Jako dárek fanouškům dvě dekády po vzniku filmu možná trochu nevděčné, ale pro mě, jako pro diváka, který si ztracené kousky poskládal nedlouho po obou sériích klasického Twin Peaks a jen pár desítek hodin po Fire Walk with Me, jde o příjemné loučení s původní formou seriálu a o poslední nádech před jeho návratem, ať už mi má přinést cokoli. Nejvíc potěší pár scén, které rozšiřují samotný konec druhé sezóny a nejvíc rozesmutní všechno, co nějak souvisí s Laurou, jejíž osud mi i tentokrát přivodil pěkných pár slz. I AM the Muffin!(16.7.2017)

Tento soubor extra scén jsem si nechal až jako poslední (pominu-li knihu), i proto, že mi vůbec nesedlo FWWM - sice podstatný díl do skládačky, ale dění před vraždou mě tolik neba, nemůžu vystát Lauru jako "herečku" a vůbec takový to přehnaný twinpeaksácký Beverly Hills... Každopádně tohle lepší, i přes bonusovou povahu působilo kompaktně, jsou tu kousky jako box FBI s debilem z Deer Meadow PD, rozšířený Bowie a temná sešlost "nad večerkou". Mimochodem Moira Kelly by zdá se byla mnohem snesitelnější Donna.(10.9.2017)

Lynchovo nadechnutí k nové záhadě Twin Peaks, ale odpověď je tam ve vzdálené budoucnosti, v jiné galaxií.(20.3.2016)

Tohle nema smysl hodnotit jako samostatny film, ale pokud vas zajimaji zahady Twin Peaks a chcete dalsi kousky mozaiky k rozlusteni podstaty vseho, pak tyhle vystrizene a prodlouzene sceny prijdou velmi vhod. 7/10(9.9.2017)

Jak hodnotit soubor nepoužitých scén? Je škoda, že se Lynchovi nepodařilo alespoň některé z nich umístit do Twin Peaks: Ohni, se mnou pojď, na druhou stranu je pravda, že snad kromě závěru s Annie žádná z nich děj nijak neposouvá. Na třetí stranu bych ve zmíněném filmu raději viděl některé staré známé než celkem zbytečné Tremondovy. (1 154.)(18.11.2016)

Těžko samostatně hodnotit pospojované vystřižené scény z Fire Walk with Me. Daleko lepší by samozřejmě byla nějaká speciální prodloužená edice (přesto, že by měla 4 hodiny). Jde o rozvinutí nějakých scén a ukázka zbytku postav vystřižených z původní filmu, jelikož nijak neovlivňovali děj. Oceňuji větší prostor pro matku Laury Palmerové (Sarah), kde konečně nevypadá jako nonstop sjetá a až neuvěřitelně nepřirozená a především rozvinutější závěr s Annie. 5/10.(27.5.2017)

Doprdele-co?!! Další hodnocení a koment, který se mi prostě jen tak vypařil... Znovu to smolit nebudu-smůla..(11.10.2016)

• zdepapepa

Cca 92 minut, které klidně mohlo být zkráceno na 10-15 minut a přidáno k TP:FWWM. Pro fanoušky seriálu a řešení záhady jménem Twin Peaks je to ovšem povinnost sledovat, jelikož se tu nachází dalších pár částí skládačky, byť za cenu toho, že je to o něco méně tajemné než TP:FWWM. Většinou se jedná o ilustrační scény k replikám, které ve filmu a v seriálu zazněly nebo o prohloubení charakteru některých postav. Až na těch výše zmíněných 10-15 minut to tak na ději nepřidá.(15.4.2017)

Bolo mi príjemné vrátiť sa na chvíľku opäť do Twin Peaks a nazrieť do príbehu s niektorými vystrihnutými, nepoužitými alebo alternatívnymi zábermi ale dokopy to nefunguje, radšej to v remastru mohli pridať medzi pôvodný materiál ako predĺženú verziu, lebo napríklad ja osobne som sa v tom strácal, nevedel som, až na scénky vo Wigwame, že do ktorej časti čo patrí. Ale inak musím pochváliť, že niektoré okamihy mi nahnali strach..(4.6.2016)

Jak asi hodnotit slepené vystřižené scény ze skoro čtvrtstoletí starého prequelu k (pro některé) nejzásadnějšímu seriálu všech dob? Nejvděčnějším divákem by měl být ten, kdo seriálu propadl, filmem byl trochu zklamaný (i když si k němu třeba posléze cestu taky našel) a léta dumal, jestli by mu nesestříhaná verze přinesla větší uspokojení (že by neodhalila žádná zásadní tajemství, bylo jasné z dávno zveřejněného kompletního scénáře). Po rozechvělém zhlédnutí Missing Pieces může ovšem takový divák leda nostalgicky pokývat hlavou, poctivě si říct, že stejně neví, i když jako setkání s milovanými postavami a zhmotnění tušeného to bylo hezké, a dál doufat, že připravované pokračování seriálu bude plnohodnotným návratem do kdysi tak bystře plynoucí řeky.(18.10.2016)

Samo o sobě naprosto zbytečné. Buď tyto scény měly být součástí původního filmu nebo měly vzniknout dva filmy s rozumným časovým odstupem i stopáží nebo toto nemělo jít do světa vůbec. Twin Peaks je vynikající seriál, tak nechci být přehnaně kritický, ale už původní film za moc nestál a tento počin do něj jen doplňuje několik různých útržků, které samy o sobě nedávají žádný smysl.(14.7.2016)

Ťažko hodnotiť Missing Pieces ako film. Ide o zaujímavý bonus - pohľad na to, čo všetko bolo súčasťou pôvodných Lynchových plánov. Taktiež možno zaujímavé pozeranie pre strihačov a tých, ktorých zaujíma dramaturgia filmu. Ako fanúšik by som tomu mohol dať rovnako 5*, tak ako aj nehodnotiť, preto som sa rozhodol urobiť kompromis. Rád som však videl v malých úlohach postavy zo seriálu v rozpoložení tesne pred vraždou Laury Palmerovej, i keď ich nezaradenie do výsledného celku, myslím, filmu pomohlo. Možno mohla zostať vo filme scéna u Haywordovcov predznamenávajúca motív anjelov. Zaujímave bolo tiež zistenie, že aj postava Davida Bowieho mala pripravenú svoju líniu.(24.3.2017)

Je těžké hodnotit několik vystřižených scén poskládaných jako celek. Po pravdě - jako celek to ani fungovat nemůže. Já si před zhlédnutím zopakoval seriál i celovečerní film, takže jsem neměl problém dát si věci do souvislostí a pochopit jisté záležitosti. Ovšem pokud se na to koukne někdo po delší odmlce, tak mu to asi moc neřekne, a chápu to. Twin Peaks miluji a miluji i tenhle doplněk. Ideální by bylo, kdyby to bylo zakomponováno ve filmu z roku 1992. Na druhou stranu by ten film měl ale přes 3 a půl hodiny... Takže by se o tom dala vést debata. Každopádně to beru tak jak to je - bloudění v Lynchově fantazii je pro mě luxusním zážitkem.(6.7.2016)

Připadlo mi to legrační, Harry! Rozumíte? Připadalo mi to legrační...(2.3.2017)

V současné době shlédnutí těchto vystřižených scén nenabízí žádné odpovědi. Pokud jste rozkoukali třetí sérii Twin Peaks, tak už máte většinu odpovědí. Pořád jde ale o krásnou demonstraci Lynchovi tvorby. Doporučeno jen nenabaženým fanouškům seriálu a hlavně filmu. Ostatní ať se vyhnout obloukem.(19.8.2017)

Dodatok na bluray od Lyncha k filmu. Jedná sa o vystrihnuté scény z filmu. Odporúčam si to pozrieť hned po filme :) Pre mňa je najzaujímavejšia posledná scéna :) ktorá mohla vklude ostať aj vo filme(5.2.2017)

Scény, co se nevešly do filmu Twin Peaks: Ohni se mnou pojď. Pro nikoho jiného než pro fanoušky seriálu nemá tento "film" smysl.(18.3.2017)

Většina pasáží měla být v Twin Peaks:Fire Walk With me, to jsou ty krásné odlehčené pasáže co v tom filmu chyběly, byly tady, pro milovníky seriálu je to velice dobrý bonus, pro ty co neviděli seriál asi nepochopí vůbec nic :D 10 minutové prodloužení scén z konce seriálu, to je velice příjemné(14.8.2017)

Zajímavý počin, bylo by pěkné sledovat tyhle vystřižené nebo prodloužené scény dohromady s původním filmem. Pro milovníky první a druhé řady povinnost - dovysvětluje to i film. Oproti returnu 2017, který mně nesedl, jistě uvidím ještě mockrát .... ale zase je fakt, že bez znalosti filmu a vlastně i seriálu je to hlavně pro fandy :-)(5.9.2017)