poster

Kačeří příběhy (TV seriál)

 • USA

  DuckTales

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2017–2021, 26 h 15 min (Minutáž: 21–44 min)

Hudba:

Dominic Lewis

Hrají:

David Tennant, Ben Schwartz, Danny Pudi, Tony Anselmo, Beck Bennett, Kate Micucci, Bobby Moynihan, Toks Olagundoye, Eric Bauza, Josh Brener, Corey Burton, Keith Ferguson, Kimiko Glenn, Allison Janney, Margo Martindale, Lin-Manuel Miranda, Jim Rash, Paul F. Tompkins, Jason Marsden, Keone Young, Catherine Tate, Fred Tatasciore, BD Wong, Jennifer Hale, Marc Evan Jackson, Robin Atkin Downes, Bassem Youssef, Carlos Alazraqui, Michael Chiklis, Chris Diamantopoulos, Nia Vardalos, Jim Cummings, Michael Bell, Tara Strong, Andrea Libman, David Kaye, Kari Wahlgren, Yuri Lowenthal, Tara Platt, Selenis Leyva, Tom Kenny, Natasha Rothwell, John DiMaggio, Grey Griffin, Arturo del Puerto, Paget Brewster, Russi Taylor, Jack McBrayer, Bill Fagerbakke, Julie Bowen, Lance Reddick, Jameela Jamil, Libe Barer, Stephen Root, Don Cheadle, Jaleel White, Bill Farmer, Abby Ryder Fortson, Jason Mantzoukas, Jeff Bennett, Retta, Hynden Walch, Greg Cipes, Tress MacNeille, Bebe Neuwirth, Dominic Lewis, Cary-Hiroyuki Tagawa, Tamlyn Tomita, John Gemberling, Kristofer Hivju, Giancarlo Esposito, Amy Sedaris, Rob Paulsen, Doug Jones, Clancy Brown, Selma Blair, James Marsters, John Hodgman, Nestor Carbonell, Stephanie Beatriz, James Monroe Iglehart, Flula Borg, Michelle Gomez, Graham McTavish, Ashley Jensen, Hugh Bonneville, April Winchell
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jaro.Krafcik
  ***

  Kačerovo 2, ale inak žiadna sláva niektoré tie epizódy boli fakt iba priemerne ale občas kačerí príbehy zabavili. Aj keď už nie som najmladší, predsa len seriál je cielený pre detské publikum. Hlavne že to davajú na disney channel. Ja som to na tomto programe nepozeral, vôbec ani neviem kedy som ho prestal pozerávať ale sú to roky a roky dozadu. Samozrejme aj na kačerovo si pamätam veľmi málo. Ale určite bolo lepšie ako toto nové spracovanie aj keď animácia nebola najhoršia. Ako som už spomínal pre mladšie publikum ako vyšité. 3*(14.2.2021)

 • Janega
  ***

  Nad animáciou postáv by Carl Barks zaplakal. Ale aspoň sa vyhli tej príšerné 3D animácií (Mickeyho klubík). Úvodná zvučka je dosť zavádzajúca. Z nej to totiž vyzerá, že sa bude jednať o dobrodružné výpravné príbehy, ktorých súčasťou by mal byť aj Káčer Donald, ktorý v staršom seriáli mal len epizódnu rolu. Vyzeralo to na návrat ku komiksovým koreňom káčerov. Toto všetko však spĺňa len pilotný diel. Buď sa totiž jedná len o prostoduché príbehy, kde hlavnými hrdinami sú len tie malé káčerovské trojčatá alebo ak sa už aj ide na nejakú tú dobrodružnú výpravu, tak jej potenciál je značne nevyužitý. A ani Donald sa v tomto seriáli nevyskytuje, tak často ako by sa mohlo zdať, čo je škoda, pretože veľmi dobre plní tú komickú funkciu. Škoda, že autori nemali väčšie ambície, než len nakrútiť ďalší nový Disney seriál, respektíve sa zviesť na úspešnej značke.(23.7.2018)

