Luxus na talíři (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 2016, 6 min

Martin Krušina

Účinkují:

Robert Mikluš

Lukáš Záhoř
  • LesniManekyn

Nechápu, jak tahle věc někomu může přijít vtipná. Z toho chlapa, co neumí hrát, je mi na zvracení, jak je slizkej. Za rádobyvtipy se stydím za něj. Tenhle pořad je prostě trapas, kterýmu se normální člověk nemůže zasmát. To je nějaká póza nebo proč to devadesáti procentům lidí přijde vtipný? Tím, že se smějí, dávají najevo, jak jsou bystří a chápou, že je to parodie? Nebo možná jsem divná já a nerozumím správnýmu humoru. Kdo ví.(9.5.2016)

• kingik

Pane Krušino, čuráku potřísněný, jistě si připadáte, že jste na chvíli Spielbergem, Cameronem a Bayem, když berete do pracek celuloid, jimž byte si měl zaškrtit koule, abyste už ráno nestříkal do misky s vločkami a mlékem, co klohníte ve vaší polní kuchyni na snídani. Pane Mikluši, genitále zevní, jistě si na chvíli připadáte Jamie Oliverem, pekelníkem v kuchyni nebo mamrdem strupovitým, který nad vařením pěje árie, je tím pádem proklatě vtipným, až i já noblesně zahýkám a zatetelím se, až se mně roztrhnou kalhoty. Ano, hádáte správně, pod náplavou hoven mně prdly tesilky, neb jsem se právě čistě a nefalšovaně posral smíchy nad parodií nad parodie. A to mám lékařsky zakázáno se smát. Je ovšem vědecky dokázáno, že smích zvyšuje impotenci a snižuje IQ. 0%(28.4.2016)

"Chudý zdobí stříbrem, my zlatem." Neskutečná parodie - doufal jsem, že něco takového někdy vznikne, protože všech těch odborníků na vaření jsem už opravdu přejeden, ale že to už vzniklo, to jsem dodnes netušil. Je sice pravda, že pokud doma nemáte sicilské citróny, normanské máslo, rumunské lanýže z Banátu, třešně z Chile, americké rozinky nebo čerstvě nadojené oslí mléko, podle rad Roberta Mikluše si ani nenamažete chleba, ale záchvatům smíchu to nijak nepřekáží. Naopak - kdo by měl humoru málo, ať se začte do komentářů pod jednotlivými díly a žasne, jak se lidé navzájem trumfují v soutěži o nejdelší vedení na světě. "Když nemáte husí vajíčka, tak použijte nekompromisně husí."(2.1.2017)

PŘI CESTĚ ZA DOKONALOU CHUTÍ NENÍ TOTIŽ NIC, CO BY BYLO NESMYSLNÉ. A UŽ VŮBEC NE PENÍZE. Robert Mikluš je televizním objevem roku. V Dr. Martinovi je to poznat jen zčásti, tady už jede naplno. Musím přiznat,. že i já chvíli váhal, ale pak jsem se nechal kuchařovou mimikou a všemi těmi snobskými ingredienci maximálně pobavit.(19.9.2016)

Každé holywoodské studio se dneska snaží vytvořit velkou filmovou frančízu, kde jsou mnohé filmy propojené ve stylu avengers a MARVEL je taky jediný, komu se to zatím adekvátně daří. Až do teď! Stream totiž začal páchat svůj vlastní filmovesmír, kde si dělá nepokrytě neskutečnou prdel ze všech kulinářských pořadů, které se za těch x let na cz tv dostali. A tohle je jednoznačně nejlepší tom, že parodičnost je tu dotažená do dokonalosti, ať už nádherně bizarním snobstvím, nebo úchylným knírkem Roberta Mikluše, díky kterému skoro vypadá jako polský řidič nákladního kombajnu, co se volném čase baví pořizováním pedofilní pornografie a pojídá psy... Oh, počkat! (26.5.2016)