Lišákoviny (TV seriál)

Fox vs. Chickens

Animovaný

Indie, 2015, 10 min

• Moretti

Nechápu jak úplně retardovaný slepice můžou porazit lišku která je teda má být mazaná... navíc slepice nikdy neprohrajou protože tam maj to nasypaný kuře který když se nasere změní se v hulka ... Nejhorší pohádka všech dob(19.10.2016)

• Luk Skywalker

Tady teda dostává fyzika pěkně na prdel (ne, že by to u ostatních seriálů tohoto typu nebylo, ale tady to je extrém). Základ si to bere z Jen počkej, zajíci, dále je to klasické záškodnictví, kdy autoři mají rádi výlet do vesmíru, sekačky na trávu a příbor (který si lišák téměř vždy odnikud vytáhne) a kompletní destrukce chudáka lišáka. A to anabolické kuře, které se "napumpuje" jen někdy jsem nepochopil. Nevím, co to autoři mají za silný matroš, ale možná za to může i místo vzniku.(8.4.2016)

• Delock

Jeden z nejhorších animovaných seriálu co jsem viděl. Rozhodně nedoporučuji.(10.7.2016)

• Wallis3

Tohle pro děcka nemůže fungovat ani jako kulisa. Je to stejně debilní jako ti debilní Teletabís. To tvůrci asi měli nějakou úchylku, bo co.(21.7.2017)

• fugazi

Čistokrevná animovaná retardace, na kterou by žádný dítě koukat nemělo. 0!(29.5.2016)