Komentáře uživatele Teron k tomuto TV seriálu

Původní Kačery mám rád dodnes, i když nepatřili k mé top toho, co se od Disneyho kdysi vysílalo a co jsem si ráno o víkendu nahrával na VHSky. K remakům a restartům přistupuju poslední roky s rezervovaností, protože za prvé kolikrát skoční mizerně, za druhé mi to přijde už jako taková rutina, že když nemají tvůrci nové nápady, tak oživí něco, co už ve sklepě chytá roky prach. Viděl jsem první screeny z tohohle, hrklo ve mě přesně někde mezi napětím a zděšením. Pak jsem si pustil na Yotube znělku...a pouštěl si ji až do zblbnutí. Delší pilot pak už zpečetil skutečnost, že tahle záležitost je naprostá bomba. Kačeři si zachovali všechno, co bylo krásné na původním seriálu a přenesli to s citem a přitom plnou aktualizací do dneška. Navíc jsou komplexnější a spousta toho, co v původních existovalo "tak nějak" bez hlubšího zdůvodnění, tady nabírá pevnější obrysy a už to není jen sbírka samostatných epizod bez centrální linie. Má to hloubku, má to šmrnc, neztratilo to nic z původní bláznivosti a krásně to složilo tým postav, které se prakticky bez omezení můžou vydávat do světa nebo světů, jak je zrovna nálada nebo jak okolnosti donutí.(17.6.2018)