Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vychází najevo celý rozsah Nidalova plánu a Doronovi jde znova o život. Zbytek týmu s Abu Samarou se snaží zasáhnout, než bude příliš pozdě. (Netflix)

Recenze (4)

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spoilery! Až na ten přeslazený happy end, ze kterého jsem málem dostal cukrovku, se jednalo o vskutku luxusní epizodu a velmi vydařené finále série. Věčná škoda toho, že se tvůrci báli nějak brutálně popravit jednu z důležitých postav. Osobně bych velmi uvítal smrt Doronova syna, která se nabízela ze všech smrtí nejvíce a byla by dokonalou třešničkou na dortě. Celkově seriálu trošku schází koule tu a tam nějak brutálně poslat na věčnost jednu z důležitých postav v momentě, kdy to divák nejméně čeká. Přeci jen by to významně přispělo na syrovosti vyznění celého děje. Nezbývá než doufat, že se ve třetí sérii v tomto ohledu polepší. [85 %] ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

S hodnocením závěrečné epizody druhé série jsem trochu váhal. Rozhodoval jsem se mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami, nakonec jsem udělil slabších pět kousků, protože jsem se celou dobu výborně bavil a příliš mi nesedělo jen úplné zakončení dílu. Po něčem takovém bych určitě čekal třetí řadu, ale vzhledem k tomu, že nebude, mohli tvůrci ještě nějakou tu omáčku přidat. 5*- ()

Reklama

Reklama