poster

The Cleanse

 • USA

  The Master Cleanse

Komedie / Drama / Fantasy / Horor

USA / Kanada, 2016, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • WeeLass
  **

  Ač mě trailer ohromně nadchnul a na film jsem dychtivě čekal celý rok, po zhlédnutí přišlo velké zklamání. Trailer byl spíše jen nejlepší scénou z celého filmu, který se nemůže rozhodnout, jestli chce být komedií nebo fantasy hororem. Podobně jako Mroží muž od Kevina Smitha. Doufám, že se někdy dočkám fantasy hororu s CGI příšerkami, který bude stát za to. Zatím dávám alespoň dvě hvězdičky za obstojné herecké výkony a závěrečnou scénu. Na podobný zvrat jsem čekal celý film, hororu jsem se ale dočkal bohužel až v posledních pár minutách.(14.6.2018)

 • Marceloo
  ***

  Po strate zamestnania sa Paul (Johnny Galecki) ocitne v komplikovanej psychickej situácii. Na pomoc prichádza zvláštna televízna reklama, ktorá ponúka očistnú dovolenku uprostred prírody úplne zdarma. Paul túto ponuku využije, ale ešte netuší, aké desivé zážitky ho na mieste čakajú. - Podarený režijný debut mladého režiséra. Ten vyzerá ako riadny nerd, ale v tomto prípade to vôbec nevadí, keďže točí nápadité horory, ktoré naviac funkčne kombinujú zábavu a napätie. Pán Johnny Galecki je v hlavnej úlohe presvedčivý a to aj vďaka scenáru, ktorý si režisér napísal sám a preto to dobre klape. V závere potešia kvalitné a hlavne prakticky vytvorené efekty. Mám silný pocit, že toto nesadne úplne každému, ale mne osobne sa to do vkusu celkom trafilo, pretože napriek pomalému tempu ma to neustále bavilo. + herec z Rings + herec z Shut In + herec z The Taking of Deborah Logan a Outcast + herečka z The Whispers(5.5.2018)

 • Morholt
  **

  Pokus o alegorii beroucí si na paškál psychické problémy a jejich zvládání. A mě se ten nápad líbil. Se zpracováním už to bylo horší, protože Miller jako mnoho jiných nevěděl, co chce vlastně točit, takže stvořil žánrový slepenec, který nebyl ve finále ničím, což je škoda, protože tady měl na výběr. Vedle dvou tří slodiních scének tak potěšilo především herecké obsazení s Galleckim na čele, kterému se povedlo vypadnou z Leonardovy role. Ale celkově nic moc. 40%(2.7.2018)

 • Wancohoff
  ***

  Ocenujem efekty bez cgi, takisto aj myslienka filmu bola dobra. Iste, dejovo to mohlo byt zabavnejsie, no a vlastne ten dej, sa dal odhadnut prakticky hned = ze ako bude nasledovat. Pokial ste hned pochopili o com je cely film. 60% "kazdy ma v sebe svojho demona, ktoreho musite dostat von a nadobro to snim skoncit"(5.7.2018)

 • kaylin
  **

  Snímek „The Master Cleanse“ je takovou zdlouhavou pohádkou, která se snaží předat nějaké informace, chce jít trochu hlouběji, ale nakonec se ukáže, že to nemá moc co říct. Jako kdyby se za tu hodinu a čtvrt skoro nic nestalo, jako kdyby vlastně o nic nešlo, jen to má docela hezké triky. Ani tak ale film nedokáže nějak víc zaujmout, vývoj je pomalý, pozvolný a pak najednou dojde na závěrečné titulky.(11.7.2019)