Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Alt.64
  odpad!

  Špatná režie, strašní herci a podle všeho velmi nízký rozpočet. Ale hlavně je to tupá, opravdu velmi tupá propaganda, která se ani za mák nesnaží schovat to, že je propaganda. Tenhle sci-fi fantasmagorický snímek je součástí polské politické války. Nynější vládní konzervativci jeho prostřednictvím budují a šíří svůj smolenský mýtus, a částečně se jim to daří - polští důchodci v kině plakali. Kéž by to bylo nad tím, jak strašný tenhle film je...(28.9.2016)

 • kamals
  *

  PIS propaganda.(19.3.2017)

 • Peabody
  odpad!

  napadla mne jedna hláška z polské Superprodukce, kdy starý herec Machulski hodí roli reisérovi pod nohy se slovy - Takový sračky se netočily ani za komunistů. a asi nemám co dodat(20.8.2018)

 • dr.Queen
  odpad!

  Křečovitá ,amatérsky natočená kravina.Tahle tragédie měla mít lepší film.(10.4.2019)

 • Audit
  odpad!

  Těžký odpad, který patří i na polském filmwebu k nejhorším filmům s hodnocením 2,7. Tuto propagandu jim nebaští ani Poláci samotní. Takže pokud chcete zkrátit život o nesmyslných 120 minut, můžete směle do toho.(12.3.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace