T2 3-D: Battle Across Time

USA, 1996, 12 min

Brad Fiedel

Scénografie:

John Muto

Nejlepší 3D film co jsem viděl. T-1000000 na třech plátnech najednou kolem celého kinosálu je nejvíc a 4D efekty + pohybující sedadla v kině a živí herci hrající mezi lidmi je super. Nelze hodnotit bez shlédnutí v kině a ve 3D. Show jenž tomu předchází, prezentace T-600 naživo a střelba na terče je také vynikající. Jen jediná vada: viděl jsem to v japonštině - Universal studio, Osaka, Japan.(24.5.2012)

Tak konečně jsem to viděl z http://www.youtube.com/watch?v=KSTwPneXArw&feature=related . Tady druhá nahrávka http://www.youtube.com/watch?v=CEsuB9-XvRw&feature=related, ale ta je máznutá díky tomu, že je to ve 3D. Na druhém videu je ale lépe vidět, jak to 3D z roku 1996 pěkně promakaný, více pláten, mezi tím skutečné rekvizity a živý herci. v tomto 12ti minutovém kraťasu se T-800 a John Connor dostanou do budoucnosti, kde mají za úkol zničit Skynet, v tom se jim snaží zabránit všelijací terminátoři a na konci je čeká obří bos T-1000 000. Opravdu povedenej kraťas, kterej bych si přál vidět někdy naživo. Za mě 90% :)(16.6.2012)

Až mě mrzí,že se Cameron spíš nerozhodl natočit celovečerák....vidět dvojku Arnold/Furlong byla radost a kurevská nostalgie,ve trojce mi prostě nejvíc chyběl právě Furlong.Video je to pěkný,vidět to ve 3D musí bejt mazec.Jako velký fanda téček ale stejně nemůžuvíc jak za 4* shurikeny.Arnold sice hláškuje vo sto šest (spolužák z vejšky těžce zabil :-DDD ) ale akce je místy nechtěně komická a chvilku mi to připadalo i jako televizní estráda,ale za tu milou vzpomínku,i přes jednu zsadní chybu a celkový smutek,že Cameron nenatočil trojku.... 75%(28.6.2011)

• Radiq

Nóóó, jako pěkná sračka, nó. Ještě že to má jenom 12 minut. Vubec mi to nenavazuje na děj z T2, tak co to má kua znamenat? Takže mě vubec nezajimá, že to někdo natočil jako 3D. Prostě když je to nesmysl, tak tomu ani sebelepší technologie nepomůže. A co ty komediálnosti v tom? Ty se tam vubec nehodijou. Podle mě je to prostě odpad. Ale věřim, že kdybych to viděl ve skutečnym 3D, tak bych tomu aspoň 1 dal. Ale myslim, ze bych na takovouhle atrakci stejně nikdy nešel. A stejně jako pouťovy atrakce, aji kvalita tohohle filmu je stejná = nudná.(20.8.2014)

Je to spíše takový kraťas pro zábavu, hodně je to cítit hlavně na atmosféře, která oproti T2 polevila a trochu i zhumorněla (viz Arnoldova poznámka ke zničenému T800). Na druhou stranu se opět dočkáme Jamese a jeho režie, Arnolda ve své nejlepší formě, normálního Furlonga, T-1000 s rozpůlenou hlavou, a navíc se nám představí i T-1 000 000, který budí velký respekt. Potěší i zpousta odkazů a hlášek z předchozích dílů. Škoda, že to nelze vidět i u nás. 85%(12.9.2007)

• - Cena tohoto krátkého snímku byla 60 milionů dolarů, ovšem i kvůli tomu, že v nákladech je zahrnuta výstavba nového kina včetně technického vybavení v zábavním parku Universal. (WolfR)

• - Kino, ve kterém se T2 3-D: Battle Across Time promítá, je stylizováno do podoby sídla společnosti Cyberdyne. Můžeme zde vidět její logo, či strážníky v uniformách. (WolfR)