Epizoda 8 (S01E08) (epizoda)

Akční / Drama / Thriller

Izrael, 2015, 34 min

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

Doronovo chování je po nevydařené výměně vězňů dost mimo. Walida přece mohl zajmout a mít možnost dostat se zase o krok blíž k Abu Ahmadovi. Ostatně samotný název Fauda v arabštině značí „chaos“, tak možná právě proto. Manželka teroristy bere zraněné dítě do izraelské nemocnice. Z izraelského týmu zbylo torzo. Určitě má seriál výkyvy a některé momenty mi úplně neladí, každopádně v domovině dlouho platil za nejúspěšnější sérii daného kanálu, navíc při udělování televizních cen o něm bylo hodně slyšet.(17.12.2020)

Spoilery! Takový rodinný a odpočinkový díl, aby si na své přišly i divačky a buzeranti. Nic pro tvrdé, krásné a obdařené muže! V hlavní roli bylo řešení rodinných záležitostí, kde chtěli tvůrci zřejmě ukázat, že pod tou hromadou hnusu mají hlavní hrdinové vlastně citlivé dušičky. Špatné to nebylo, ale příště už bych si prosil zabíjení a výbuchy. Nejvíce mě mrzelo, že na následky výbuchu nezemřelo v úvodu to děvčátko. Mezi znepřátelenými tábory by příjemně vzrostlo napětí. Po tomto dílu mám skoro až pocit, že se napětí lehce uklidnilo. [75 %](27.6.2020)

Minule to bylo více o akci, tentokrát jsem dostal pořádnou dávku zákulisního jednání, které mě natolik bavilo, že jsem nenašel důvod ke snížení hodnocení. Hodně se na celé situaci podepsala i výborná atmosféra, kterou se tvůrcům daří držet už od samého začátku.(16.11.2018)