Tvůrci mě opravdu mile překvapili. Po velmi slušně zvládnuté první sérii jsem čekal určitý propad v kvalitě, ale opak byl pravdou. Druhá řada přišla se skvěle zpracovaným scénářem, příběh měl znovu kvalitní atmosféru, přinesl pořádné dávky napětí a nešetřil ani výbornými akčními scénami. Otevřený závěr vyloženě zval ke sledování třetí série, takže jsem byl zklamán, když jsem zjistil, jak se věci mají, ale co už, možná se má fakt skončit v nejlepším.(29.3.2019)

Ještě lepší než první série.(11.2.2019)

Druhá série špičkového izraelského seriálu šlape stejně dobře jako první série - tentokrát je cílem samotný Doron, kterému se chce za smrt otce pomstít chlapec, který dorazil právě z Islámského státu. Osudy postav s S01 ( těch co přežili ) pokračují i tady a řekl bych, že vztahové věci jsou více propracované ku prospěchu věci. Tento seriál vystřelil do hvězdných výšin Liora Raze, který letos točil s Michaelem Bayem v Abu Dhabi, kde ač Izraelec zažil hon fanoušků, protože tento seriál je v arabských zemích ohromně populární. Na dotaz proč si myslí, že je izraelský seriál populární mezi Araby řekl, že jednak ukazuje lidi na obou stranách konfliktu jako lidi ( včetně teroristů. kteří tu nejsou za robotické fanatiky jako v amerických filmech ) a arabští fanoušci jsou hrdí na to, že prorazil film v arabštině ( ikdyž jen napůl ) Už se těším na třetí řadu, která bude na Netflifu v lednu 2020 a tentokrát bude tématem Gaza a její tunely. PS: Poprvé jsem zažil, že by nějaký díl seriálu měl hodnocení 100% ( S02E11 ) a já to mohu podepsat.(28.10.2019)