poster

Dynamit

Rodinný / Dobrodružný

Československo, 1989, 92 min

 • yVANs
  odpad!

  Děj je sledem neuvěřitelných kousků okolo lidí postrádajících zdravý rozum - nikdo se nechová tak jak byste řekli, že se člověk v dané situaci zachová...Padouši mění koně sem a tam až ztratíte naprosto přehled (lidi co ty koně vychovávají, a jsou s nimi každej den, s tím mají podle mě taky dost problémů) Jedna intrika stíhá druhou a když se už konečně zavolá policie, auto plný policajtů, prostě natlačíme do rybníka a děj pokračuje jako by se nechumelilo dál. V té době to možná bylo něco nevídanýho...i výbuch a honička v autech, do toho všeho ještě koně a mládež s vyčesaným hárem.Nemůžu se ale ubránit pocitu, že je to jeden z nejhorších filmů co jsem kdy viděl.(22.2.2009)

 • Rosalinda
  **

  Tenhle film je jak zjevení. Pochybné zjevení. Nejdříve šílená nuda a nikde nic zajímavého, tedy nic moc zajímavého. Zhruba v půlce se atmosféra zhušťuje, dochází k nečekým dějovým i atmosférickým zvratům. Naproto v jiné tónině, než celý film začal. A co teprve poslední třetina. Ta rozjíždí ještě úplně jiné, a to rádoby akční hříčky. Vozidlo VB dohnané k potopení, tragický pád z vodopádu...a plno jiných laškujících... A konec zase napětí, dostihy!!! A jak asi jinak... Nejde mi to zkrátka dát víc...(3.4.2013)

 • keoma26
  ***

  Křečovitý začátek byl vykoupenej pádnou akcí, sychravou atmosférou, dynamickými úhly snímání i funkčními zpomalovanými záběry. Na konec ale neodpustitelná logická obrazová trhlina - hlavní zloduch nejdřív upustí brašnu s penězi a pak s ní znovu dramaticky padá, až se bankovky rozprsknou o kamen...za utopený auto VB půl hvězdičky navíc:-)(21.2.2009)

 • zette
  **

  Scenar byl hodne nepovedeny a neverohodny. Nechapu takove zanrove zlomy, debutujici Cieslar chtel asi zaujmout za kazdou cenu a snazil se do filmu zaclenit jakousi akcnost, ktera byla urcite ke skode. Nejsem fanouskem koni a dostihu, tak jsem od Dynamitu nic moc necekal. Nejzajimavejsi mi prisel vyber hercu.(7.2.2015)

 • UnCool
  **

  Ze začátku mě film, ale vůbec ani trochu nebavil, postupně se děj malinko zlepšoval a už jsem si říkal, že by z toho něco mohlo být, ale... Na konci filmu se začali všechny hlavní charaktery chovat absolutně iracionálně, doplněno to bylo o absolutně odfláknutou práci skripta (zázračné uzdravení rozmláceného obličeje během několika málo záběrů) a vše toto bylo doplněno o zajímavou flexibilitu času, kdy jedna skupinka stihne rozvázat parťáky a pronásledovat auto, ačkoliv to by během toho času muselo být už dávno za humny, tady to bylo vyřešeno tak, že na jednom záběru jsou svázáni a na druhém už jedou s ostatními na koních, no prostě úžasné, hodnocení 40 je kvůli poslední půlhodině velmi milosrdné...(3.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace