Contract to Kill

Dan Toader

Kostýmy:

Oana Draghici
  • MickeyStuma

Nic než další prachobyčejný snímek bez sebemenší ambice alespoň něčím zaujmout. Ale jo, Steven Seagal tu očekávaně zase občas dá někomu přes papulu, ale zrovna u něj to už snad nikdo nebere vážně. A když nebojuje, tak pořád někde sedí. Kdekoliv u stolu nebo v autě a když zrovna nesedí, tak jen postává a aby se neřeklo, tu a tam udělá alespoň jeden krok. Takové jsou povětšinou současné seagalovky všechny. Asi nejtrapnější scéna je ta postelová. Nahá žena a Steven… No nic. Podivný scénář bez napětí a dramatizace. Akční film? I thrillerům to dělá ostudu. Akční scény jsou opět nasnímané v takových detailech, že není takřka nic vidět. Vývoj postav žádný a nastavené tempo skutečně nudící. Tohle se vážně v Americe promítalo v kinech? Snímek se s takovým vyzněním hodí akorát tak pro televizi jako náhrada za nějaký nedosažitelný biják. Po shlédnutí snímek okamžitě upadne v zapomnění, na který bude zoufale padat jen prach.(29.8.2017)

• Lacike

Vdaka sparovaniu Seagala s mladsim a stale schopnym partakom (Russel Wong) a traileru nabitým akciou som skutocne veril, ze dostanem solidny beckovy priemer akym bol film Absolution. Namiesto toho som dostal neskutocnu nudu, ktora casto pôsobi amaterskym dojmom. Dej je strasne uspavaci, v polovici som ho vzdal a prestal vnimat. Väcsina akcie bola v trailery. Na zaciatku par kratuckych bitiek, jeden trapny CGI vybuch lietadla, jeden snad realny vybuch budovy a potom uz len finale plne bitiek s jednoduchou choreografiou. Seagal sem tam niekomu vykruti ruku alebo svihne o zem a to je vsetko. Ale bitky su mizerne natocene. Bleskovo zostrihane, takze nic poriadne nevidno a v zaberoch v ktorych nieco vidno, je ocividne, ze je Seagal strasne pomaly. Väcsinu filmu pôsobi znudene. Dialogy su plne fuckerov, motherfuckerov a dalsich variacii fuckerov. Pôsobi to trapne. Pre zmenu hnusne pôsobi zlty filter, ktory pouzili v niektorych zaberoch. Vysledny dojem je po kazdej stranke extremne podfinancovany amatersky nudny film. 1/10. Zo siedmych filmov, ktore tento rok Seagal uviedol za nieco stoja len Code of Honor a End of a Gun. Pri nich sa da aspon zasmiat.(14.12.2016)

• Hapretor

Hej, Fekále - s tímhle di do pr.... ! Na to se nedá dívat - na to tvoje debilní chraplavý brblání o ničem. Už jdi do důchodu. Tvoje hvězda už nesvítí, ty pakoni! Už nemáš, co předvést. A "erotický" scény v těchto filmech (Waxmanovky) jsou nechutné a trapné - měli by tě žalovat za pohoršování veřejnosti ! Jako opravdu - už se na to fakt vykašli !!! - a to jsem ještě velmi slušný.(26.3.2017)

Zpočátku akce málo, špionážních intrik a vzájemného špičkování po kokot. Ale nějak zvlášť mi to nevadilo, bylo to fajn a ke konci se i ta akce rozjede a Seagalovi jde při rvačkách tu a tam vidět do ksichtu. Záporáci jsou docela zajímavý, hrají hlavně ksichtem. Seagal už zase mladým herečkám sahá na nahá prsa, takže rovnováha zůstala zachována.(27.3.2017)

• kaylin

Steven Seagal už natáčí filmy jen proto, aby pořád točil, a také proto, aby si mohl sáhnout a nahou ženskou, Jiný důvod v tom moc není. Ruce dokáže v celkem statických záběrech pořád ohýbat dobře, ale spíše se nás snaží přesvědčit, že je výborným řečníkem, protože teď toho ve filmech nakecá hodně. Akce pak je na jiných anebo chybí úplně jako v tomhle případě.(19.12.2016)