Epizoda 5 (S01E05) (epizoda)

Akční / Drama / Thriller

Izrael, 2015, 38 min

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

K některým postavám se dostáváme hlouběji, ale nijak zajímavé to není. Krapet postrádám emoce. Navíc charisma a herecké polohy některých postav (i samotného Dorona) bych si představoval „zajímavější“. Právě Doron žádá na druhém „rande“ lékařku Shirin o odpuštění, že minule musel pláchnout. Jeho manželka zároveň nechce dál držet tajemství. Hon na Abu Ahmada pokračuje, v týmu je zpět i Boaz, jen moc nechápu, že hoši chodí do akce bez ochranné neprůstřelné vesty.(6.12.2020)

Tak poprvé jsem pocítil jakési zvolnění tempa, kdy se dostalo i na píčoviny typu, kdo do koho zrovna strká svůj obřezaný penis, které nikoho nezajímají. Docela mě zklamalo, že největší kočka seriálu neukázala nic ze svého těla, když už došlo i na její hřešení. Naštěstí mi tyhle nudné pasáže tvůrci vykompenzovali luxusním závěrem, kde nebylo o napětí nouze. [75 %](22.6.2020)

Po dvou akčnějších epizodách se děj lehce uklidnil, takže mohlo dojít i na vztahy v Doronově rodině a celý díl měl mnohem mírnější průběh, aby následně vyvrcholil akčním závěrem. S tím, co jsem dosud viděl jsem hodně spokojen a těším se na další pokračování.(15.11.2018)