poster

Mladý Indiana Jones: Příběhy nevinnosti

 • USA

  Adventures of Young Indiana Jones: Tales of Innocence, The

Akční / Dobrodružný / Historický

USA, 1999, 97 min

Scénář:

Jonathan Hales

Kamera:

Ashley Rowe
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • NinadeL
  *****

  16. Severní Itálie 1918, Maroko 1917(27.2.2009)

 • corpsy
  *****

  Akcia a nadhľad. To boli stále domény Indiana Jonesa. A nebolo tomu inak ani v jeho mladíckom období. A ku tomu ešte hodina dejepisu.(2.5.2011)

 • dr.fish
  ***

  První příběh z Itálie je taková jakási fraška, která an divadle pobaví, ale v případě Indyho je fakt na hraně. Příběh z Maroka je mnohem zajímavější. Na jednu stranu třeba obdivovat, co Britové a Francouzi vybudovali v Africe, ale být tím chudým Arabem nebo Berberem co má jen jednu kozu a deset dětí, vezmu pušku do ruky asi taky. Takže má Indy plné ruce práce a jako zázrakem vždycky přežije. Zajímavý je nepochybně určitý nástin poměrů v Maroku té doby (je třeba brát s rezervou) a samozřejmě exteriéry jedna báseň. Jinak průměr. 60%(15.12.2014)

 • PALINO
  ****

  Prvú polovicu sledujeme Indyho na misií v Taliansku, no tá v príbehu nehrá veľkú rolu, lebo celá prvá časť je milo odľahčena a patrí skôr k vtipným dielom. Indy tu bojuje s Ernestom Hemingwayom o jedno talianske dievča a ich "súboj" nepostráda kúzlo a je plný vtipných momentov. Celá druhá časť je 45 min. dotáčka, aby sa vyplnila jeden a pol hodinová stopáž a sledujeme v nej Indyho úlohu v severnej Afrike. Oproti prvej časti je táto menej vydarená, ale na to, že ide o dotáčku sa nemá za čo hanbiť.(12.8.2004)

 • Paity
  **

  Na jednou podívání se dobré, jinak si myslím, že každý přežije, když to neuvidí.(8.2.2013)

 • Skleni
  ***

  Strašne nevyvážená séria filmov. Miestami som žasol a niekedy zas že fuj tajzl!.. Nevime či je to vina scenáristov či Joe Johnstona no Seanova určite nie. Ten bol vždy skvelý. Teda aspoň taký ..dobrý:) 72%(13.6.2009)