Doron si uvědomuje, že jeho nejbližší se ocitli v nebezpečí. Pro Nidálovy zločinecké plány mohou být Doronovy děti snadným terčem, rozhodne se proto je co nejvíce chránit a zároveň využít všech možností, jak se k Makdísímu dostat. Zapojí se do výslechů Širín, která je v nezáviděníhodné situaci. Doronovi po všech jeho lžích nedůvěřuje, Walíd a jeho soukmenovci pro ni ale představují také velké nebezpečí. (Česká televize)

Frajer42

Znovu nemohu říct, že by to byla stará dobrá Fauda, kdy se celou stopáž něco dělo a nedostal jsem prostor k vydechnutí. Jsem každopádně rád, že konečně došlo i na trošku té kvalitní akce a malou dávku napětí v závěru, i když všemožných šukacích a jiných vatových vsuvek bylo opět požehnaně. Vzhledem k tomu, že jsou mi doposud sympatické asi dvě postavy (Doron a Ayub), tak jakýkoli pokus o hru na city se u mě poněkud míjí účinkem a působí na mě pouze otravným dojmem a je to prvek, který rozmělňuje napětí a krade prostor akčním scénám, které tvůrci i s menším rozpočtem umí dělat znamenitě. Tak snad závěrečný cliffhanger konečně roztočí děj do maximálních otáček. [75 %] ()

Necrotongue

Tak jsem zase jednou mohl epizodu s čistým svědomím opětkovat. Tvůrcům se podařilo pořádně zahustit atmosféru a pěkně vystupňovat napětí. Došlo i na nějakou tu akci, a přesto všechno se našel i čas na odlehčení děje vztahovou záležitostí mezi Stevem a Anat. ()