Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V horách je nalezena mrtvá dívka. Její teta se rozhodne po vrahovi pátrat na vlastní pěst. Pozná přitom skutečnou tvář místních obyvatel... Život mladé Zoe se po vraždě její matky ocitl v troskách. Hlavním podezřelým ze spáchání ohavného zločinu se stal její vlastní otec, jenže se ho nikdy nepodařilo usvědčit. Zoe od té doby žije se svou tetou Jamie, ale sní o tom, že se přestěhuje do Los Angeles, kde by mohla unikout před tragickou minulostí. Ve snaze získat nějaké peníze do začátku si začne s bohatým a vdaným starším mužem. Když se však rozhodne aférku ukončit, stává se sama pronásledovanou obětí. Její otec je jasným podezřelým. Ale Jamie nevěří, že by její bratr mohl spáchat něco tak strašného. Čím víc se o případ zajímá, tím víc si ho spojuje s předchozí vraždou. Podaří se jí spojit všechny stopy a předat skutečného vraha spravedlnosti? Nebo se stane jeho další obětí? (TV Prima)

(více)

Recenze (2)

Martin741 

všechny recenze uživatele

Napokon celkom dobre, rezisersky na urovni, teta hladá vraha dievciny ...... herci su neznami, ale snazia sa, dobre sa na to pozeralo, tempo na urovni : 54 % ()

Dreamer odpad!

všechny recenze uživatele

Pozor SPOILER! Nebude ale v komentari. Predstavte si, ze zacnete pozerat film a niekto vam povie kto je vrah - a teraz si predstavte ze vam to ukaze film v prvych sekundach filmu, pokial by ste to presvihli, tak o 10-15 minut vam to ukaze este raz a podrobnejsie, potom vam umozni hodinu hladat "utajenu" pravdu - 0%. ()

Reklama

Galerie (11)

Reklama

Reklama