• Alt.64

Špatná režie, strašní herci a podle všeho velmi nízký rozpočet. Ale hlavně je to tupá, opravdu velmi tupá propaganda, která se ani za mák nesnaží schovat to, že je propaganda. Tenhle sci-fi fantasmagorický snímek je součástí polské politické války. Nynější vládní konzervativci jeho prostřednictvím budují a šíří svůj smolenský mýtus, a částečně se jim to daří - polští důchodci v kině plakali. Kéž by to bylo nad tím, jak strašný tenhle film je...(28.9.2016)

• kamals

PIS propaganda.(19.3.2017)

• Peabody

napadla mne jedna hláška z polské Superprodukce, kdy starý herec Machulski hodí roli reisérovi pod nohy se slovy - Takový sračky se netočily ani za komunistů. a asi nemám co dodat(20.8.2018)

• dr.Queen

Křečovitá ,amatérsky natočená kravina.Tahle tragédie měla mít lepší film.(10.4.2019)

• Audit

Těžký odpad, který patří i na polském filmwebu k nejhorším filmům s hodnocením 2,7. Tuto propagandu jim nebaští ani Poláci samotní. Takže pokud chcete zkrátit život o nesmyslných 120 minut, můžete směle do toho.(12.3.2017)