Red Dwarf: Smeg Outs

Komedie / Sci-Fi

Velká Británie, 1995, 51 min

Ed Bye

Doug Naylor

Nezdařené scénky z natáčení prvních třech sérií. Většina přežblebtů je vtipnější než finální podoba použitá nakonec v samotném seriálu. Jako bonus deset nejdebilnějších otázek, na které se raději již nikdy tvůrců a herců neptejte.(29.1.2007)

Mám rád naprosto všechno co je spojené s trpaslíkem takže..(11.9.2005)

Trpaslík, trpaslík, trpaslík... Tomu nemůžu těch 5* nedat:-)(27.6.2006)

Oproti Smeg Ups se tohle zameruje hlavne na prereky a zapomenuty texty, ale i tak dojde na par rozpadajicich se rekvizit. Jako bonus tu je jedna vystrizena scena s pokerem a neco zaberu z fanouskovskyho srazu. To vse opet pod vedenim Krytona a opet za jasnejch 5*.(13.8.2010)

80% - No jo. Podle mě prostě byli Naylor a spol. tak nadšení tvorbou páté řady, že jako bonusy začali vypouštět kde co. Tohle je ale fakt dobrý!(2.10.2005)

Pokud má někdo Trpaslíka rád, neměl by tento sesřih štěků vynechat. Člověku to lecos napoví i o charakteru herců. Ale jako samostatný produkt je to až na pár hlášek bezcenné. Reportáž o srazu fanoušků mi přišla spíš smutná, někdo to holt přehání.(13.1.2005)

Výrazně lepší než první Smegy. Nepochopitelné, že v hodnocení je mezi nimi pouhé procento. Sestřihy z nejlepších sérií plus jako bonus celá Kocourova snová písnička... 90%(15.4.2011)

Viděno na Trpasliconu - jedinečný zážitek.(12.2.2020)

První díl byl překonán. Dvojka je janě lepší, nežli první díl... prostě paráda. Možná je to kvalitou, v jaké jsem to viděl, možná je to tím, že je zde i Lister, možná tím, že je to z prvních sérií. Asi je to tím vším dohromady, ale je to o chloupek lepší než 1.(12.5.2006)

Jeste lepsi nez Smeg Ups a vystoupeni hlavnich protogonistu v civilu je vynikajici. Prebrepty jsou z prvnich 3 epizod serialu.(29.4.2004)

Pro vsechny red dwarfaky bonus a taky samozrejme prijemna povinnost.(19.8.2005)

Plnohodnotná injekce kultovního seriálu. Nechte se naočkovat!(8.9.2010)

"Pan Christopher Barrie na koni nikdy neseděl. Nemá to volant, nemá to motor V8, což jsou věci, na které je zvyklý." -Robert Llewellyn -(23.1.2015)

Jen o fň slabší než předchozí kazeta. Kryton je zase perfektní a Lister mu skvěle sekunduje, k tomu není co dodat. Navíc celá verze Tongue Tiedu, nějaké ty záběry ze setkání fanoušky a golfová scéna v mnohem lepším provedení. Druhá várka deseti otázek a navrch veliká zásoba všeho nepovedeného z prvních tří sérií. Naprosto dokonalý mix toho nejlepšího z celého seriálu, je to naháškované, mnohem vtipnější než finálová verze a vědět, co obědvá Craig Charles taky není od věci. A historka o koních, to je něco neuvěřitelného... Naprostá dokonalost a jak to tak píšu, zjišťuju, že je to vlastně o fň lepší, takže té první věty si nevšímejte. 100%.(12.9.2014)

Miluju Trpaslíka, a to jakkoli a kdykoli !!!(5.8.2007)

Až s pohledem do zákulisí člověk opravdu zjišťujě, jak moc to byl ve své době na domácí půdě populární fenomén. A to že jeho kult stojí neochvějně dál i v zemích jako je ta naše, jenom potvrzuje, jak moc to je zasloužené.(26.8.2005)

Prece jen o neco slabsi nez Smeg Ups, ale porad dobra zabava. A RD miluju, takze za 5.(15.3.2007)

Pokud mate radi prebrepty, tak se pobavite. Sice jsem nepochytila vetsinou, kde vznikla chyba, je ale uzasne sledovat oblibene postavy v civilu :o)(21.1.2004)

Aneb jak při natáčení všech "hovadin" v pozitivním slova smyslu dělali ještě větší "hovadiny" :-) 90%, tedy 5*****.(6.9.2008)

Další vystřižené scény a přežblepty, tentokrát z prvních tří sérií. Navíc i celá Tongue Tie písnička a záběry ze setkání s fanoušky :)(21.7.2010)

<< předchozí 1 2