• Frajer42
  ****

  Bez nějakého zbytečného úvodu, který stejně nikdy nikoho nezajímal, se vlítlo rovnou na věc a já sám jásám. Vytknout mohu snad jen úvodní akci s totálně dementní kamerou, kdy vše připomínalo, jako když jste na dovolené na lodi, kde si napumpujete dvojku do krve, překvapí vás mořská bouře a na svůj 10 let starý mobil se pokusíte natočit z lodi home video, které pustíte maximálně nejbližší rodině - to bylo něco krajně hnusného. Naštěstí to netrvalo dlouho a zbytek byl výborný. Od plánování až po provedení akce. Kolísavá délka jednotlivých dílů naznačuje, že se zde nikdo nepokoušel každou epizodu doplnit vatou, aby to dohromady dalo nějakou stabilní minutáž, ale nechci jásat předčasně. Zatím velká spokojenost. [84 %](16.6.2020)

 • klukluka
  ****

  Není to dokonalý, když se chce Panter potkat s bráchou, tak na něj pošle chlápka s bouchačkou, Izraelci jedou na dvě akce stejnou dodávkou, Doron na konci uběhne maraton v kukle a nemá na sobě ani kapku potu, ale je to zatím slušný. Tak třeba se to povedlo, jsem na to zvědavej...(30.7.2020)

 • castor
  ***

  Doron Kavillio mohl dál špuntovat láhve svého malého vinařství, ovšem bývalý kolega ho přesvědčí, aby se vrátil z odpočinku k jednorázové akci. Bývalý špičkový izraelský agent má ovšem k úkolu speciální vztah. Jako jediný zná totiž tvář teroristy přezdívaného Panter, který měl být mrtvý, ale není. Do akce se navíc ponoří víc, než je zdrávo. Speciální izraelská jednotka se dostane na svatbu jeho mladšího bratra, udělá pár chyb a bráška Bashir umírá. A obávaný Panter prchá. Kolotoč událostí se roztáčí. Vata jde zatím naštěstí stranou.(4.12.2020)

 • Necrotongue
  *****

  Původně jsem chtěl hodnotit čtyřmi kousky, ale nakonec jsem přidal pátou hvězdičku za to, že ze sebe Izraelci nedělali jediné spravedlivé, jak se nás o tom snaží často přesvědčit Američani. První epizoda měla kvalitní atmosféru, výbornou akci, propracované napětí a hlavně svižné tempo.(15.11.2018)

 • ghatos
  ****

  Izrael vs. Palestina a to vše okolo je dost vyhrocené a ne jinak je tomu i tady. Odvyprávělo se toho poměrně dost...na další vývoj jsem zvědavý. 75%.(9.10.2018)