Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Konev
  ***

  Shirley nezklamala. Pohodový, pozitivní film, který mě mile překvapil. Nižší hodnocení jsem dal kvůli spoustě zbytečných sprostých výrazů...(9.8.2017)

 • bllm
  ****

  Ale jo, jasně, naprosto předvídatelné, neoriginální, nic nového nepřinášející. Ale já mám tenhle model důchodce versus mlaďoch případně dítě strašně ráda, vždycky jsou to takový milý příjemný filmy. Čtvrtá hvězdička je za výkony Shirly a té malé holčičky a za nápad s rádiem. Ale letenka s cílovou destinací Andalusia? To jako vážně?!!!!!! Jo a co se to stalo s očima Anne Heche? Nějaká ne moc podařená operace očních víček?(17.6.2017)

 • silentname
  ****

  Filmy typu "The Last Word" sú pre mňa guilty pleasure. Mám rád tieto typy drám, ktoré chcú trošku motivovať ľudí, aby sa rozhodli zmeniť svoj život a dokázali niečo viac a naplno využili svoj najväčší potenciál. A tento film to zvláda veľmi dobre. Shirley MacLaine je mi tu sympatická a som celkom prekvapený, že sa jej to tak podarilo, nakoľko nepatrí medzi herečky, ktorá ma zrovna najsympatickejšie výrazy tváre. Amanda Seyfried je rovnako skvelá a vôbec nemôžem povedať, že by ma nejaká postava nezaujala, alebo ma niečím neoslovila. Naopak. Postavy sú skvelé. A fungujú vo všetkých aspektoch. Príbeh je ale plný klišé a momentiek, ktoré sme videli miliónkrát predtým. Je to na škodu? Ani nie. Aspoň pre mňa. Viem, k čomu sa dopracujem a tá cesta k tomu baví. Najmä ak mám pocit, že chcú tvorcovia adresovať dobré myšlienky. A to je, ako som už povedal" neprežívať, ale žiť naplno a nemať z toho strach. Lebo život je len jeden a je len na nás, či ho prežijeme naplno, alebo z neho budeme mať strach. Film som si užil, dokonca by som ho aj doporučil vidieť. Pokiaľ máte radi dramédie, kde sa na konci dopracujete k dobrej hlavnej myšlienke, tak toto je pre vás. A rovnako aj pre mňa. Hodnotenie: B+(19.7.2017)

 • bourec
  ****

  Skoro bych chtěl říct,že všechny hvězdy jsou za nestárnoucí Shirley.Ale ani okatá Amanda,a vlastně ani ten celej film neni k zahození.Přesně druh filmu,kterej ,aniž by něco ve vašem životě změnil,vám promluví alespoň do duše.Je to na jedno přehrání,ale je to fajn.70%.(24.3.2018)

 • kaylin
  **

  Je to přesně takové, jak očekáváte. Starší z dam je mrcha, která by se mohla na stará kolena změnit, pokud ta výrazně mladší s ještě jednou mladší dovedou objevit její skoro ztracenou dobrou stránku. Jak to asi dopadne? Ten konec je tak očekávaný a ty slzy tak nucené, že mi to celý zážitek dovedlo zkazit.(2.6.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace