poster

Anon

 • Německo

  Anon

 • Německo

  Anon - Mit den Augen des Killers

 • Velká Británie

  Anon

Sci-Fi / Thriller

USA / Německo, 2018, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SpaceOdyseus
  ***

  Ja vul si myslel, ze ta nejnudnejsi vec ve filmech je, kdyz protagoniste civi na obrazovky monitoru. A pritom civeni na monitor bez monitoru je mnohem vetsi peklo! Skvely namet tu zabilo nudne provedeni. Mohla to byt techno-noir detektivka, misto toho jsme dostali pseudo scifko se slabym scenarem a mdlym audiovizualem.(21.4.2020)

 • oveckaoa
  **

  V budoucnosti jsou všichni na síti a díky tomu mají přehled kdo jaký zločin spáchal. Můžou se taky přepnout do pohledu vraha a zjistit jakým způsobem vraždil díky tomu má policie ulehčenou práci. Bohužel jednoho dne jeden policista narazí na ženskou co nemá žádnou identitu a nabízí vymazávání vzpomínek s tím, že , ale její klienti začínají umírat. Ze začátku dobré dal bych klidně aj 80 procent bohužel pak se z toho stane romantický film o policajtovi co píchá hackerku a potencionálně podezřelou z vražd navíc se to začíná neskutečně táhnout. O vrahovi se skoro nic nedozvíme a o ní už vůbec ne (jen to, že něco skrývá a maže za hotové peníze vzpomínky). 40 procent letos to hold netflixu nejde tohle je už 3 film co jsem od něj viděl a opět těžký průměr.(28.5.2018)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Celkem slušná utopická Sci-Fi kriminálka s obstojným Clive Owenem a Amandou Seyfried. Režisér Andrew Nicol chtěl zřejmě navázat na svůj úspěch In Time podobně zajímavým tématem, ale to se mu nyní nepovede. Námět je rozhodně zajímavý a je zde pár solidních sekvencí ( Nechybí i krev a nahota za to plus) a rozuzlení mohlo být určitě vyhrocenější. Na podívaní fajn. Od Netflixu rozhodně lepší počin. 60%(9.5.2018)

 • 3DD!3
  ***

  Myšlenkově opět velice výživné. Zajímavý svět, ale pořád mi to připadalo jako nápad který Niccol strčil do šuplíku, když natočil promakanější In Time. Svět bez soukromí s vrahem, kterého nikdo nikdy neviděl je totiž malinko kostrbatý. Funguje tak akorát jak příběh potřebuje, což malinko zamrzí. Stejně jako statické záběry pohledu očí. Clive Owen sice hraje na volnoběh, ale v pohodě zvládá a Amanda Seyfried se do tajemné neznáme výborně hodí. Díky Netflixu nechybí ani nahota ani násilí. Ta nedotaženost ale zamrzí.(6.1.2019)

 • Phietros
  ****

  Vydařená scifi krimoška od Netfixu, ve které si to doslova rozdávají Owen s Amandou Seyfried na straně policie a hekerky, která nelze dopadnout díky svým vymazaným vzpomínkam a anonymite. Nápad dobrej, svět je propojen pomocí oči, díky kterým můžete vidět co potřebujete vidět, ale i to co by jste v nejhorších murach nechtěli zažít. Zápletka jednoduchá, někdo vraždí a maže za sebou stopy, vyšetřování začíná.. Úhly kamery, pohled z očí a střih super. Za mě 80%(15.7.2018)