Epizoda 6 (S01E06) (epizoda)

Akční / Drama / Thriller

Izrael, 2015, 34 min

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

 • castor
  ****

  Izraelsko-palestinský konflikt platí za jednu z nejproblematičtějších událostí druhé poloviny 20. století. Co se autenticity prostředí týče, zaslouží si tvůrci palec nahoru. Žid, který mu zabil bratra. Boaz, Doronův švagr, je v zajetí a vyhlídky nejsou zrovna nejlepší. Postupně (po odhalení identity) se z něj stává cenné zboží, navíc ho čeká operace, o kterou rozhodně nestál. Na programu je neodsouhlasená akce, kterou povede bez další podpory Doron. Každopádně se nedivím, že po odvysílání seriálu se ozývaly protestné hlasy z obou stran.(6.12.2020)

 • Frajer42
  *****

  Tak za mě (nejúžasnějšího uživatele této databáze a největšího odborníka napříč všemi žánry) musím oznámit, že tohle byl naprostý seriálový strop. Píčoviny by člověk odhalil zřejmě pouze pod elektronovým mikroskopem, zato napětí a akce se tentokrát rozdávala opravdu ve velkém po celou stopáž. Ani se mi nechce věřit, že něco tak politicky nekorektního má na svědomí reklama na politickou korektnost - Netflix, ale to je zřejmě dáno rokem - tehdy byl ještě svět o poznání normálnější a neřešili se tolik mrtvé opičky a retardovaní kreténi, kteří chtějí být zajímaví tím, že si nechají uříznout své žížalky. Zatím nejlepší epizoda. [90 %](25.6.2020)

 • Necrotongue
  *****

  A zase tu byla epizoda nabitá akcí a napětím od začátku až do konce. Jestli došlo v předchozí epizodě k určitému zmírnění tempa příběhu, tentokrát tomu bylo přesně naopak a události nabraly pěkný spád. Fakt mě baví, jak tady není nic černé, ani bílé, všechny postavy se pohybují spíše v šedé zóně, a to je fajn.(15.11.2018)