Zatímco se Doronovi kolegové vzpamatovávají z náročné akce a snaží se vyléčit rány, nepřítel nikdy nespí. Doron i přes veškerou snahu ochránit svou rodinu podcení Makdísího schopnost zaskočit ho nepřipraveného. Začíná zoufalý boj o život, ve kterém stojí Doronovi kolegové nejen proti brutálnímu soupeři, ale především proti času. (Česká televize)

Frajer42

Spoilery! Až na ten přeslazený happy end, ze kterého jsem málem dostal cukrovku, se jednalo o vskutku luxusní epizodu a velmi vydařené finále série. Věčná škoda toho, že se tvůrci báli nějak brutálně popravit jednu z důležitých postav. Osobně bych velmi uvítal smrt Doronova syna, která se nabízela ze všech smrtí nejvíce a byla by dokonalou třešničkou na dortě. Celkově seriálu trošku schází koule tu a tam nějak brutálně poslat na věčnost jednu z důležitých postav v momentě, kdy to divák nejméně čeká. Přeci jen by to významně přispělo na syrovosti vyznění celého děje. Nezbývá než doufat, že se ve třetí sérii v tomto ohledu polepší. [85 %] ()

Necrotongue

S hodnocením závěrečné epizody druhé série jsem trochu váhal. Rozhodoval jsem se mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami, nakonec jsem udělil slabších pět kousků, protože jsem se celou dobu výborně bavil a příliš mi nesedělo jen úplné zakončení dílu. Po něčem takovém bych určitě čekal třetí řadu, ale vzhledem k tomu, že nebude, mohli tvůrci ještě nějakou tu omáčku přidat. 5*- ()