T2 3-D: Battle Across Time

USA, 1996, 12 min

Brad Fiedel

Scénografie:

John Muto

Bohužel jsem tohle neviděl ve 3D, což je určitě škoda, protože ve 3D to mohlo být vynikající.Každopádně sem od terminátora (jako jeho fanoušek) čekal víc. Bohužel tomu chyběla hlava a pata a akční scéna tam byla snad jenom jedna. Zato ale byl dobře (na tu dobu) zpracovaný T-1-000-000 (pavouk z tekutého kovu) Za T-1-000-000, za dobře zpracovanou hudbu a hlavně jako fanoušek terminátora dávám 65%. Viděno zde: http://www.youtube.com/watch?v=vNYJ4wxopzg(20.10.2011)

Viděno na monitoru v mizerné kvalitě, takže ani jako pravověrná fanynka prvních dvou Terminátorů nemám důvod jásat a chválit. Kratičká, přímočará jednohubka s několika vtípky a efekty odpovídajícími době vzniku... akorát létající předměty snad už tehdy mohly mít stín, ne? Zkusím si to představit ve 3D a přihodím hvězdičku z nostalgie, ale pořád mi vychází průměr. 51%(29.10.2009)

Skoro žádný příběh a ještě to koliduje v pár věcech s filmem, ale jako akce to funguje dobře a navíc Arnold tady má pár opravdu vypečených hlášek. Samozřejmě by to chtělo vidět v 3D (show je to prý úžasná). Jako fanouškovi Téček se mi to líbilo, i když přiznávám, že se nejedná o nic extra. -"Stop whining."(11.6.2009)

Asi nejzábavnější kraťas, co jsem zatím viděl. Příjemná dvanáctiminutová scéna do série Terminátor. Nechybí všichni herci z T2. Arnold je opět nesmrtelný a v nejlepším z kostýmů předvede opět skvělé nabíjení brokovnice a hodí známé hlášky. "I'll be back a Get Down". Battle across Time je dobrá ochutnávka a svůj čas i využívá. Vizuál na krátkometrážní film je super. Samozřejmě škoda toho 3D, které s největší pravděpodobností neuvidím, ale i takhle to bylo fajn. (80 %)(14.2.2015)

Achich ouvej. To si jenom člověk musí postesknout a kroutit hlavou nad dalšími pokračováními Terminátora. Kdyby se trojky ujal opět James, tak by nebylo o čem diskutovat a všichni bychom opět sedli na zadek. Bohužel i v případě Terminátora byla režie svěřena s prominutím blbcům, kteří dálšími pokračováními totálně zprznili tuto legendu. Ale to už je zase jiný příběh...(15.10.2009)

• - Cena tohoto krátkého snímku byla 60 milionů dolarů, ovšem i kvůli tomu, že v nákladech je zahrnuta výstavba nového kina včetně technického vybavení v zábavním parku Universal. (WolfR)

• - Kino, ve kterém se T2 3-D: Battle Across Time promítá, je stylizováno do podoby sídla společnosti Cyberdyne. Můžeme zde vidět její logo, či strážníky v uniformách. (WolfR)