Eli pošle tým s novým členem zpátky do terénu. Basharův plán konečně uštědřit nepříteli knokaut spěje do drsného finále. (Netflix)

Frajer42

Bohužel tuto sérii velmi provázela šílená předvídatelnost a dovršil to právě závěr. Doufám, že další série už nevznikne, protože seriál začíná více a více recyklovat svůj vlastní obsah. Pořád je to dobré, koukat se na to rozhodně dá, ale je to více a více protkáno nesmyslnými hollywoodskými zvraty a těch šokujících úmrtí a překvapení je zde velmi málo, což je škoda. Ale tak alespoň zde bylo krásně ukázáno, jak se rodí různí terorističtí členové a že za to mnohdy ani nemohou. Už to v jaké rodině se narodí navždy formuje jejich budoucí osudy a úplně si svoji cestu nevolí. [70 %] ()

Necrotongue

Nebyla to taková akční pecka jako desátá epizoda, to jsem ale ani neočekával. Tvůrci se každopádně rozhodli proti jedenáctému dílu pro podstatně živější děj a udělali dobře. Kromě všech depresivních událostí připravili i vtipné okamžiky při začleňování nového odstřelovače do týmu, aby pak došlo na pěkně mrazivý závěr. Velmi slušné. ()

italka63

Pokud hodnotím třetí řadu, nezklamala a laťka byla pořádně vysoko a závěrečný díl doslova vyrazil dech. Nikdy nepochopím, co se v tak krásné zemi děje, tedy chápu, ale nechci. Každopádně, perfektní série o tom, kterak mladý kluk s politikou nic mít nechce a jde za sportovním snem a palestinský život ho totálně semele a nasměruje úplně jinam. Perfektní vykreslení atmosféry i bojových akcí. Než jsem si přečetla, že představitel Dorona skutečně sloužil v protiteroristické jednotce a přišel o přítelkyni, pořád jsem si říkala, ten chlap je dobrej, to není možný. Zkrátka, parádní seriál. ()

Ivo

Docela hloupý konec série, který moc nedával smysl - s boxerem, hysterickou Jarkou a jejím jediným konstantním uměleckým výrazem obličeje (ani se Basharovi nedivím že to neměnné iritující botoxové vzlykání nakonec nevydržel). Vítané akční vzedmutí kolem desátého dílu rychle pominulo (následováno tradičními rutinními interkopulacemi) a nastala opět standardní košer nuda. Hoši už dost melou z recyklované vody? Teherán mi přišel o dost zajímavější a napínavější, nemluvě o podmanivém a geniálním "The Spy". ()