Paradise Lost: The Child Murders at Robin Hood Hills (TV film)

Dokumentární

USA, 1996, 150 min

Robert Richman

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $272,750Tržby Celosvetovo $-(20.1.2010)

Navzdory závažnosti tématu jde o poněkud nezáživný dokument, který je vražedně, až satanisticky dlouhý (150 minut!!!), přitom 80% stopáže jsou jen suché záběry ze soudní síně. Ale jako doplněk k četbě knihy "Život po smrti" od Damiena Echolse, který se naopak svému vlastnímu soudu téměř nevěnoval (proč taky, když ho ti vidláci odsoudili jenom k smrti, že), je to dobré.(2.9.2018)

Chtěl jsem to vidět už dávno. Kauzu West Memphis Three sleduju už nějakej ten rok a bohužel (i když vlastně bohudík) jsem si dokument pustil až když kluky po letech pustili na svobodu. Já chápu, že je to jih USA. Chápu, že to bylo před skoro 20 lety. Ale za vraždu tří děti odsoudit tři nevinný kluky, co nosili čený hadry, poslouchali Metallicu a jeden z nich se okrajově zajímal o Wiccu (což si soudce přeložil jako Satanismus), to mi přijde fakt ujetý. Dokuemnt se bude líbit těm, kteří vědí o co jde. Kdo nemá tušení o čem tady plkám, hoďte si do Googlu "West Memphis Three". (viděno 23.8.11)(4.9.2011)

Hodne silny dokument, chvilemi jsem odvracela zrak (ukazuji se tam i mrtvolky tech deti = pri nalezu nebo na fotkach). Byla to sila sledovat zmanipulovany proces s "odborniky" (Doktorat z Univerzity po internetu) kteri svedcili v neprospech tri obvinenych. Urcite si dnes dam druhy dil! Na rozdil od dalsiho komentare si nemyslim ze dokument se bude libit tem, kteri vedi o co jde. I kdyz o pripadu nemate sajn (k dokumentu jsem se dostala nahodou), tak je tam dobre vysvetleno o co jde (dokument je dlouho, podrobny, ale presto velmi zajimavy). Rozhodne doporucuji.(14.9.2017)