světle. Doufám v modrá čísla, takže trošku nadhodnocuji... :) Ale teda ten název by mi seděl spíše opačně "Tvůj hlas má známou tvář"...(26.3.2016)

• oskar3

Tak nevim co si myslet o teto show. Je to jak koukat na spatne placene Revival zpevaky. Tuto show bych bral,kdyby se zname tvare za hvezdy prevlekli a pak na original playback by danou osobnost napodobili. Proc se ale snazi zpivat? To nechapu. Takto k..vit original. Proste hnus nejvetsi. Navoc je to presne kopie ze Slovenska. To nemame napady na vlastni veci? No asi ne. Za me teda totalni odpad.(26.3.2016)

• Ondra84

To je zase jednou blbost!! Kdyz uz tak to mohli davat aspon zive a ne vysrtihanou kravinu ktera nedava smysl takovych kravin je v Tv sto dene pane boze navrat do 90.let typu GoGo sou a podobne je rok 2016 tak uz by jsi to meli na te reklamou prolezle Nove uvedomit.Nechapu trany komentatorsky vykon Sokola. Takovy sracky maji davat ve stredu v deset kdyz je vetsina nasi poulace v praci a ne v ten nejhlavnejsi vysilaci cas zak tim nemuzou nikoho u televize ohrozit(26.3.2016)

Je jedno, od koho je to převzaté, mě se to moc líbí. V dnešní době se lidi nebaví a u tohodle jsem se opravdu smála. Je to fajn blbina, která pobaví. Lidem se dneska líbí Superstar a spol., nicméně tohle kravina rozhodně není a opravdu pěkné vidět, jak Českému národu není nic dobré. Takže 5 hvězdiček.(26.3.2016)

Po dlouhé době sem se zasmál a vy suchaři co to tu kritizujete,je to jen (podle mého) podařený a zábavný TV-pořad,né nějáké veledílo.Nevím co čekáte...(26.3.2016)

• trulda

K odpadu to má zatraceně blízko. A nezachrání to ani Anička Fialová... Jinak špatné! Opravdu hooodně špatné!!!(27.3.2016)

Po čtyřech dílech jsem nucen změnit hodnocení pořadu, které bylo po prvním díle skutečně tristní ve srovnání se slovenskou verzí. Ovšem, zatímco slováci stagnují a padají dolů, česká verze nabírá na obrátkách a je velice zábavná a opravdu povedená.(27.3.2016)

• Indominus

Pitomý, trapný, šmíra, amatérská travesti. Prostě hnus, ubohost a humus.(2.4.2016)

• Barney

Naprosto zbytečný pořad. Ztracený čas. Ale to mi měl napovědět už ten absolutně nesmyslný název pořadu.(2.4.2016)

Musím podotknout, že Kanály skupiny NOVA prakticky nesleduji. U tohoto pořadu jsem ze zvědavosti udělal vyjímku a nelituji. Hodnotím po dvou dílech shlédnutých ze záznamu (bez reklam). Je to laciné a trapné, ale dobře jsem se u toho bavil a to je jediným cílem tohoto pořadu. Za to natruc zdejším intelektuálním odpadlíkům dávám 5*(3.4.2016)

Normálně jsem překvapenej, že na Nově normálně běží normální a zábavnej pořad. Účinkující slušný, převleky super, výkony někdy i hodně silný (jako emocionálně), sranda je, odsejpá to.. Co mě překvapuje úplně nejvíc, vůbec nic mi na tom nevadí. Zkrátka zábavnej, odpočinkovej pořad v sobotní TV. Za mě ok a palec nahoru.(3.4.2016)

• gatuso

Proste strasne neco....(4.4.2016)

• rewoluce

škoda že sa nedá hodnotiť ešte nižšie. Kľudne by som dal HNOJ! Byť autorom nejakého songu ktorý tak dokonale sprasili tak ich dám k súdu o milion eur! Odraz spoločnosti v ktorej žijeme a potom sa divíme, že naše deti žijú v lineárnom svete kde nepoznajú čo znamená pojem niečo potrebné vytvoriť..(6.4.2016)

