Bašár se rozhodne zmizet a ukrýt, dokonce ani vlastní rodina netuší nic o jeho plánech. Doron a jeho jednotka se mezitím chystají na riskantní akci proti Hamásu, která ale skončí nečekanou tragédií. (Česká televize)

Frajer42

Zopakoval jsem stejnou chybu jako u druhého dílu. Třetí díl jsem viděl s mnoha měsíčním rozestupem od druhého dílu. Tentokrát ještě více bolelo povzpomínat si na většinu postav a dát si události do souvislostí. Dost možná právě proto se této epizodě příliš nedařilo vtáhnout mě do děje a stále mi utíkala pozornost pryč. Hodně ukecaná epizoda s jednou nesmírně chaotickou akční scénou. [75 %] ()

Necrotongue

Znovu jsem musel při hodnocení použít všech pět hvězdiček, protože mi tvůrci i tentokrát připravili skvělou podívanou. Přestože značnou část epizody zabrala akce izraelského komanda, díl v žádném případě nestál jen na ní. Nabídl mi totiž dostatek materiálu k přemýšlení, a taky mi osvětlil, jakým způsobem se protivníci v této oblasti na sebe dívají. Krásně to shrnuly pouhé dvě věty rozhovoru mezi odstřelovačem a jeho velitelem. // "Zabil jsem člověka, Eli." "Nerad to říkám, ale zabil jsi spoustu lidí." // Abyste pochopili kontext, musíte se na třetí epizodu podívat. ()

yvona

Nějak mě nebere příběh polospícího týpka, vedle kterého bych konkurs na roli boxera musela jednoznačně vyhrát i já s 56ti kg. Souhlasím s Frajer42, také jsem nemohla už 3. epizodu udržet pozornost, odbíhala jsem, prostě mě to nebaví. ()