Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Novomanželé Matt a Jackie Lawrencovi jsou na vrcholu blaha, protože se jim podařilo získat New Yorku krásný nový byt za slušný nájem. Předchozími nájemníky byl také mladý pár, který nečekaně zmizel. Nadšení se však postupně mění ve strach, když se jejich staří sousedé, kteří vůbec nevypadají na svůj věk, začnou příliš neodbytně zajímat o Jackiin zdravotní stav. Matt (Dean Cain) v tom počátku nevidí nic divného, ale u Jackie (Portia de Rossiová) se počáteční rozhořčení mění v strach poté, co najde tajemný zamčený pokoj a odhalí tajemství, skrývající se v proteinových koktejlech, které prý dodávají sousedům vitalitu a mládí. Než se budete někam stěhovat, poohlédněte se nejprve, kdo bydlí vedle (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (16)

Keram42 

všechny recenze uživatele

Portia de Rossi jako vždycky k sežřání, roztomile uvrtaná v schématickém scénaři, který nezapře přímočarou inspiraci s Rosemary má děťáko. Jakkoliv je děj předvídatelný, režisérovi se daří solidně budovat hustotu, ale pořád chybí ten poslední článek gradace. Stupidní pointa ale zabíjí i sebemenší zárodky aspoň průměrného televizního filmu... ()

Reklama

Barak 

všechny recenze uživatele

Po celý film panuje značné napětí. Postupně, avšak strašně pomalu, odhalujeme tu "hrůzu", takže nejenže to působí napínavě, ale taky to malinko nudí - čekáme na nějaký větší zvrat, a ono furt nic. Závěrečný "dovětek" v podobě dalšího přepadení, čímž vznikl otevřený konec, byl dosti zbytečný, protože dvojku doufám nikdo točit nehodlá.... 4.5/10 ()

Rychleji 

všechny recenze uživatele

Film je opravdu průměrný. Napínavý, to ano. A i když víte, že se pravděpodobně jedná o pěknou hloupost, chcete vidět konec. Ten je však velmi, velmi ... jak to říci ... no prostě nestojí za nic. Nicméně, tento kousek nám alespoň připomíná hodnotu velkofilmů :). Jinak ... velmi zarážející je v tomto filmu informovanost starých ... Jako by měli vlastní špionážní síť, když vraždí každého, s kým hlavní postava přijde do styku. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama