poster

Hraniční kontrola

 • USA

  Transpecos

 • Velká Británie

  Transpecos

Thriller

USA, 2016, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  **

  Jak se můžou věci posrat, když narazíte na něco, co jste raději neměli objevit. Tohle se stane trojici policistů, kteří kontrolují vozy na silnici, která vede do Mexika. Je to trochu utahané a dějově vlastně poměrně nudné, což vede i k tomu, že mě snímek nedokázal pro svoje pojetí příliš upoutat. Propadák to ale není.(29.9.2016)

 • kolemjdouc
  *****

  na stanovišti vše probíhá v poklidném až línem duchu aby děj v poslední půl hodině dostal grády..Takhle to tam asi chodí když se vše vymkne.Snímek se ani nesnaží něčím ohromit protože by děj jinak ztratil jakoby na důvěryhodnosti.Ukazuje jednu z mnoha cest jak se drogy dostávají přes hranici za každou cenu i životů(28.11.2017)

 • StanislachKo
  **

  Jasná "festivalovka" presne demonštrujúca, za čo si tieto mnohé ocenenia absolútne neberiem k srdcu. Aj na tie sú totiž páky ako sa často využívajú pri oskaroch a tu boli použité hádam všetky. Samozrejme, že musím uznať, že hlavný motív je dosť možne bežná situácia, s ktorou sa musí potýkať mnoho mladíkov... A z tej bezmála mrazí, mne skôr prekážalo ako sa to čitateľne (emóciou, vývoj deja za to až tak nemôže) (ne)kĺbilo. Ale musím priznať, že ja hovado necitlivé som uprostred celej tej hrôzy v duchu zaťapkal, keď som si zmyseľ, že kde som toho herca už pred tým videl. Mladý Young zo Scotta Pilgrima! A teraz som to celé asi pokazil ľuďom, čo to chceli pozerať a prečítali si tento komentár. Sorry ľudze, ak tu takí ste.(28.12.2016)

 • Furmi
  **

  4/10(27.9.2016)

 • Morholt
  **

  Spíš než thriller drama z mexicko-americké hranice, které vypráví o trojici celníku, z nichž jeden nemá tak úplně čisté svědomí. Obsazení je fajn a první třetina docela ujde, ale postupně začne být film vyprahlý a nudný, podobně jako krajina, ve které se odehrává. Jako hodinová epizoda nějakého krimi seriálu by to uspělo, ale jako celovečerák, byť poměrně krátký, to příliš nefunguje. 35%(25.9.2016)