T2 3-D: Battle Across Time

USA, 1996, 12 min

Brad Fiedel

Scénografie:

John Muto

Nejlepší 3D film co jsem viděl. T-1000000 na třech plátnech najednou kolem celého kinosálu je nejvíc a 4D efekty + pohybující sedadla v kině a živí herci hrající mezi lidmi je super. Nelze hodnotit bez shlédnutí v kině a ve 3D. Show jenž tomu předchází, prezentace T-600 naživo a střelba na terče je také vynikající. Jen jediná vada: viděl jsem to v japonštině - Universal studio, Osaka, Japan.(24.5.2012)

Až mě mrzí,že se Cameron spíš nerozhodl natočit celovečerák....vidět dvojku Arnold/Furlong byla radost a kurevská nostalgie,ve trojce mi prostě nejvíc chyběl právě Furlong.Video je to pěkný,vidět to ve 3D musí bejt mazec.Jako velký fanda téček ale stejně nemůžuvíc jak za 4* shurikeny.Arnold sice hláškuje vo sto šest (spolužák z vejšky těžce zabil :-DDD ) ale akce je místy nechtěně komická a chvilku mi to připadalo i jako televizní estráda,ale za tu milou vzpomínku,i přes jednu zsadní chybu a celkový smutek,že Cameron nenatočil trojku.... 75%(28.6.2011)

Skoro žádný příběh a ještě to koliduje v pár věcech s filmem, ale jako akce to funguje dobře a navíc Arnold tady má pár opravdu vypečených hlášek. Samozřejmě by to chtělo vidět v 3D (show je to prý úžasná). Jako fanouškovi Téček se mi to líbilo, i když přiznávám, že se nejedná o nic extra. -"Stop whining."(11.6.2009)

• GilEstel

Krátkometrážní film, který tvoří jedna bitevní scéna. Ve své době zázrak filmové techniky, tvorby efektů. Dnes už jen vzpomínková filmová raritka, která v kontextu dneška nic nenabízí. Je jen dávno překonanou dobovou atrakcí pro zábavní park. Naštěstí krátkometrážní. (Bojím se jak za pár let dopadne Avatar).) Pro ortodoxní fanoušky Terminátoří ságy může zafungovat jako doplnění diváckého přehledu.(8.9.2016)

Škoda že s toho nieje ďalší celovečerák.Každá scéna je premyslená rovnako ako v T2, akcie majú švih a ... je to paráda.Závidím tým čo to videli v tom 3Dčku.To musela byť pecka.Trošku v zlej kvalite ale je tu aj T-1000000: https://www.youtube.com/watch?v=wM0EZTwE9fM> 95% - 5*(25.3.2011)

• - Cena tohoto krátkého snímku byla 60 milionů dolarů, ovšem i kvůli tomu, že v nákladech je zahrnuta výstavba nového kina včetně technického vybavení v zábavním parku Universal. (WolfR)

• - Kino, ve kterém se T2 3-D: Battle Across Time promítá, je stylizováno do podoby sídla společnosti Cyberdyne. Můžeme zde vidět její logo, či strážníky v uniformách. (WolfR)