 • filmmovier
  *****

  Nové Kačeří příběhy ctí originál (a krásně na něj odkazují), ale přitom jsou zcela samostatné a vlastně i mnohem zábavnější a z mého pohledu možná i lepší, než originál, na který ovšem nedám dopustit ani dnes a celým svým srdcem ho miluju. Skutečně výtečně napsané zápletky, trocha serializace, výborný příběh plný úžasně palčivých otázek (matka kluků) a zajímavých nových postav (neteř Magiky), víc prostoru pro Donalda, který v původním seriálu zoufale chyběl, kluci mají propracovanější charaktery a dají se rozeznat, znělka je pořád neskonale úžasná (a tahle její nová verze se mi fakt zamlouvá) a... no, pokud mě tady aspoň někdo trochu čte, asi ví, co přijde. Je v tom David Tennant. A jako Skrblík je fakt fenomenální. Trochu jsem se toho před premiérou bál, ale musím říct, že tyhle DuckTales absolutně předčily všechna má očekávání a dokážu si představit, že to dotáhnou na stovku dílů původního seriálu. Předpoklady k tomu mají. Jsou dynamické, napínavé, krásně akční i zábavné, v mnoha věcech originální, už v prvních dílech nabídly snad úplně všechny postavy, které nabídnout měly a krom toho mají tu poměrně originální animaci, která je ale fakt totálně výborná. Teď doufám, že se tvůrci dabingu neinspirují tím novým výtvorem a nenazpívají píseň podle verze číslo 2. Tenhle originál je ale naprosto výtečný a v tomto případě mu dám i přednost. Za 1.sérii 95% a přeju kačerům dlouhé trvání.(8.3.2018)

 • Soweek
  ****

  4,5*. Kačeři jsou pro mě naprostá modla. V dětství jsem si dal každý víkend sakra záležet, abych nezaspal ráno Kačery a hltal jsem každou minutu. Kombinace klasické pohádky s dobrodružnými výpravami ala Indian Jones prostě byly boží a žádný jiný seriál se k tomu ani nepřiblížil. Remaku jsem se tedy docela bál, kort když jsem viděl první fotky a trochu jiný styl animace postaviček. Jenže jsem se obával naprosto zbytečně. Kačeři jsou zpět v plné síle, s původním humorem a dobrodružstvím za každým rohem. Výraznou změnou je větší důraz na dámské hrdinky, což může souviset s dnešní dobou. Čvachtová je silná sebevědomá žena a Kačka je větší číslo než všechny trojčata dohromady. Rejpalové si vždycky něco najdou, když budou chtít, ale moderní verze dle mého opravdu vzdává čest původním Duck Tales. Rampu nedabuje Heřmánek, ale smiřte se s tím. I tak je český dabing nadprůměrný.(23.1.2021)

 • Tommassi3
  ****

  Urážka fanoušků (i) původního seriálu ?? Nenechte se vysmát !! Těžko hádat, zda by šlo v případě tohohle seriálového remaku k originálu přistupovat s ještě větší úctou a pokorou, než tomu právě tvůrci učinili.. Podobně jako původní Kačeři aktualizovali klasické disneyovky tak i tihle hravě aktualizují svůj předobraz, a to včetně samotné stripové předlohy, již evokují minimálně tím minimalistickým pozadím.. Nesmírně zdařilý projekt, který svými odkazy, vtípky i aktualizacemi či rozšiřováními baví a adoruje zároveň jako máloco..(27.1.2019)

 • - Tento díl opět poukazuje na propojenost animovaných světů Walta Disneyho, kde tentokrát můžeme vidět celou partu ze seriálu Rychlá rota (od r. 1989). (LaserJet)

 • - Když Goofy ukáže Donaldovi fotky své rodiny, můžeme na jedné z nich vidět, jak se svým synem Maxem jede na horské dráze z filmu Goofy na výletě (1995). (LaserJet)

 • - Tony Anselmo namluvil Kačera Donalda jak v současném remaku, tak i v původních Kačeřích příbězích z roku 1987. (LaserJet)