poster

Otče, zemři

 • USA

  My Father Die

Akční / Drama

USA, 2016, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bourec
  **

  K hlavním postavičkám tohodle snímku si člověk nemůže udělat žádnej vztah,všichni jsou ušmudlaný,nedonošený,v některejch záběrech sem si vzpoměl na film Joe,akorát že tohle nebyla taková děsná píčovina.Nemá to navíc žádnou atmošku,hudebně taky zmršený.Nevim,ale tohle prostě nikoho nemůže posadit na zadek,nemá to žádný větší kvality.40%.(2.2.2018)

 • Malarkey
  *

  Takovej jižanskej nesmysl s lidmi, který nikdo nepochopí.(15.3.2017)

 • MickeyStuma
  ****

  Syrový brutální příběh o pomstě žánrově s přesahem do artu podpořen vkusnou výpravou a ohromující kamerou používající cílené filtry. Syn Pierce Brosnana Sean pojal snímek vskutku stylově. Jako režisér  překvapil. Příběh začíná typicky násilnou scénou, která osvětluje důvod pomsty. Už zde je velice drze emocionální. Osoba toužící po pomstě je hluchá. Zajímavý aspekt, se kterým si děj zase až moc nijak nepohrává. Dějství se převážně zaměřuje na osobu roznášející strach, potoky krve a smrt. Dalo by se říci, že se jedná nezvykle o artový slasher, avšak filmové vyjádření se přeci jen pohybuje na jiné úrovni. Myšlenka celého dějství je jednoznačná. Pomsta není ušlechtilá, ale lidská. A když už člověk něco takového dělá, tak to má dělat pořádně. Charaktery postav jsou jednoznačné, dějová linka jasná a souhra brutality s náboženskými motivy vyvážená. Pro svoji krutost není snímek pro slabší povahy. Příběh byť smysluplný je ve své hnusotě a krutosti jen pro určitou skupinku diváků.(2.12.2017)

 • markotter
  **

  Začátek vypadá dobře - šílený otec a kluk, který se rozhodne pomstít smrt svého bratra. Je to stylově surové, ale ne moc, hlavní hrdina docela sympaťák. Od půlky ale nastává zvrat - surovosti a krve přibývá, ale strašně zbytečně a scénář si neví rady - tak se z toho stane takový mix variace na Terminátora a parodií Tarantinovských filmů. Bohužel ani jedno není udělané dobře.(15.3.2017)

 • Morholt
  ****

  Špinavé a drsné revenge béčko o řekněme komplikovaném vztahu otce a syna. Líbilo se mi přepínání do černobílých módů i zvrácená poetika, najde se nějaká ta ustřelená končetina, něco stříkající krve, pár přestřelek a motorizovaná honička. A sedělo mi to i herecky. Svoje neduhy to samozřejmě má, ale i tak jsem dostal mnohem víc, než jsem očekával. 75%(20.7.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace