Fauda

• Izrael Fauda
všechny plakáty
Izrael, (2015–2022), 32 h 52 min (Minutáž: 32–53 min)

Lior Raz, Tsahi Halevi, Samer Bisharat, Neta Garty, Yaara Benben, Doraid Liddawi, Laëtitia Eïdo, Johnny Arbid, Salim Daw, Tomer Capone, Yaakov Zada Daniel (více)

Série(4) / Epizody(48)

Fauda je arabský výraz pro „chaos“, ale jde především o kódové slovo pro evakuaci izraelských jednotek z akce. Mezinárodně úspěšný izraelský seriál sleduje bývalého zvláštního agenta protiteroristické jednotky Dorona, který se rozhodne vrátit zpět do služby, aby dopadl vrcholného teroristu hnutí Hammás Abu Ahmada. Tohoto muže se před svým odchodem z armády pokusil zabít, leč zřejmě neúspěšně. Abu Ahmad je podle posledních informací nejen naživu, ale připravuje zřejmě rozsáhlou teroristickou operaci. (Česká televize)

Recenze uživatele OtokPag k tomuto seriálu (23)

Fauda (2015)

Tak tohle jsem si pustil přes víkend a byl to dobře strávený čas 🇮🇱👍 ()

Episode 1 (2015) (S01E01)

Cukráři pokazili svatební tancovačku ()

Episode 3 (2015) (S01E03)

Paní doktorka je velmi kreativní přepravce a načesaná Amal velmi naštvaná... ()

Episode 4 (2015) (S01E04)

Slovní spojení “sexbomba na baru” může mít v různých částech světa naprosto odlišný význam... ()

Episode 7 (2015) (S01E07)

Výměna zajatců je třaskavé téma... ()

Episode 1 (2017) (S02E01)

No, není to snadnej život na tom pískovišti 🇮🇱 ()

Episode 9 (2018) (S02E09)

Drsnej kraj, tohle pískovistě 🇮🇱 ()

Episode 10 (2018) (S02E10)

Doron truchli sice dobře, ale moc dlouho 😋 ( jinak palestinští brati/ teroristi v slzách působí ještě směšněji ) ()

Episode 11 (2018) (S02E11)

Nemají to Izraelci jednoduchý. Stojí proti hodně přemotivovaný bandě 🤯 ()

Episode 12 (2018) (S02E12)

Jako dobrý, ale proč toho kluka nehodili na ten turnaj v judu? 😋 ()

Episode 5 (2020) (S03E05)

Napadá mě, jak těžkou práci měli teroristi v dobách bez mobilních telefonů. 😂 ()

Episode 7 (2020) (S03E07)

Gaza, výhled na moře dobrej, ale tím to hasne. Strašidelnej svět, tenhle palestinskej Chánov 👻 ()

Episode 8 (2020) (S03E08)

Starej Jihad je hotová ručníkářská celebrita, ale éra mobilů je evidentně nad jeho síly... Sledovačka v Gaze, to je “silná káva” - napínavější jsem snad nikdy neviděl. ()

Episode 9 (2020) (S03E09)

Úvod slušnej, kucí sionistický ukázali, že luxusní výstroj speciální jednotku nedělá. V civilních hadrech pobili elitní benga, který ovládali pouze svojí parádní disciplínu vytahovat se na ženský a děti . Akce v nemicnici je jak z počítačový hry 😋 ()

Episode 12 (2020) (S03E12)

V podstatě šťastný konec. Boxer může v klidu trénovat a dál snít o medailích pro Palestinu. Dá-li Bůh. 👍🤩🇯🇴 ()

Season 4 (2022) (S04)

🇮🇱 Tohle se nedá ve skutečnosti vyhrát, jen držet přijatelnou remízu… ()

Episode 1 (2022) (S04E01)

Při sledování honičky za zlobivcem mám pocit, že jsem v počítačové střílečce. Doron mě moc baví, vidí šmejdy všude 😂🇮🇱 (nutno dodat, že oprávněně) ()

Episode 2 (2022) (S04E02)

Doron: “proč nejsou venku a nezatýkej lidi?!” Kolega:”Dorone, nejsme v Nábulusu”  (ono to bylo poznat jen podle staveb, SPZ vozidel a deště, ne podle lidí - byl to Brusel😵‍💫) Krásná ukázka, jak se ve státech západní Evropy “umí  policie” vypořádat s islámským terorismem. ()

Episode 6 (2022) (S04E06)

Ojebat sledku z dronu, to chce fištrón. Doron a jeho parta má těžkýho soupeře. Navíc to vypadá, že tam někdo u Izraelců “zatraceně práská”. ()

Episode 7 (2022) (S04E07)

Ta ženská je excelentní lhářka a taky “holka do nepohody” 😂 ()