Jako dárek fanouškům dvě dekády po vzniku filmu možná trochu nevděčné, ale pro mě, jako pro diváka, který si ztracené kousky poskládal nedlouho po obou sériích klasického Twin Peaks a jen pár desítek hodin po Fire Walk with Me, jde o příjemné loučení s původní formou seriálu a o poslední nádech před jeho návratem, ať už mi má přinést cokoli. Nejvíc potěší pár scén, které rozšiřují samotný konec druhé sezóny a nejvíc rozesmutní všechno, co nějak souvisí s Laurou, jejíž osud mi i tentokrát přivodil pěkných pár slz. I AM the Muffin!(16.7.2017)

Lynchovo nadechnutí k nové záhadě Twin Peaks, ale odpověď je tam ve vzdálené budoucnosti, v jiné galaxií.(20.3.2016)

Jak hodnotit soubor nepoužitých scén? Je škoda, že se Lynchovi nepodařilo alespoň některé z nich umístit do Twin Peaks: Ohni, se mnou pojď, na druhou stranu je pravda, že snad kromě závěru s Annie žádná z nich děj nijak neposouvá. Na třetí stranu bych ve zmíněném filmu raději viděl některé staré známé než celkem zbytečné Tremondovy. (1 154.)(18.11.2016)

Těžko samostatně hodnotit pospojované vystřižené scény z Fire Walk with Me. Daleko lepší by samozřejmě byla nějaká speciální prodloužená edice (přesto, že by měla 4 hodiny). Jde o rozvinutí nějakých scén a ukázka zbytku postav vystřižených z původní filmu, jelikož nijak neovlivňovali děj. Oceňuji větší prostor pro matku Laury Palmerové (Sarah), kde konečně nevypadá jako nonstop sjetá a až neuvěřitelně nepřirozená a především rozvinutější závěr s Annie. 5/10.(27.5.2017)

Doprdele-co?!! Další hodnocení a koment, který se mi prostě jen tak vypařil... Znovu to smolit nebudu-smůla..(11.10.2016)

Bolo mi príjemné vrátiť sa na chvíľku opäť do Twin Peaks a nazrieť do príbehu s niektorými vystrihnutými, nepoužitými alebo alternatívnymi zábermi ale dokopy to nefunguje, radšej to v remastru mohli pridať medzi pôvodný materiál ako predĺženú verziu, lebo napríklad ja osobne som sa v tom strácal, nevedel som, až na scénky vo Wigwame, že do ktorej časti čo patrí. Ale inak musím pochváliť, že niektoré okamihy mi nahnali strach..(4.6.2016)

• zdepapepa

Cca 92 minut, které klidně mohlo být zkráceno na 10-15 minut a přidáno k TP:FWWM. Pro fanoušky seriálu a řešení záhady jménem Twin Peaks je to ovšem povinnost sledovat, jelikož se tu nachází dalších pár částí skládačky, byť za cenu toho, že je to o něco méně tajemné než TP:FWWM. Většinou se jedná o ilustrační scény k replikám, které ve filmu a v seriálu zazněly nebo o prohloubení charakteru některých postav. Až na těch výše zmíněných 10-15 minut to tak na ději nepřidá.(15.4.2017)

Jak asi hodnotit slepené vystřižené scény ze skoro čtvrtstoletí starého prequelu k (pro některé) nejzásadnějšímu seriálu všech dob? Nejvděčnějším divákem by měl být ten, kdo seriálu propadl, filmem byl trochu zklamaný (i když si k němu třeba posléze cestu taky našel) a léta dumal, jestli by mu nesestříhaná verze přinesla větší uspokojení (že by neodhalila žádná zásadní tajemství, bylo jasné z dávno zveřejněného kompletního scénáře). Po rozechvělém zhlédnutí Missing Pieces může ovšem takový divák leda nostalgicky pokývat hlavou, poctivě si říct, že stejně neví, i když jako setkání s milovanými postavami a zhmotnění tušeného to bylo hezké, a dál doufat, že připravované pokračování seriálu bude plnohodnotným návratem do kdysi tak bystře plynoucí řeky.(18.10.2016)

Samo o sobě naprosto zbytečné. Buď tyto scény měly být součástí původního filmu nebo měly vzniknout dva filmy s rozumným časovým odstupem i stopáží nebo toto nemělo jít do světa vůbec. Twin Peaks je vynikající seriál, tak nechci být přehnaně kritický, ale už původní film za moc nestál a tento počin do něj jen doplňuje několik různých útržků, které samy o sobě nedávají žádný smysl.(14.7.2016)

Ťažko hodnotiť Missing Pieces ako film. Ide o zaujímavý bonus - pohľad na to, čo všetko bolo súčasťou pôvodných Lynchových plánov. Taktiež možno zaujímavé pozeranie pre strihačov a tých, ktorých zaujíma dramaturgia filmu. Ako fanúšik by som tomu mohol dať rovnako 5*, tak ako aj nehodnotiť, preto som sa rozhodol urobiť kompromis. Rád som však videl v malých úlohach postavy zo seriálu v rozpoložení tesne pred vraždou Laury Palmerovej, i keď ich nezaradenie do výsledného celku, myslím, filmu pomohlo. Možno mohla zostať vo filme scéna u Haywordovcov predznamenávajúca motív anjelov. Zaujímave bolo tiež zistenie, že aj postava Davida Bowieho mala pripravenú svoju líniu.(24.3.2017)

Je těžké hodnotit několik vystřižených scén poskládaných jako celek. Po pravdě - jako celek to ani fungovat nemůže. Já si před zhlédnutím zopakoval seriál i celovečerní film, takže jsem neměl problém dát si věci do souvislostí a pochopit jisté záležitosti. Ovšem pokud se na to koukne někdo po delší odmlce, tak mu to asi moc neřekne, a chápu to. Twin Peaks miluji a miluji i tenhle doplněk. Ideální by bylo, kdyby to bylo zakomponováno ve filmu z roku 1992. Na druhou stranu by ten film měl ale přes 3 a půl hodiny... Takže by se o tom dala vést debata. Každopádně to beru tak jak to je - bloudění v Lynchově fantazii je pro mě luxusním zážitkem.(6.7.2016)

Připadlo mi to legrační, Harry! Rozumíte? Připadalo mi to legrační...(2.3.2017)

Dodatok na bluray od Lyncha k filmu. Jedná sa o vystrihnuté scény z filmu. Odporúčam si to pozrieť hned po filme :) Pre mňa je najzaujímavejšia posledná scéna :) ktorá mohla vklude ostať aj vo filme(5.2.2017)

Scény, co se nevešly do filmu Twin Peaks: Ohni se mnou pojď. Pro nikoho jiného než pro fanoušky seriálu nemá tento "film" smysl.(18.3.2017)