Tony Robbins: I Am Not Your Guru

PoprockCZ

Zajímavý vhled na práci tohoto člověka. Musím uznat, že přes absolutní nesympatie se mi po shlédnutí Tony jeví v trošku lepším světle. Ovšem nemohu se zbavit pocitu, že tato mentalita plná euforie během seminářů mi je jako středoevropance zcela cizí a stále cítím jakousi faleš. Těžko říct, jak to ve skutečnosti celé je, ale jestli lidé přichazí na akce dobrovolně a odchází s dobrým pocitem, asi na tom není nic špatně. Robbins má jako osobnost velkou autoritu a svým vulgárním jazykem dokáže dav uhranout, osobně bych však jemu hlubokému hlasu nedokázala moc dlouho naslouchat. :D ()

kaylin

Asi každý by si dovedl představit, že mu někdo snadno pomůže z jeho problémů. A to dělá Tony Robbins, který se tu profiluje v jakéhosi neotřelého spasitele. Neapeluje na boha, apeluje na člověka a na to, co vlastně chce, co je správné. Nemyslím si, že by těm lidem skutečně dlouhodobě pomohl, ale třeba se mýlím. Celé mi to spíše přijde jako pořádné divadlo, jen bez vyvolávání boha. Tomu chlapovi se ale nemůže vzít, že charisma má. ()