Dorona z bezvýchodné situace a brutálního mučení zachrání člověk, kterého by na takovém místě nečekal. Znamená to pro něj druhou šanci a možnost ještě někdy vidět rodinu? Pokud ano, jakou cenu za to bude muset zaplatit? Kola ďábelského plánu Abu Ahmada rozpoutat válku na celém Blízkém východě se roztáčejí a Doron je možná jediný, kdo by je mohl zastavit. (Česká televize)

Frajer42

Zřejmě jsem seriál trošku přechválil. Jinak si nedovedu vysvětlit tuto nastraženou a pomalu se táhnoucí past v samotném závěru série. Za největšího odborníka této databáze musím tedy s nelibostí konstatovat, že se jednalo o nejslabší díl plný nechutné vaty. Tvůrci si nás předchozími epizodami zkrátka příliš rozmlsali. Prosil bych si v příštích dílech ubrat omáčky a přidat znovu masa. Předpokládám, že cílovou skupinou tohoto seriálu nejsou slečinky a homosexuálové, nýbrž krásní a tvrdí chlapi lačnící po akci a zajímavostech z táborů dvou znepřátelených stran. Nepotřebujeme sledovat ubrečená rodinná a partnerská melodramata. [60 %] ()

Necrotongue

Ani tentokrát to nebylo na plnou palbu. Příběh přece jen neměl takové tempo, jaké jsem očekával, mám pocit, že šlo zatím o nejklidnější epizodu první sezóny. Přestože se mě tvůrci pokusili poněkud ukolébat, zůstal jsem pozorným divákem a průnik kdysi českého výrobku do děje mi neunikl. ()

castor

Zarputilý Doron si získal důvěru teroristů a čeká na telefonát. Shirin nadále hrozí nebezpečí, Walid je na scestí, musí udělat zásadní rozhodnutí. Velký útok se přiblížil, použitá má být nervově paralytická látka. Nicméně jsme téměř na konci a já se občas krapet ztrácím v tom, kdo je Palestinec a kdo Izraelec. Navíc s ohledem na to, jak letitý konflikt celé území zásadně paralyzuje, bych čekal divácky daleko nepříjemnější pocity. ()