Série(3) / Epizody(234)

Jediným cílem hladové hyeny Ziga, je mořská víla Marina, která ale má statného ochránce žraloka Sharka. (TV Nova)

dalziel

Tieto francúzke  hnusoby u nás frčia v jednom kuse. A to mám namysli aj Oggyho. Rukopis tvorcov je nezameniteľný. ()

papadoce

Ja by som sa to nebál nazvať novodobý Tom & Jerry alebo iný Oggy a šváby. Proste krátke epizódky s naháňačkami a pokusmi si navzájom vtipne ublížiť, len postavami sú žralok a hyena. Pointa ostáva rovnaká prakticky v každom diely a to teda, že žralok je beznádejne zamilovaný do morskej víly a hyena ju chce bez prestania zožrať. Morská panna je navyše dostatočne pripečená, aby nechápala, že vo co gou. Podľa mňa milá bezstarostná zábava pre pomalé víkendové dopoludnia a tak. Super. ()

Heso

Žádná katastrofa to sice není, ale bohužel v porovnání s Oggym se jedná o slabý a nudný kousek. Škoda. ()

ronyyy

Jen opravdové legendy pochopí hloubku tohoto geniálního filmařského počinu. První díl jsem si pustila čistě z nudy, ale vyrazilo mi to dech už na začátku. Kromě myšlenky cením i zvukové efekty a jazykové projevy postav, protože to se jen tak nevidí. ()