Komentáře uživatelů k filmu (22)

 • novoten
  ****

  Jako dárek fanouškům dvě dekády po vzniku filmu možná trochu nevděčné, ale pro mě, jako pro diváka, který si ztracené kousky poskládal nedlouho po obou sériích klasického Twin Peaks a jen pár desítek hodin po Fire Walk with Me, jde o příjemné loučení s původní formou seriálu a o poslední nádech před jeho návratem, ať už mi má přinést cokoli. Nejvíc potěší pár scén, které rozšiřují samotný konec druhé sezóny a nejvíc rozesmutní všechno, co nějak souvisí s Laurou, jejíž osud mi i tentokrát přivodil pěkných pár slz. I AM the Muffin!(16.7.2017)

 • Slasher
  ***

  Tento soubor extra scén jsem si nechal až jako poslední (pominu-li knihu), i proto, že mi vůbec nesedlo FWWM - sice podstatný díl do skládačky, ale dění před vraždou mě tolik neba, nemůžu vystát Lauru jako "herečku" a vůbec takový to přehnaný twinpeaksácký Beverly Hills... Každopádně tohle lepší, i přes bonusovou povahu působilo kompaktně, jsou tu kousky jako box FBI s debilem z Deer Meadow PD, rozšířený Bowie a temná sešlost "nad večerkou". Mimochodem Moira Kelly by zdá se byla mnohem snesitelnější Donna.(10.9.2017)

 • pan Hnědý
  ****

  Lynchovo nadechnutí k nové záhadě Twin Peaks, ale odpověď je tam ve vzdálené budoucnosti, v jiné galaxií.(20.3.2016)

 • eraserhead666
  ****

  "Z čistého vzduchu. Sestoupili jsme z čistého vzduchu." Po hodně rozpačité třetí sérii jsem potřeboval spravit chuť a tak jsem byl moc rád, když jsem zjistil, že existuje tenhle návrat do starých dobrých časů. Některé scény pomáhají, u některých je jasné, proč byly vystřiženy (dobrá, ale hrozně dlouhá boxovací scéna), jiné ukazují, že FWWM mohlo mít i tři hodiny a nijak by to nevadilo. Hodně mě potěšily scény s Teresou Banksovou, mou oblíbenou postavou, u níž jsem trochu doufal, že nám Lynch jednou odvypráví její příběh. Tak alespoň takto zprostředkovaně. Taky Lauřina matka dostala více prostoru a ty scény s ní jsou hodně fajn, dokonce se zde i nahlas směje. Na rozdíl od třetí série TP, tohle je skutečný návrat domů.(3.10.2018)

 • GodComplex
  ****

  Tohle nema smysl hodnotit jako samostatny film, ale pokud vas zajimaji zahady Twin Peaks a chcete dalsi kousky mozaiky k rozlusteni podstaty vseho, pak tyhle vystrizene a prodlouzene sceny prijdou velmi vhod. 7/10(9.9.2017)

 • beran-ek
  ***

  Těžko samostatně hodnotit pospojované vystřižené scény z Fire Walk with Me. Daleko lepší by samozřejmě byla nějaká speciální prodloužená edice (přesto, že by měla 4 hodiny). Jde o rozvinutí nějakých scén a ukázka zbytku postav vystřižených z původní filmu, jelikož nijak neovlivňovali děj. Oceňuji větší prostor pro matku Laury Palmerové (Sarah), kde konečně nevypadá jako nonstop sjetá a až neuvěřitelně nepřirozená a především rozvinutější závěr s Annie. 5/10.(27.5.2017)

 • L_O_U_S
  ***

  Jak hodnotit soubor nepoužitých scén? Je škoda, že se Lynchovi nepodařilo alespoň některé z nich umístit do Twin Peaks: Ohni, se mnou pojď, na druhou stranu je pravda, že snad kromě závěru s Annie žádná z nich děj nijak neposouvá. Na třetí stranu bych ve zmíněném filmu raději viděl některé staré známé než celkem zbytečné Tremondovy. (1 154.)(18.11.2016)

 • ledzepfan
  *****

  Doprdele-co?!! Další hodnocení a koment, který se mi prostě jen tak vypařil... Znovu to smolit nebudu-smůla..(11.10.2016)

 • JohnMiller
  ***

  Bolo mi príjemné vrátiť sa na chvíľku opäť do Twin Peaks a nazrieť do príbehu s niektorými vystrihnutými, nepoužitými alebo alternatívnymi zábermi ale dokopy to nefunguje, radšej to v remastru mohli pridať medzi pôvodný materiál ako predĺženú verziu, lebo napríklad ja osobne som sa v tom strácal, nevedel som, až na scénky vo Wigwame, že do ktorej časti čo patrí. Ale inak musím pochváliť, že niektoré okamihy mi nahnali strach..(4.6.2016)

 • zdepapepa
  *

  Cca 92 minut, které klidně mohlo být zkráceno na 10-15 minut a přidáno k TP:FWWM. Pro fanoušky seriálu a řešení záhady jménem Twin Peaks je to ovšem povinnost sledovat, jelikož se tu nachází dalších pár částí skládačky, byť za cenu toho, že je to o něco méně tajemné než TP:FWWM. Většinou se jedná o ilustrační scény k replikám, které ve filmu a v seriálu zazněly nebo o prohloubení charakteru některých postav. Až na těch výše zmíněných 10-15 minut to tak na ději nepřidá.(15.4.2017)

 • LeoH
  ***

  Jak asi hodnotit slepené vystřižené scény ze skoro čtvrtstoletí starého prequelu k (pro některé) nejzásadnějšímu seriálu všech dob? Nejvděčnějším divákem by měl být ten, kdo seriálu propadl, filmem byl trochu zklamaný (i když si k němu třeba posléze cestu taky našel) a léta dumal, jestli by mu nesestříhaná verze přinesla větší uspokojení (že by neodhalila žádná zásadní tajemství, bylo jasné z dávno zveřejněného kompletního scénáře). Po rozechvělém zhlédnutí Missing Pieces může ovšem takový divák leda nostalgicky pokývat hlavou, poctivě si říct, že stejně neví, i když jako setkání s milovanými postavami a zhmotnění tušeného to bylo hezké, a dál doufat, že připravované pokračování seriálu bude plnohodnotným návratem do kdysi tak bystře plynoucí řeky.(18.10.2016)

 • VanTom
  ***

  Jako ani se nedivím, že pásmo vystřižených a prodloužených záběrů nedává samostatně o nic menší smysl, než celý 'Ohni se mnou pojď'. :-) Právě jeho znalost a "uchovanost" v paměti je však naprosto zásadní a nezbytná. Sled vcelku ucelených scének potěšil a překvapilo mě, kolik starých známých se do finální podoby filmu nedostalo.(21.5.2018)

 • Evander
  ***

  Samo o sobě naprosto zbytečné. Buď tyto scény měly být součástí původního filmu nebo měly vzniknout dva filmy s rozumným časovým odstupem i stopáží nebo toto nemělo jít do světa vůbec. Twin Peaks je vynikající seriál, tak nechci být přehnaně kritický, ale už původní film za moc nestál a tento počin do něj jen doplňuje několik různých útržků, které samy o sobě nedávají žádný smysl.(14.7.2016)

 • palo272
  ***

  Ťažko hodnotiť Missing Pieces ako film. Ide o zaujímavý bonus - pohľad na to, čo všetko bolo súčasťou pôvodných Lynchových plánov. Taktiež možno zaujímavé pozeranie pre strihačov a tých, ktorých zaujíma dramaturgia filmu. Ako fanúšik by som tomu mohol dať rovnako 5*, tak ako aj nehodnotiť, preto som sa rozhodol urobiť kompromis. Rád som však videl v malých úlohach postavy zo seriálu v rozpoložení tesne pred vraždou Laury Palmerovej, i keď ich nezaradenie do výsledného celku, myslím, filmu pomohlo. Možno mohla zostať vo filme scéna u Haywordovcov predznamenávajúca motív anjelov. Zaujímave bolo tiež zistenie, že aj postava Davida Bowieho mala pripravenú svoju líniu.(24.3.2017)

 • Alexandre
  ****

  Je těžké hodnotit několik vystřižených scén poskládaných jako celek. Po pravdě - jako celek to ani fungovat nemůže. Já si před zhlédnutím zopakoval seriál i celovečerní film, takže jsem neměl problém dát si věci do souvislostí a pochopit jisté záležitosti. Ovšem pokud se na to koukne někdo po delší odmlce, tak mu to asi moc neřekne, a chápu to. Twin Peaks miluji a miluji i tenhle doplněk. Ideální by bylo, kdyby to bylo zakomponováno ve filmu z roku 1992. Na druhou stranu by ten film měl ale přes 3 a půl hodiny... Takže by se o tom dala vést debata. Každopádně to beru tak jak to je - bloudění v Lynchově fantazii je pro mě luxusním zážitkem.(6.7.2016)

 • Raziel_cz
  ****

  Trochu škoda, žen evyšel nějaký supercut tohohle a Fire Walk With Me, protože vystříhané scény ten film rozšiřují dost zásadně. Laura je najednou docela snesitelný charakter, je vidět skoro idylická domácnost Palmerových, což dává nastávající situaci kolem Lelanda a Laury ještě hnusnější fazónu, je tu ví FBI a Jeffriese, je tu večerka a elektřina, je tady spousta setupů do budoucna a vůbec nápadů, které si Lynch musel kvůli studiu nechat až do The Return. Prostě: je docela důležité to vidět, abyste si doplnili i ty poslední mezery v příběhu Twin Peaks. A protože si to Lynch sám zeditoval do de facto devadesátiminutového filmu, je i příjemné na to koukat. Tedy, samostatně by to nefungovalo, musíte mít v paměti FWWM. Pak to šlape a není problém se orientovat. Jediná škoda je, že nevyšel rovnou tříhodinový supercut.(30.10.2017)

 • Ceda
  *****

  Připadlo mi to legrační, Harry! Rozumíte? Připadalo mi to legrační...(2.3.2017)

 • Aywes
  ****

  V současné době shlédnutí těchto vystřižených scén nenabízí žádné odpovědi. Pokud jste rozkoukali třetí sérii Twin Peaks, tak už máte většinu odpovědí. Pořád jde ale o krásnou demonstraci Lynchovi tvorby. Doporučeno jen nenabaženým fanouškům seriálu a hlavně filmu. Ostatní ať se vyhnout obloukem.(19.8.2017)

 • toso7777
  ****

  Dodatok na bluray od Lyncha k filmu. Jedná sa o vystrihnuté scény z filmu. Odporúčam si to pozrieť hned po filme :) Pre mňa je najzaujímavejšia posledná scéna :) ktorá mohla vklude ostať aj vo filme(5.2.2017)

 • timmy321
  ***

  Scény, co se nevešly do filmu Twin Peaks: Ohni se mnou pojď. Pro nikoho jiného než pro fanoušky seriálu nemá tento "film" smysl.(18.3.2017)

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace