T2 3-D: Battle Across Time

USA, 1996, 12 min

Brad Fiedel

Scénografie:

John Muto

Samozřejmě, že to nedosahuje kvalit T2, ale jako správnej fanda jsem byl vskutku vděčnej i za tuto zábavnou splácaninu. Kěž by v IMAXU namísto těch rádoby výchovných blbin nasadili toto. Quote[the Terminator destroys an endoskeleton terminator] John Connor: Friend of yours? The Terminator: He was my college roommate. Filmek je možno zhlédnout na www.youtube.com(31.12.2006)

Je to spíše takový kraťas pro zábavu, hodně je to cítit hlavně na atmosféře, která oproti T2 polevila a trochu i zhumorněla (viz Arnoldova poznámka ke zničenému T800). Na druhou stranu se opět dočkáme Jamese a jeho režie, Arnolda ve své nejlepší formě, normálního Furlonga, T-1000 s rozpůlenou hlavou, a navíc se nám představí i T-1 000 000, který budí velký respekt. Potěší i zpousta odkazů a hlášek z předchozích dílů. Škoda, že to nelze vidět i u nás. 85%(12.9.2007)

Měl jsem to štěští, že jsem to viděl naživo za velkou louží! A jen chci říct, že to byl nejlepší 3D zážitek, který jsem kdy zažil. Neexistuje lepší 3D projektece. Vlastně se tehdá již dalo mluvit o 4D projekci, pač na nás pouštěli vodu a propadli se s námi sedačky. T2:3-D: Battle Across Time is the best ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(29.3.2011)

• DruidKarel

905. hodnocený film: Co tohle mělo být? Tohle, že se mělo liděm líbit? Mě by tohle rozhodně neuspokojilo jako milovníka Arnieho a snad musím i podotknout, že to vypadalo dost trapně. Naštěstí to byl jen pokus a tedy jej nelze počítat jako regulérní film. 2* jsou maximem a snad jen nutno říct, že na Arnieho pořád vzpomínám jen v dobrém. 2*(27.8.2010)

Nehodnotím film. Viděl jsem show v Universal Studios a pokud chce někdo srovnávat můj zážitek z jeho zprostředkovaného youtube, vězte, že je to jako nejlepší sex života X amatérský porno. Příběh je přímočarý (vlastně vůbec žádný), jenže 3-D efekty jsou doplňovány pohyby vaší sedačky, foukáním vzduchu a stříkáním vody do tváře a nakonec skrz plátno vyjede na motorce opravdový Arnold-herec a všude kolem vás se střílí. Pokud se tedy někdo pozastavuje nad rozpočtem 60 miliónů, nejde o film, ale o multimediální nářez, kterému ještě předchází propracovaný úvod - marketingová kampaň Skynetu, která vás možná opravdu přesvědčí na stranu robotů. Tak vzhůru do L.A. :)) čeká tam mimo jiný Návrat do budoucnosti (v kupoli hvězdárny se promítá virtuální realita a vozík se naklání sem tam), Shrek 4-D, show Vodní svět, kde mezi vás havaruje letadlo...nejnablblejší byl strašidelný zámek a i tam vás "provází" živí herci, který straší s motorovou pilou zpoza rohu a na některých místech byla cítit opravdová krev. Zkrátka pro fanouška filmů - nutnost.(29.8.2009)

• - Kino, ve kterém se T2 3-D: Battle Across Time promítá, je stylizováno do podoby sídla společnosti Cyberdyne. Můžeme zde vidět její logo, či strážníky v uniformách. (WolfR)

• - Cena tohoto krátkého snímku byla 60 milionů dolarů, ovšem i kvůli tomu, že v nákladech je zahrnuta výstavba nového kina včetně technického vybavení v zábavním parku Universal. (WolfR)