• lunruj

Výborná práce maskérů a kostymérů, často slušné výkony účinkujících, jenže k čemu to, když je to celé neskutečně utahané. Moderátor bavič, v porotě jsou osobnosti, které mají smysl pro humor, stejně se dobrého vtipu dočkáme jen hodně zřídka. Nevím, jestli je to dáno nějakými interními pokyny, jestli je pořad taky nudí nebo čím to. Prostě naprosto nevyužitá možnost. Vydáváno za velkou show, ale vypadá to jako školní besídka, kde se všichni poplácávají po ramenou. Z velké míry to také zabíjí, že o nic nejde, žádné napětí, člověk už dopředu tuší, jaký kdo podá výkon, ví, kdo tam vystupuje a tak.(9.4.2016)

Za mě klobouk dolů, co tam někteří předvádějí. Nikdo tady by se to v životě nenaučil a plivat na to jen proto, že je to TV Nova a TV tvorba vůbec, je opravdu slaboduchý. Za mě palec hore :) Za Sokola hvězda navíc.(16.4.2016)

• Mrliš

Hnuuus!!!!!!!.... Nechutnej hnus jako celá NOVA. Proč vůbec takové bláto produkují?!!!!!! Ta část degenerovaných diváků, co to sledují včetně dalších "super" sejriálů produkovaných novou, vážně natolik podporuje tyto patoky, že je natáčí a pouštějí veřejně! Na to můžu říct jen to, že se stydím za takové diváky a převážně za tvůrce těchto sr....ek!!!!!!!!!(16.4.2016)

Televizní pořady nikdy nehodnotím, ale když vidím hodnocení k tomuto pořadu tak prostě musím. Tvoje tvář má známý hlas je po dlouhé době velmi zábavný a vtipný pořad. Žádné trapné X-krát ohrané scénky. Petra Rychlého je fajn vidět v něčem co umí a baví ho to, proti vyprávění trapných vtipů. David Kraus konečně dokazuje že není jenom "protekční spratek". Ivana Chýlková je dobrá snad ve všem, atd... atd... super nápad je určitě dosadit do role moderátora inteligentního Ondru Sokola místo ohraných tváří Mareš, Bouček apod... A co dokážou maskéři? Stačí se podívat na jeden díl. Za mě 4*, ale abych hodnocení trošku pomohl tak dávám 5*.(16.4.2016)

Velmi povedený pořad, který se řadí do kategorie "oddechový" a jako takový by měl být brán. Viděl jsem ho prozatím třikrát a vždy jsem se dobře bavil. Všechna čest maskérům, kteří odvádějí skvělou práci. Viděl jsem i slovenskou verzi, která se s tou českou nedá vůbec srovnávat, takže bychom měli být hrdí na to, že konečně máme zábavný pořad podstatně lepší jak Slováci. Pokud se to někomu nelíbí, tak ať na ro nekouká. Moralizování nepomůže a jde, v tomto přídaě, pouze o zábavu, která se Nově tentokrát povedla. Já se u něj opravdu bavím a s mnohým hodnocením "odpad" nesouhlasím.(17.4.2016)

Pořad, který si na nic nehraje, nic nepředstírá. Nehledají se špendlíčkem nové supertalenty, nikdo nemá patetické kecy o životních příbězích. Je to svižná, krystalická legrace, která dodává přesně to, co slibuje. Všichni se tam evidentně skvěle vyblbnou, a smekám především před maskéry. Zdejší odpady považuju za čiročiré ynteleguální pozérství, protože všechno je tu na profesionální, vkusné úrovni bez shazujícího pitvoření a laciných útoků na první signální. Díky, Novo, tohle se ti povedlo!(17.4.2016)

• lineker

Proboha, čím se to zas TV Nova rozhodla nás trestat! Absolutní estrádní bullshit. Dá se třeba i pochopit úsilí umělců v rámci přípravy na svoje výstupy, dá se ocenit práce maskérů a kostymérů, ale vše naprosto shazuje neuvěřitelně debilní formát především co se týká hodnocení. Jsme opět svědky neuvěřitelných výkonů, které nás naprosto odrovnávají, něčeho se už nedá překonat, čísel které jsou lepší než originál. Porotcovskou klišoidní střelbu vystřídá samorozdělovaní bodů a máme vítěze. Nevím zda dno TV zábavy již bylo dosaženo, ale já měl po jednom díle co jsem měl možnost vidět nutkavou touhu zvracet,(19.4.2016)

Nepůjdu zde s davem zatvrzelých intelektuálů a všeználků, kteří tomuhle pořadu dávájí odpad. Rovnou řeknu, že dívat se na to dá. Ne stále, ale občas si tento pořad zapnout neuškodí a dokáže to pobavit (pokud tedy od toho nečekáte Hardcore inteligentní palbu ala Nedělní chvilka poezie)...Některé výkony jsou zábavné a úctihodné. Další jsou zase slabší a některé absolutní karaoke styl. Moje rada tedy zní, nedejte na % zde na čsfd, ani na pesimistické recenze. Koukněte se na to sami a vytvořte si vlastní názor (jako u všeho).(23.4.2016)

• TheFuzimi

Pořád jsem nějak nepochopil, proč se to jmenuje "Tvoje tvář má známý hlas". "Tvoje tvář...", přitom každý vypadá jinak a každému ten ksicht přemalují, takže "tvoje tvář" ztrácí trochu význam, "... má známý hlas". Ano, to funguje, pokud zrovna účinkující není žena představující muže, nebo muž představující ženu. Pak nám to s hlasy krapet nesedí.(24.4.2016)

Náhodou parádní zábava ale všichni to samozřejmě zaujatě odsuzují. Je to parádní. :)(28.4.2016)

• film_fanda

Pokud v porotě bude sedět Kokrhák nemůžu hodnotit jinak. Slovenská verze je super, tohle je totální odpad.(1.5.2016)

Je to konečně něco jiného než otravná superstar. Jen stále nechápu proč televize vyhazujou peníze za nákup licencí zábavných pořadů a raději si nevymyslí něco svého.(20.5.2016)

Bez urážky, ale tady je vidět, jací jsou "odborníci" na CSFD nudní a divní lidé. Za celá ta léta Superstar a já nevim čeho všeho je tohle něco, kvůli čemu bych si klidně dobrovolně zapla Novu. Má to nápad, má to šmrnc, zábavu, sympatické soutěžící a místy i porotu. A po posledním čísle se králem tohoto pořadu stává David Kraus. Klobouk dolů a těším se na další díly.(20.5.2016)

• DžejPý

Opravdu netuším, jak hodnotit... Za nápad, aby se "známé" tváře převlékli za ještě "známější"? Za to, jak se "porotci" snaží vypotit něco oduševnělého (proč Janku, proč?)? Za moderování o ničem (proč Ondřeji, proč?)? Za to, jak se "náhodně" losuje? Totální odpad... Za práci maskérů? Za ty, co nemehla učí, co a jak mají dělat? Za Jakuba Koháka, který to celé má totálně na háku (a ještě mu za to, že z nich má srandu, platí)? Jo, ti si zaslouží potlesk. Kdyby se na porotu a vykecávání s celerbrytami (díky Ostraváku) vykašlali a nechali mě odhadovat, kdo je kdo, bylo by to pro podstatně stravitelnější. Ale takhle to není :((20.5.2016)

• JoeHallowman

Nějak potrádám smysl tohodle pořadu. Proč jako??, A proč je všude Sokol???(24.5.2016)

• mil@n

Hledání TV dna na pokračování ...(27.5.2016)

• Martin29

Dříve byly soutěže zajímavé to co se děje poslední dobou je hnus. Rychlému už asi nevydělává Ordinace v růžové sračce tak musí přejít hold jinam. Jinak nepovažuji za umění ani za humor, když se kdejaký kretén předělá na někoho slavného a zazpívá samozřejmě na playback a nedal bych moc za to, že ani nezpívá, ale otvírá jen hubu, aby se neřeklo . Úplně nejlepší jsou ty kecy typu zazpíval si to líp než ten původní z toho bych blil. Nejlepší komentář Korbitch(4.6.2016)

Tento pořád má jen dvě výhody. 1. Je super si připomenout staré legendy 2. Nikdy mě nepřestane fascinovat práce maskérů. To je vše 3hv.(4.6.2016)

• strigoii_mortii

X-tá recyklace showbiz mrtvol, která nemá vyjma rozpačitých pocitů co nabídnout...(9.6.2016)

• kratajirka

Mediální legalizace marihuany. Protože jinak mi nějak nedochází PROČ?(20.6.2016)

Spíše než pořad jako takový jsem občas sledoval jednotlivé klipy na youtube. Musím uznat, že ačkoliv jsem byl ze začátku k pořadu dost skeptický, tak některé výkony soutěžících mi skutečně vyrazily dech. K pobavení mi ovšem stačilo zhlédnout řekněme tak minutu z každého vystoupení - co se v pořadu vlastně dělo ty zbylé dvě hodiny, to nevím...(4.7.2016)

• wooloong

Viděla jsem všeho všudy poslední díl, abych si vyzkoušela na vlastní kůži, na čem okolí tak nadšeně ulítává. Maskérna odvedla většinou dobrou práci a někteří aktéři předvedli překvapivé výkony, ale toho zbytečného juchání, žvanění, okecávání a natahování bylo tolik, že jsem byla nakonec spíš otrávená než nadšená.(25.7.2016)

Vystoupení jsou to dobrá a zábavná. Jen té vaty mezi nimi je nějak moc.(2.8.2016)

Mně se to náhodou líbilo, rozhodně klobouk dolů před účinkujícími a maskéry. Nejvíce se mi líbila vystoupení Aničky Fialové a Ivy Pazderkové, o existenci první zmiňované jsem neměla ani tušení a Pazderkovou jsem považovala za průměrnou herečku, kterou jsem znala jen jako blbou blondýnu z Na stojáka, takže obě dvě dámy pro mě byly velmi příjemné překvapení. Co mě na pořadu štvalo bylo (možná to je jen můj dojem) často nepříliš upřímné reakce poroty.(19.8.2016)

• Milonak

Hov.o. Ale opravdu velkých rozměrů. Obecně nemám rád napodobování kohokoliv a také převlékání se za tuto osobu, ale tady to dostalo opravdu velké grády. Velice nerad si stěžuji na všechno - ale tady to prostě jinak nejde: absolutně nudný a uspávací moderátor Sokol, trapné výkony soutěžících a korunu tomu nasazují porotci. Ani jednomu z nich nevěřím ty jejich oslavné ódy na soutěžící, měli by mít trochu soudnosti a do ničeho takového nelézt. Ale když ono to zřejmě dobře cinká... Co mně ale vadí snad opravdu nejvíc, tak je takový ten falešně vytvářený obraz "naší super megaúspěšné show", kde jsou všichni jedna velká rodina a perfektně nás baví. Pro mě je tohle opravdové dno TV "zábavy". 1%(11.9.2016)

Nechci nikomu sahat do svědomí, ale připadá mi, že tu spousta lidí k tomuhle pořadu přistoupila rovnou s pocitem, že se jim to prostě nebude líbit. A ne a ne!!!. Já byl příjemně překvapen, 8 zpěváků/herců se docela snaží, porota samozřejmě v tomto formátu hlavně chválící, ale uměřeně vtipná a Sokol jako moderátor velmi pěkně překvapil. Je to prostě vytuněná verze wheels of musical impression v show Jimmyho Fallona. 75%(13.9.2016)

• JohnDenkey

Kdyby se nějaká blonďatá pipka nesnažila vystřihnout Eminemovo Without me, dal bych i jednu hvězdu.. Ale při jejím vystoupení jsem musel překonat takovou dávku trapnosti, že mě ze střídání grimas bolí obličej.(18.9.2016)

• Luke_00

Drouhou serii nova klasicky zabila (protoze kdyz se neco povedlo tak jak to znicit?!) reklamou. Po kazdem vystoupeni reklama! Neco neuviretelneho! Tudiz se porad stal nekoukatelnym!(23.9.2016)

• Sabres

Asi jsem to nepochopil,chlapi se převlíkají za ženy,ženy za muže. Zpěv asi zčásti playback... Rádoby vtipná porota a k čemu to je? Jedna hvězda za práci maskérů...(25.9.2016)

Přiznám se že po prvním díle který byl přehlídkou trapnosti a dal jsem zfleku odpad jsem tomu přišel na chuť a některé výkony to klobouk dolů. Jen mě irituje většina poroty zejména všudybýlek Kohák.(27.9.2016)

Absolutně nemůžu souhlasit s těmi názory tady. Podle mě jeden z nejlepších pořadů za poslední roky. Ondra jako moderátor naprosto excelentní! Soutěžící předvádějí úžasné výkony a s porotou je sranda. Za mě super! Hltám každý nový díl!(28.9.2016)

• Jarsey

Jedna hvězdička za poměrně originální zábavu, druhá... ani nevím, spíš asi se na to člověk podívá z nostalgie, že chce vidět českou celebritu, jak zvládne imitovat nějakého idola. Zklamal mě Ondřej Sokol, v Partičce možná válel, ale jako moderátor je snad ještě horší než Leoš Mareš!(3.10.2016)

• prasecak_cz

Budu dělat, že jsem nic neviděl. Vrchol buranství.(8.10.2016)

• matess22

Zase se mi udělalo u sledování tv (z 80% tv nova, v závěsu barandov..) špatně od žaludku. Tv zábava 21století je přinejmenším divná. Časteji potkávám i lidi poznamenané touto zábavou - je to normálně lékařská diagnóza.(22.10.2016)

• MrAldridge

Nic trapnějšího jsem za svých 33 let života ještě neviděl. Myslím, že i sami účinkující se musí cítit velice trapně, ale jak se říká peníze nesmrdí a když nic jiného neumí, musí si kupovat chleba z peněz obdržených za své absolutní znemožnění se.(22.10.2016)

• JerryPilsen

Zbytečný pořad na zbytečné televizi.(28.10.2016)

• stga

Ale jo, nápad dobrý, občas se něco povede - něco ne. Pazderková v první řadě (která se mi zdála lepší) jako soutěžící výborná, ale teď už mi tam to její sebestředné exhibování doslova se.. ! Vyměnit !(30.10.2016)

• Stalker85

Tvoje tvář má známý hlas...No...tak ten idiot kterej vymyslel tenhle název by zasloužil po hubě, protože tam ničí tvář nemá známý hlas. Název tohohle pořadu je dost zavádějící. A logiku to postrádá uplně stejně jako vtip a humor. Jediný kdo v týhle soutěži pochopil o co jde byl Petr Rychlý, který byl ze všech nejlepší a kupodivu nevyhrál...vyhrála to dorota která zprznila (ano zprznila) vše co měla v repertoáru. "Tvoje tvář" je naprostým odpadem televizní zábavy. Pořad který měl obrovský potenciál zlikvidovali jeho tvůrci hned v samotném začátku tím, že se snažili dělat humor za každou cenu a tím veškerou vtipnost zahrabali hluboko do útrob trapnosti...a aby toho nebylo málo...tak chlap s basem zpívá (s naprostou vážností) ženu s hláskem jak malá holčička a Ta která má hlásek jak ta holčička zpívá chlapa s hlasem jak zvon. achjo...kdyby to fakt bylo aspoň vtipný...ale neni! ODPAD(31.10.2016)

• ReMusiCZ

Poslech amatérů v této parodii na zpěváky mi rve uši víc než Eva s Vaškem, a to jsem se domníval, že nic horšího už není. Trapárna trapáren!(12.11.2016)

• Major776

Nuž tedy je velmi nepochopitelné, proč se naše "celebrity" či známé osobnosti (chápejte známé pouze v Česku ) pokoušejí napodobovat a ne vždy příliš dobře, jiné známé osobnosti ( známé většinou closvětově). A na to se fakt někdo dívá? A to opravdu někoho baví ? Nelze než-li nechápavě kroutit hlavou......(13.11.2016)

Co už tak český divák považuje za zábavu? 5 hodin denně na Fuckbooku? Ordošku? Fotbal? To už vám připadá trapné i umění druhých? Možná si to jeden týden vyzkoušejte a pak hodnoťte. Podle mě je to asi to nejlepší, co na Nově kdy vzniklo. Je to hravé, vtipné a výkony jsou někdy naprosto neuvěřitelné. Před koncem druhé řady spokojenost a těším se na tu třetí.(17.11.2016)

• krokoss

atˇ žije tv šajse a jejich supr zábava po 20 hodině(vlastně po celičký den)(20.11.2016)

• ForFan

Kdyby mi bylo 5, tak mě to možná baví. Bohužel je to totální sračka. Je mi líto těchto aktérů. Takhle ponížit sebe a svou rodinu v televizi... Být rodičem těchto jedinců, musí být opravdu těžké. Velice jsem zklamán z některých rádoby "osobností", které u mě klesly až na úplné dno žumpy této společnosti.(26.11.2016)

• Peddro

Vím, že to má své příznivce, ale viděl jsem jeden díl a travesti karaoke mě vážně neláká. Mrzí mě, že je český divák tak povrchní a nenáročný. Navíc je to koncipováno na genderismu a to velmi přehnaně, takže to divákům podsouvá současný úzus EU o nutnosti odstraňování rozdílů......(28.11.2016)

Lidi s váma musí být ale legrace ... :D Až někdy na porotu a malékdy nepovedená čísla je to dobrá zábava na nedělní večer... A Jan CIna boží herec....(4.12.2016)

• DarkSikorski

Aneb jak moc retardovaná může televizní "zábava" být. Sice jsem původně tomuto počinu dal jednu hvězdičku z toho prostého důvodu, že jsem si říkal, že maskéři, kostyméři a vůbec aktéři samotní do toho museli dát čas a úsilí, aby se aspoň tak nějak přiblížili vzorům, které mají napodobit. Nebo spíše parodovat. Ale ne. Prostě tak příšerná, nehorázná a retardovaná kravina si nezaslouží ani to hodnocení odpad, ale nižší tady není. Hudební? Kočka s hlavou ve svěráku vydává snesitelnější zvuky! Soutěžní? Jo. Soutěž, kdo ze sebe udělá většího blbce. Reality-TV? Tak jestli je tohle realita, tak se vracím k tvrdým drogám!(18.1.2017)

První díl show Tvoje tvář má známý hlas mě příjemně překvapil. Viděl jsem předtím jeden díl originální verze, a pak část slovenské mutace a upřímně jsem se děsil toho, co si pro nás televize Nova přichystala. Už originál byl docela peklo a slovenská verze byla snad ještě horší.(26.2.2017)

• GIN_

Asi by mě to ani nepřekvapilo, ale to by musely bejt 70. léta a já bych musel bejt ve východním německu. Na tohle fakt někdo kouká? Dvě hodiny?(2.3.2017)

Zoufalé časy vyžadují zoufalá řešení. Jelikož kvalita hudby klesla k absolutní nule, oceňuji toto řešení, jako zábavnou formu představení mládeži i trochy kvalitnější popové hudby z dob minulých, kterou bychom se měli inspirovat, ne na ni zapomínat. Mnohé tváře navíc zaslouží vysoké ocenění, nejvyšší však mistr tohoto pořadu Jan Cina! Pořadu lze vytknout mnohé, pořady novy jsou vesměs hanbou televize, avšak tato šou význam rozhodně má. Všichni, co dali odpad, zaslouží facku.(5.3.2017)

Ten koncept je podle mně super a smekám před tou náročností a výkony, nicméně jinak to stojí za hovno(11.3.2017)

• KubikLykon

1. řada byla dobrá, překvapilo to. 2. řada stála víceméně už za starou bačkoru a 3. řada stojí už za úplný hovno. Vše se stále opakuje a už je to trapný. Jedinej, kdo stále celkem pobaví, je Sokolík, jinak je to banda trapáků. Nejlíp by udělali, kdyby nás těhle "přeměn" ušětřili a těch 20K poslali na tu charitu rovnou. Omlouvám se účastníkům 1. řady, ale účastníci těch dalších řad Vám to naprosto, ale naprosto zkazili (Za mě máte aspoň 3★)...ale kvůli zbytku vystupujích a sedících v porotě, v dalších řadách, nemohu jinak, než-li dát ODPAD!(12.3.2017)

• Stanislaff

Naprosto nechutné!! Dejdar, Dyk a Háma děs běs. Lze ještě klesnout hlouběji? Předpokládám, že Nově to určitě půjde. Držím palce.(29.3.2017)

• oskiii

Útržkovitě shlédnuta 1.řada...20%. Další dvě pouze z upoutávek. A z těch lze vyčíst nulovou kvalitu. TV Nova jak se něčeho chytne, tak se toho drží...byť to má nulovou kvalitu. Tvoje tvář je, ve srovnání s jinými show, totální propadák. Všude to po první sérii ukončili, protože to nikoho neoslovilo. Jen TV Nova už realizovala třetí řadu toho paskvilu. Předpokládám že je to opět prošpikováno desítkami minut reklam. Trapný panák Sokol, trapný Kohák, vylízaná Pazderková....solidní hovní sestava. Výběr účinkujících příšerný :D Smutné je, že se seriózní umělci, kteří se estrádám vždy vyhýbali, nakonec nechali do tohoto paskvilu zlákat. Ale jo...každé zboží má svého kupce. Problém Novy je, že to zboží vytváří i přesto, že ho nikdo nechce.(1.4.2017)

• JanMarek

Soutěž, ve které si taxikář Háma a moderátorka ptáka Loskutáka hrají na světoznámé hvězdy a jejich výkony boduje instalatér z Tuchlovic. Je to fakt dno, východoevropská produkce jak vyšitá - nemáme nikoho slavného? No tak si na něj zahrajme! Viděl jsem jeden díl. Nějaký úplně neznámý chlap tam úplně otřesně napodoboval Tinu Turner, obecenstvo aplaudovalo ve stoje a porotce zamáčkl nostalgickou slzu, protože výkon to byl tak dokonalý, že mu to připomnělo koncert Tiny, na kterém kdysi byl.(9.4.2017)

• Ignitus.C

Běhá mi při tom mráz po zádech trapností! Jo, a mimochodem! Mohlo by se to jmenovat, Tvoje tvář má známý hlas - aneb nedělejte Eminema, nejde Vám to!(11.4.2017)

• Atilla

Tohle má být zábavné? No to mi ho vyndej! Další sračkonoidní hovadina.(16.9.2017)

Je to od TV Nova, to tady většině "kritiků" bude stačit k odpadu... Faktem je, že se v pořadu vystřídala hromada talentovaných lidí, některé výkony byly dechberoucí a Sokol jako moderátor do takového jednoduchého formátu komerční televize sedí. Je to určitě o třídu výš než zrůdnosti typu Superstar.(23.9.2017)

• MKV

Další televizní fraška v podání TV H@vna ... 25%(30.9.2017)

Vím, že si tu získám sympatie spousty filozofů a odborníků na umění, ale mě se to opravdu líbí. Viděl jsem všechny díly a vždy se těším na další. Podle mě soutěžíci vynakládají spoustu dřiny a nejde o to zazpívat dokonalejako originál, ale za týden nacvičit a zahrát co nejvěrněji kopii.... Samozřejmě se to někomu daří ví někomu míň, ale v tom je ta sranda. A když je vidět, že je to baví tím líp. Navíc je to proo ně podle mě šance ukázat široký rejstřík repertoaru. A k tomu si připomenu spoustu písniček. Pro mě za 5 hvězdiček...(30.9.2017)

• tulen

Viděl jsem jen pár kousků na youtube, tenhle typ natahované estrádní a lehce trapné zábavy mně míjí, je to taková trochu lepší travesty show ... Jedna hvězda za to, že něco bylo překvapivě slušně zazpívaný a maskérům se to občas taky povedlo.(24.10.2017)

• minilawman

Kdyby to zůstalo u první série, tak bych to vzal a dal bych i vyšší hodnocení. Je to pořad, který nevyhledávám, ničím mě neobohacuje, nepobaví mě...prostě nic. Fascinuje mě, když vystupující dokončí své otřesně zprzněné vystoupení a z poroty se jednohlasně ozve ... to bylo dokonalý, úžasný, super. Porota, moderátor i účinkující se snaží dělat zábavu, vtipy, které jsou spíše pro diváka s nízkou mentální úrovní. Vysílat to ve 20:20 v kterýkoliv den je zvěrstvo.(28.10.2017)

• hlavi

Neoriginální, neosobité, podřadné napodobování již zapomenutého podřadnými rychlokvaškami a zašlými slávami. K tomu navíc slizký samolibec Dejdar. Dekadence zábavy all inclusive.(8.11.2017)

• Dienzenhofer

25%(26.5.2018)

Čtyři hvězdy za mojí oblíbenou Aničku Fialovou v první řadě.... Pak už to šlo od desíti k pěti!(1.9.2018)

• Peggyyy02

Jediná česká soutěž, kterou z celého srdce nesnáším. Možná by mě i bavila, kdyby pouhých deset písniček nebylo roztahaných do dvou úmorných hodin plných reklam. Nejvíce však nemůžu vystát porotu. Jen samá chvála a chvála bez jediné kritiky a spousty "legrace" a "zábavy," jestli se tomu tak dá říkat. Achjo(7.9.2018)

• SilGhost

Moje hodnocení bude asi silně subjektivní hlavně z toho důvodu, že nemám rád hudební filmy. (ne však všechny, najdou se i vyjímky). A dále vím, že role se dají jen dobře obsadit hercem, který v podstatě nehraje, je jen přirozeně sám sebou a tu roli naplní lépe nebo hůře. A to pak film s dobrým scénářem vyzdvihne a pokud je scénář špatný, tak ani dobrý herec nepomůže. Tady nejsou ale žádné role jen bohapusté napodobování někoho, kde se stal díky svému zpěvu nebo tvorbě slavným. A o zpěvu jako takovém ani nemluvě. Připomíná mí to dětskou besídku jen s obsazením profesionály, kteří dostali za tu taškařici dobře zaplaceno. A proč to existuje - protože každý z nás je jiný a někomu se to i líbí třeba jen proto, že tam vystupují jeho oblíbení herci a zpívají známé písničky. Prostě to tak je. Kdyby to mělo malou sledovanost, tak by na tento pořad nikdo nedal peníze a my bychom se k tomuto nemuseli už nikdy vyjadřovat.(15.9.2018)

Ono záleží na tom, kdo jaký má hudební vkus. Většinu z toho co tam zpívají, tak neznám, nebo znám písničku, ale nevím jak se jmenuje a kdo ji v originále zpívá. Chvilku jsem se na to díval a docela mě to i bavilo. Hodně záleží na tom, co si kdo ze soutěžících vylosuje. Špatné to rozhodně není. Je to mnohem lepší než CESKO HLEDÁ SUPERSTAR!!! Tady je narozdíl od toho zábava a vtípky, ať už od Ondřeje Sokola, nebo Jakuba Koháka.(8.11.2018)

• DAJAAAA

4 hodiny sraček a reklam.Uplná ztráta času.(17.11.2018)

• Honza.Kavan

Člověk si řekne, že to jednou za rok stačí. Bohužel televize Nova si toto nemyslí a tak nám svoji ubohou tvorbou musí prznit poslední den roku 2018. Tato televize už u mě ztratila veškerou naději. To, co zde pár lidí předvádí nemá se zpěvem nic společného, je to pouhé ztrapňování hudby. Dal jsem tomu hodnocení odpad, protože poslouchat tuto faleš je nad moje možnosti. Televize by si měla uvědomit, že tento formát “show” je už starý a vymyslet něco záživného. Zlatá ČT.(31.12.2018)

Niekedy mám pocit, že všetko a už len z princípu hodnotíme negatívne. Nerozumiem tomu prečo, lebo toto je vyslovene talentová šou. Herci, alebo moderátori ukazujú svoj hudobný talent. Niektorí vedia spievať, niektorí napodobňovať, ďalší dobre tancujú...V neposlednom rade je skvelé sledovať úžasnú prácu maskérov, ktorí ich premieňajú na svetové hviezdy. Nerozumiem, čo je na tom nepozerateľné. Jediné prečo som jednu hviezdičku odobrala je že to často pôsobí ako travesty šou, pretože účinkujúci si vystúpenia losujú a tak na mužov často pripadnú ženské role(15.1.2019)

• GrooteLulu

Na to se fakt nedá dívat. Pokračování tzv. víkendových zábavných pořadů na té, či onaké stanici pro náctileté, aby se pak v pondělí o tom ve škole mohli bavit, jestli to viděl a jak to bylo boží, fakt už ne. Prvně jsme několik let čuměli jako voyeři na "partu na zabití se navzájem", pak jsme zas několik let zpívali, abychom našli nové zpěváky (ikdyž to bych pochopil), farmařili, hráli si na učitele "robinsona" tělocviku. Zapomněl jsem na něco? Teď si zas dělají ze sebe legraci různé hvězdy šoubysnysu. Teď už chybí, jen soutěž v malování, hraní divadelních scén, nebo domácí práce. "Miluju" tuhle zábavu komerčních stanic. Hlavně přežít podzim, zimu a těšit se každé pondělí do školy.(15.9.2019)

1.serii jsem neviděl celou , 2. Boží ,3. Nejlepší , 4. Upadá ,5.Shit a při sledování 6. Rady , to nejde , shit . Měli to ukončit .4/10(5.10.2019)

• Miba1

Tohle je takova sracka, ze si nezaslouzi ani komentovat.(12.10.2019)

• FuLister

Pokud u nás mají skoro větší úspěch revivalové kapely a jejich festy než autorské nové kapely, pak stejně tak není divu, že u nás má úspěch tento pořad, kde se nějaké "známé" hvězdy převlékají za jiné "známé" hvězdy. Pro normálního člověka s aspoň malou dávkou vkusu a pudu sebezáchovy může sloužit pouze jako mučení, pokud ho naštve manželka, jinak nedívatelná blivanina.(18.11.2019)