Reklama

Reklama

Kačeří příběhy

(seriál)
  • USA DuckTales
Trailer
Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný
USA, (2017–2021), 26 h 15 min (Minutáž: 21–44 min)

Hudba:

Dominic Lewis

Hrají:

David Tennant, Ben Schwartz, Danny Pudi, Tony Anselmo, Beck Bennett, Kate Micucci, Bobby Moynihan, Toks Olagundoye, Eric Bauza, Josh Brener, Corey Burton (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(69)

Obsahy(1)

Skrblík McKačer již dávno pověsil na hřebík život plný výprav za dobrodružstvím a dalším bohatstvím. Místo toho se naplno věnuje svému podnikání v Kačerově. Když se však nečekaně setká se svými prasynovci, rošťáckými trojčaty Kulíkem, Dulíkem a Bubíkem, otevřou se dveře do minulosti plné tajemství, artefaktů a dobrodružství, kterému nakonec neodolá a vydá se opět do světa. Kromě nezbedných trojčat mu dělají společnost také hospodyně, paní Čvachtová a její vnučka Kačka a samozřejmě Skrblíkův pilot a šofér v jedné osobě, Rampa McKvák. Pamětníci se mohou také těšit na Rafany, Hamouna, Kačera Donalda, Šikulu, Zlatku, Magiku VonČáry, ale i na zbrusu nové postavy. Legendární Kačeří příběhy jsou zpět! (Disney Channel)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (30)

Soweek 

všechny recenze uživatele

4,5*. Kačeři jsou pro mě naprostá modla. V dětství jsem si dal každý víkend sakra záležet, abych nezaspal ráno Kačery a hltal jsem každou minutu. Kombinace klasické pohádky s dobrodružnými výpravami ala Indian Jones prostě byly boží a žádný jiný seriál se k tomu ani nepřiblížil. Remaku jsem se tedy docela bál, kort když jsem viděl první fotky a trochu jiný styl animace postaviček. Jenže jsem se obával naprosto zbytečně. Kačeři jsou zpět v plné síle, s původním humorem a dobrodružstvím za každým rohem. Výraznou změnou je větší důraz na dámské hrdinky, což může souviset s dnešní dobou. Čvachtová je silná sebevědomá žena a Kačka je větší číslo než všechny trojčata dohromady. Rejpalové si vždycky něco najdou, když budou chtít, ale moderní verze dle mého opravdu vzdává čest původním Duck Tales. Rampu nedabuje Heřmánek, ale smiřte se s tím. I tak je český dabing nadprůměrný. ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Urážka fanoušků (i) původního seriálu ?? Nenechte se vysmát !! Těžko hádat, zda by šlo v případě tohohle seriálového remaku k originálu přistupovat s ještě větší úctou a pokorou, než tomu právě tvůrci učinili.. Podobně jako původní Kačeři aktualizovali klasické disneyovky tak i tihle hravě aktualizují svůj předobraz, a to včetně samotné stripové předlohy, již evokují minimálně tím minimalistickým pozadím.. Nesmírně zdařilý projekt, který svými odkazy, vtípky i aktualizacemi či rozšiřováními baví a adoruje zároveň jako máloco.. ()

Reklama

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Nové Kačeří příběhy ctí originál (a krásně na něj odkazují), ale přitom jsou zcela samostatné a vlastně i mnohem zábavnější a z mého pohledu možná i lepší, než originál, na který ovšem nedám dopustit ani dnes a celým svým srdcem ho miluju. Skutečně výtečně napsané zápletky, trocha serializace, výborný příběh plný úžasně palčivých otázek (matka kluků) a zajímavých nových postav (neteř Magiky), víc prostoru pro Donalda, který v původním seriálu zoufale chyběl, kluci mají propracovanější charaktery a dají se rozeznat, znělka je pořád neskonale úžasná (a tahle její nová verze se mi fakt zamlouvá) a... no, pokud mě tady aspoň někdo trochu čte, asi ví, co přijde. Je v tom David Tennant. A jako Skrblík je fakt fenomenální. Trochu jsem se toho před premiérou bál, ale musím říct, že tyhle DuckTales absolutně předčily všechna má očekávání a dokážu si představit, že to dotáhnou na stovku dílů původního seriálu. Předpoklady k tomu mají. Jsou dynamické, napínavé, krásně akční i zábavné, v mnoha věcech originální, už v prvních dílech nabídly snad úplně všechny postavy, které nabídnout měly a krom toho mají tu poměrně originální animaci, která je ale fakt totálně výborná. Teď doufám, že se tvůrci dabingu neinspirují tím novým výtvorem a nenazpívají píseň podle verze číslo 2. Tenhle originál je ale naprosto výtečný a v tomto případě mu dám i přednost. Za 1.sérii 95% a přeju kačerům dlouhé trvání. ()

Janega 

všechny recenze uživatele

Nad animáciou postáv by Carl Barks zaplakal. Ale aspoň sa vyhli tej príšerné 3D animácií (Mickeyho klubík). Úvodná zvučka je dosť zavádzajúca. Z nej to totiž vyzerá, že sa bude jednať o dobrodružné výpravné príbehy, ktorých súčasťou by mal byť aj Káčer Donald, ktorý v staršom seriáli mal len epizódnu rolu. Vyzeralo to na návrat ku komiksovým koreňom káčerov. Toto všetko však spĺňa len pilotný diel. Buď sa totiž jedná len o prostoduché príbehy, kde hlavnými hrdinami sú len tie malé káčerovské trojčatá alebo ak sa už aj ide na nejakú tú dobrodružnú výpravu, tak jej potenciál je značne nevyužitý. A ani Donald sa v tomto seriáli nevyskytuje, tak často ako by sa mohlo zdať, čo je škoda, pretože veľmi dobre plní tú komickú funkciu. Škoda, že autori nemali väčšie ambície, než len nakrútiť ďalší nový Disney seriál, respektíve sa zviesť na úspešnej značke. ()

papaguy 

všechny recenze uživatele

Z grafického a výtvarného hlediska je tohle o dvě ligy výš, než původní série. Je téměř neuvěřitelné, že z jedné televizní stanice vypadne toto (nebo nebo třeba Myšák Mickey v retrostylu z roku 2013). A pak něco jako Mickey a závodníci či Mickeyho klubík, které považuji za čisté televizní zlo a dno tv zábavy pro děti. ()

Galerie (128)

Zajímavosti (8)

  • Když Goofy ukáže Donaldovi fotky své rodiny, můžeme na jedné z nich vidět, jak se svým synem Maxem jede na horské dráze z filmu Goofy na výletě (1995). (LaserJet)
  • Tento díl opět poukazuje na propojenost animovaných světů Walta Disneyho, kde tentokrát můžeme vidět celou partu ze seriálu Rychlá rota (od r. 1989). (LaserJet)

Reklama

Reklama