poster

T2 3-D: Battle Across Time

Krátkometrážní / Akční / Sci-Fi

USA, 1996, 12 min

Hudba:

Brad Fiedel

Scénografie:

John Muto
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sima275
  ***

  Bohužel jsem tohle neviděl ve 3D, což je určitě škoda, protože ve 3D to mohlo být vynikající.Každopádně sem od terminátora (jako jeho fanoušek) čekal víc. Bohužel tomu chyběla hlava a pata a akční scéna tam byla snad jenom jedna. Zato ale byl dobře (na tu dobu) zpracovaný T-1-000-000 (pavouk z tekutého kovu) Za T-1-000-000, za dobře zpracovanou hudbu a hlavně jako fanoušek terminátora dávám 65%. Viděno zde: http://www.youtube.com/watch?v=vNYJ4wxopzg(20.10.2011)

 • Phobia
  ***

  Viděno na monitoru v mizerné kvalitě, takže ani jako pravověrná fanynka prvních dvou Terminátorů nemám důvod jásat a chválit. Kratičká, přímočará jednohubka s několika vtípky a efekty odpovídajícími době vzniku... akorát létající předměty snad už tehdy mohly mít stín, ne? Zkusím si to představit ve 3D a přihodím hvězdičku z nostalgie, ale pořád mi vychází průměr. 51%(29.10.2009)

 • Joe321
  ****

  Skoro žádný příběh a ještě to koliduje v pár věcech s filmem, ale jako akce to funguje dobře a navíc Arnold tady má pár opravdu vypečených hlášek. Samozřejmě by to chtělo vidět v 3D (show je to prý úžasná). Jako fanouškovi Téček se mi to líbilo, i když přiznávám, že se nejedná o nic extra. -"Stop whining."(11.6.2009)

 • Lucasion
  ****

  Asi nejzábavnější kraťas, co jsem zatím viděl. Příjemná dvanáctiminutová scéna do série Terminátor. Nechybí všichni herci z T2. Arnold je opět nesmrtelný a v nejlepším z kostýmů předvede opět skvělé nabíjení brokovnice a hodí známé hlášky. "I'll be back a Get Down". Battle across Time je dobrá ochutnávka a svůj čas i využívá. Vizuál na krátkometrážní film je super. Samozřejmě škoda toho 3D, které s největší pravděpodobností neuvidím, ale i takhle to bylo fajn. (80 %)(14.2.2015)

 • Maynard.
  *****

  Achich ouvej. To si jenom člověk musí postesknout a kroutit hlavou nad dalšími pokračováními Terminátora. Kdyby se trojky ujal opět James, tak by nebylo o čem diskutovat a všichni bychom opět sedli na zadek. Bohužel i v případě Terminátora byla režie svěřena s prominutím blbcům, kteří dálšími pokračováními totálně zprznili tuto legendu. Ale to už je zase jiný příběh...(15.10.2009)

 • - Cena tohoto krátkého snímku byla 60 milionů dolarů, ovšem i kvůli tomu, že v nákladech je zahrnuta výstavba nového kina včetně technického vybavení v zábavním parku Universal. (WolfR)

 • - Kino, ve kterém se T2 3-D: Battle Across Time promítá, je stylizováno do podoby sídla společnosti Cyberdyne. Můžeme zde vidět její logo, či strážníky v uniformách. (WolfR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace