Krysap

Chvíli dobrá komedie, chvíli dobré drama.. ale jako celek to nedrží pohromadě. Joo Sang-Wookův maskovaný hrdina se mi líbil tím, jak byl tak nějak obyčejně lidský - sám se zranil, když se netrefil do protivníka, v podstatě hned na začátku se prozradil a když se ožral, tak o sobě vykecal úplně všechno. Prostě normální chlap, žádnej superman, a to se mi líbilo moc. Líbila se mi docela i ta vážná stránka, i když tady se nic novýho nekonalo - opět téma pomsty, opět všichni se všemi příbuzní a jinak propojení.. tuhle část podle mě výrazně vylepšoval Uhm Ki-Joon, který se jako padouch snad narodil (mimochodem, jeho role není hlavní mužská, jak se píše v "zajímavostech"). Tenhle chlapík dokáže s kamenným obličejem odehrát tolik emocí, že si o tom může řada dalších herců jenom zdát. Ale jak jsem psala hned na začátku - příště prosím buď komedii, nebo vážnej kus (a spíš to druhý). A ještě drobnost - možná by šlo trochu přidat na hlasitosti hudby, která nebyla vůbec špatná, ale byla tak potichu, že totálně zapadla. ()