poster

Lišákoviny (TV seriál)

 • Indie

  Fox vs. Chickens

Animovaný

Indie, 2015, 10 min

 • Delock
  odpad!

  Jeden z nejhorších animovaných seriálu co jsem viděl. Rozhodně nedoporučuji.(10.7.2016)

 • DinoRaptor
  ****

  Na klasiku jako Tom a Jerry, nebo Road Runner to pochopitelně nemá, vlastně je to spíš docela hodně pod nimi, ale jako taková odreagovačka na ráno to vůbec není špatné. Občas se u toho i zasměju. Normálně bych asi hodnotil třemi, ale když zas tady vidím ty odpady a nadávání tak tomu musím trochu přidat.(5.8.2016)

 • Wallis3
  odpad!

  Tohle pro děcka nemůže fungovat ani jako kulisa. Je to stejně debilní jako ti debilní Teletabís. To tvůrci asi měli nějakou úchylku, bo co.(21.7.2017)

 • fugazi
  odpad!

  Čistokrevná animovaná retardace, na kterou by žádný dítě koukat nemělo. 0!(29.5.2016)

 • Luk Skywalker
  odpad!

  Tady teda dostává fyzika pěkně na prdel (ne, že by to u ostatních seriálů tohoto typu nebylo, ale tady to je extrém). Základ si to bere z Jen počkej, zajíci, dále je to klasické záškodnictví, kdy autoři mají rádi výlet do vesmíru, sekačky na trávu a příbor (který si lišák téměř vždy odnikud vytáhne) a kompletní destrukce chudáka lišáka. A to anabolické kuře, které se "napumpuje" jen někdy jsem nepochopil. Nevím, co to autoři mají za silný matroš, ale možná za to může i místo vzniku.(8.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace